Жалба срещу мен - помагайте!

Абе, аз си мисля, че може ли с някой Terms of use да си го опишеш и вече всеки да си преценява. Отделно да имаш и секция с правила, кое е позволено и кое е. Това спестява доста главоболия. Не случайно задължават онлайн магазините и медийните сайтове да имат такива страници. Защото влиза някой плеска нещо и после администратора се държи отговорен.
 
хепито посочи частен случай от европейски съд кога е бил държан отговорен доставчика аз затова коментирах какъв е частния случай... че потребителите не са можели да си едитват мненията и затова съдът е приел че доставчика коствено определя кое мнение да остане да остана и кое не... затова трябва да има възможност за едит :)
 
този въпрос не е приключил, сега чакаме да се пройзнесе голямата камара на Ервропиския съд по правата на човека ...

Ама ако не го решат правилно, най много хостинга извън европа да стане по популярен...
 
От: Жалба срещу мен - помагайте!

Това е все едно да осъдиш собственика на GSM оператор, защото някой от потребителите му е изпратил SMS със заплахи или друга престъпна информация. Напълно абсурдно е. Явно съдът е допускал грешки и съдебната система не е съвършена, но това си го знаем отдавна.
 
От: Жалба срещу мен - помагайте!

Или да съдиш кмета на някой град, щото някой казал нещо накриво срещу теб :D
Това е все едно да осъдиш собственика на GSM оператор, защото някой от потребителите му е изпратил SMS със заплахи или друга престъпна информация. Напълно абсурдно е. Явно съдът е допускал грешки и съдебната система не е съвършена, но това си го знаем отдавна.
 
От: Жалба срещу мен - помагайте!

Не става въпрос само за това, че потребителите не могат да си редактират коментарите. Ако можеха собственика на сайта пак щеше да бъде глобен.

Няма значение къде се хоства сайта, ако собственика е юридическо лице от ЕИЗ (Европейската империя на злото) е обект на атака от страна на ЕИЗ.
 

Горе