ЗДРАВЕИТЕ!

От: Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

И все пак овните сте страхотни инати :D
Да и винаги сме прави! Лошото е, че първо действаме после си бием главата в стената. Ама какво да го правиш - рогато добиче, ни се води, ни се кара.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Главата си залагам, че тази дама идва от бг-мамма! (споменатия форум яко ми лази по нервата, да не говорим, че другият им сайт е направен по възможно най-тъп начин)

п.п: Право куме в очи съм, но не съм козирог. хаха
п.п2: Blinky, моля те не вкарвай хора от тааам.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Толкова мнения по тая тема никой ли не се сети да оправи заглавието :O
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Главата си залагам, че тази дама идва от бг-мамма! (споменатия форум яко ми лази по нервата, да не говорим, че другият им сайт е направен по възможно най-тъп начин)
п.п2: Blinky, моля те не вкарвай хора от тааам.

Защо бе. Аз вярвам, че могат доста да помогнат на общността тук. А как прецени, че са от този форум? Реално доста талантливи хора могат да дойдат от там. ;) И вярвам, че ако успеят да се откъснат от това да пишат и четат жълти новини по цял ден, ще могат да развият нещо наистина сериозно, което да им докарва допълнителни пари, ей така, защото практикуват хобито си професионално. Мисли на този тип потребители като нешлифован диамант. :)
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Абе защо тази тема още не е заключена и автора не е предупреден заради заглавието, което няма нищо общо с темата? Блинки защо толерирате такива неща? Защо продължавате да не взимате сериозно отношение в такива теми, които са явна пирамида и съответно измама? Това хич не е предприемаческо. Това ли е "пътя" на форума? Да привлечем бг-мами и разни МЛМ шамани и хора, които не искат да се развиват, а да търсят някаква бърза печалба. След някой месец да не се чудим защо тук не може да се прави бизнес и хората, които "движат" този форум са изчезнали.

Не си позволявам да слагам червени репутации, но този път ще дам на автора на темата, заради некадърната тема и несериозно отношение.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Абе защо тази тема още не е заключена и автора не е предупреден заради заглавието, което няма нищо общо с темата? Блинки защо толерирате такива неща? Защо продължавате да не взимате сериозно отношение в такива теми, които са явна пирамида и съответно измама? Това хич не е предприемаческо. Това ли е "пътя" на форума? Да привлечем бг-мами и разни МЛМ шамани и хора, които не искат да се развиват, а да търсят някаква бърза печалба. След някой месец да не се чудим защо тук не може да се прави бизнес и хората, които "движат" този форум са изчезнали.

Не си позволявам да слагам червени репутации, но този път ще дам на автора на темата, заради некадърната тема и несериозно отношение.
В темата има и доста компетентни мнения, не е като да се излива само глупости. За това я държим. И за да съм честен, какво значение има от къде идват новите потребители, важното е да останат и да им дадем знания, с което реално в бъдеще те ще допринесат за форума, по начина, по който всеки го е правил през годините.

Винаги ще имаме терикати, които си мислят, че парите капят от небето. Но точно тук можем да се намесим сериозно - именно да им покажем какво реално работи и кое не. Имали сме и по-кофти периоди - кликарите, които често влизаха да споделят опита си в тази ниша. Но и тях успяхме, поне малка част от тях, да ги обърнем и да ги направим работещи уебмастъри вече с не лоши доходи. За това, това е точно предприемачество - да наблюдаваш средата и да се възползваш от възможностите. Знам, че сте (някои) афектирани от това, но повярвайте ми - това го правим с години - да обръщаме такива хора към правилното решение. ;)
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Хаха сега се зачетох в темата, ми тя е пълна комедия тая тема :D
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Защо бе. Аз вярвам, че могат доста да помогнат на общността тук. А как прецени, че са от този форум? Реално доста талантливи хора могат да дойдат от там. ;) И вярвам, че ако успеят да се откъснат от това да пишат и четат жълти новини по цял ден, ще могат да развият нещо наистина сериозно, което да им докарва допълнителни пари, ей така, защото практикуват хобито си професионално. Мисли на този тип потребители като нешлифован диамант. :)

Преценявам по начина на писане... Не искам да обиждам с прямостта си, но останах с впечатлението, че тук пишат сравнително интелигентни и начетени люде, докато там има от кол и въже взаимнозалъгващи се "мами", чиято работа, все се чудя, не е ли да си гледат децата, а не да се хвалят по цял ден кое гардже е по-хубаво, как да изхарчат парите на мъжа си най-бързо и тем подобни простотии... Не отричам, че има и свестни хора, които творят, но май са перла в океана.

п.п: s1yf0x, много си подъл хахаха
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

И за да съм честен, какво значение има от къде идват новите потребители, важното е да останат и да им дадем знания, с което реално в бъдеще те ще допринесат за форума, по начина, по който всеки го е правил през годините.

Блинки наистина ли вярваш, че някой предприемчив и интелигентен човек, ще създаде такава куца тема? Можеш ли на някой мързелан решил да спечели набързо някой лев с тарикатлък, тепърва "да му дадеш знания" и той да започне да допринася за форума.

Забелязал съм, че упоритите, начетените и заредените хора с хъс и жажда за развитие, просто започват да четат и да се развиват в дадена област. Задават конкретни въпроси и се учат и се борят. А това, че някой си решил да събере рибки за някаква пирамида и ни предлага стабилни доходи и ние трябва да сме толерантни към него и да му дадем знания? Доста изкривено ми се вижда.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Преценявам по начина на писане... Не искам да обиждам с прямостта си, но останах с впечатлението, че тук пишат сравнително интелигентни и начетени люде, докато там има от кол и въже взаимнозалъгващи се "мами", чиято работа, все се чудя, не е ли да си гледат децата, а не да се хвалят по цял ден кое гардже е по-хубаво, как да изхарчат парите на мъжа си най-бързо и тем подобни простотии... Не отричам, че има и свестни хора, които творят, но май са перла в океана.

п.п: s1yf0x, много си подъл хахаха

Естествено, е се събираме интелигентни хора, но нали не вярваш, че всички сме такива. :) Има си винаги изключения, често даже и по-така изключения, с които пак гледаме да се справим. :)

Да, мамите имат избор, или ще седят и ще си гледат децата, като през свободното време ще цъкат някакви глупави игри или ще спамят форуми, социални мрежи, богове, новинарски сайтове и портали, или ще седне и това свободно време ще успее да го използва за по-креативни цели. Това е. Разликата е много тънка. Просто целта е да хванем свестните хора, както каза, другите са обречени. :) Малко са свестните, но точно това искам - ние да сме ситото. Аз не съм видял идиотите да се заседяват много тук. Има къде къде по-големи терени за изява. Ние не сме много атрактивни, ако някой е решил да прави циркаджийски номера. :)

П.П: Взех, че се подлъгах и натисках линка на s1yf0x, може да не ми излезе скоро темата. :)
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Блинки наистина ли вярваш, че някой предприемчив и интелигентен човек, ще създаде такава куца тема? Можеш ли на някой мързелан решил да спечели набързо някой лев с тарикатлък, тепърва "да му дадеш знания" и той да започне да допринася за форума.

Забелязал съм, че упоритите, начетените и заредените хора с хъс и жажда за развитие, просто започват да четат и да се развиват в дадена област. Задават конкретни въпроси и се учат и се борят. А това, че някой си решил да събере рибки за някаква пирамида и ни предлага стабилни доходи и ние трябва да сме толерантни към него и да му дадем знания? Доста изкривено ми се вижда.
Повярвай ми и по-куци сме имали. Ако не успее да се обеди, в това, което сме и дали като предложение и съвети, значи не е за тук и скоро сама ще се откаже, ще видиш. Не е нужно даже да взимаш активно участие, за да се случи.

И само за протокола - ще има още много такива потребителя. Но и е редно да се почва меко и когато не успявате или не иска да ви чуе, да се откажете, Аз лично така правя. Не защото ми е система, но и защото някак ми се иска да обърна внимание на можещите и искащите. За това, такива като нея, ако не искат да те чуят, няма смисъл - отпадат от списъка ти. Просто е.

Не знам колко рибки ще събере, но повярвай ми, не и е тук пазара и скоро ще го разбере. И аз бях на тази презентация, която беше е Рейнбол плаза, хората бяха много надъхани, но уви, не е толкова лесно в реалния свят както на сцената го разправяха менторите. Да, и това е бизнес система, но не мисля, че ще намери големи симпатии тук. ;) Някой ден и това обсъдим. :)
 
Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Блинки наистина ли вярваш, че някой предприемчив и интелигентен човек, ще създаде такава куца тема? Можеш ли на някой мързелан решил да спечели набързо някой лев с тарикатлък, тепърва "да му дадеш знания" и той да започне да допринася за форума.

Забелязал съм, че упоритите, начетените и заредените хора с хъс и жажда за развитие, просто започват да четат и да се развиват в дадена област. Задават конкретни въпроси и се учат и се борят. А това, че някой си решил да събере рибки за някаква пирамида и ни предлага стабилни доходи и ние трябва да сме толерантни към него и да му дадем знания? Доста изкривено ми се вижда.

Недей така. Такива теми трябва да има. Трябва да се опитаме да помагаме на такива хора. Било то с насмешка, съвети и опити да оборим упоритостта им. Всички забравяме от къде сме тръгнали, а?

Ако не беше тази политика на форума, най-вероятно и аз нямаше да присъствам в момента в него. Не, че ще е кой знае каква загуба, ама все пак ... И моята първа тема не тръгна по най-добрият начин.

Виж тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=21438 старичка е, но пък вътре в нея има линк към първата ми тема, както и репутациите които съм получил тогава :)

Та:

Знам, че сте (някои) афектирани от това, но повярвайте ми - това го правим с години - да обръщаме такива хора към правилното решение. ;)

П.П. Нямаше измама в номерата, бяха генерирани през MSDN акаунт, което ги правеше напълно легитимни .. ма на :)
 
От: Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Недей така. Такива теми трябва да има. Трябва да се опитаме да помагаме на такива хора.

ktomov, ами то тук вече е късно за помощ :D


Ама обещавам да следя с интерес темата и да видя промяната ако настъпи.
 
От: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Разбира се че всеки трябва да бъде предпазлив.....именно поради тази причина за да проверя и аз всъщност какво съм започнала отидох на едно обучение от световен ранг.........там присъстваха повече от 4000 човека.......доста от тях бяха с огромни резултати......Active Representative
Qualified Representative
Senior Representative
Director
Marketing Director
Regional Marketing Director
National Marketing Director
International Marketing Director
Аз съм сигурна какво правя.........и знам как.....!!!
Държа да отбележа че присъстваха членове от цял свя.....като от България бяхме само околко 20, т.е много малко хора в бг имат тази информация поне за сега!!

http://www.youtube.com/watch?v=1U-84r0oDiQ
http://www.youtube.com/watch?v=eEBd_VAYRSc На това обучение бяха W.O.W TEAM BULGARY

Обобщено в две-три приказки: цялата тая схема е направена така, че да зариби глупави и според мен бездарни хора, които ги мързи да седнат и да се потрудят сериозно, а си мислят, че с един семинар, три изгледани клипа от youtube и половин час на ден пред компа и ще направят милиони........... : ))

С други думи >> Жена, има една хубава приказка, която е редно да запомниш: По стълбата на живота не можеш да се изкачиш с ръцете в джобовете. Такива, на пръв поглед, лесноизглеждащи схеми са пълна загуба на време и в края оставаш с пръст в устата.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Все още не мога да проумея как един нормален човек би се зарибил по подобни схеми.

МЛМ = промиване на мозъци на лабилни дами (предимно, поне такива са ми впечатленията).
 

Горе