ЗДРАВЕИТЕ!

От: ЗДРАВЕИТЕ!

ЗдравеИте пак! :)

В тон с темата, току що случайно попаднах на това: http://www.publicel.net/ Момичето, което го хвалеше (естествено линкът беше към нейния акунт, ама аз го махнах), твърдеше, че едва ли не със споделяне на реклами във ФБ избила рибата...

Как ще коментирате?
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Какво значи избила рибата? Какво да коментираме, като чуеш МЛМ бягай надалеч.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Да може наистина да съм направила лошо представяне.....но това е защото все още съм нова......ако не друго ....то поне всички от тук знаят какво ще се случи в БГ рано или късно...със или без вас..със или без мен....исках да разбера как мога да пласирам сайта с почивките.Горе- долу се ориентирах какво трябва да направя.Няма да си губя времето да чета упреци и неудобрения кам MLM.Това е моят избор,не вашият.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

А и темата е изтрита а вие продължавате да я коментирате...........супер.......работите за World Venturs безплатно.......важното е да се знае че стартира вече и в БГ!!!!
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

А и темата е изтрита а вие продължавате да я коментирате...........супер.......работите за World Venturs безплатно.......важното е да се знае че стартира вече и в БГ!!!!

Темата не е изтрита, а преместена в раздел Кофа. И второ - мисля, че идеята със стар в България е една тяхна стратегическа стъпка да зарибят повече хора от тук. Хората, които уж започват тук, но са реганати в Кипър, малко ме озадъчи. Но малко. Сега имаше едно обучение в Солун, на което сигурно си присъствала? Ще има един голям митикг в ... тази година се падаше в Италия май. Продуктът им е Ок, но реално им трябва доста платежноспособни участници в схемата. Мои приятели са вече в схемата.
 
Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Темата не е изтрита, а преместена в раздел Кофа. И второ - мисля, че идеята със стар в България е една тяхна стратегическа стъпка да зарибят повече хора от тук. Хората, които уж започват тук, но са реганати в Кипър, малко ме озадъчи. Но малко. Сега имаше едно обучение в Солун, на което сигурно си присъствала? Ще има един голям митикг в ... тази година се падаше в Италия май. Продуктът им е Ок, но реално им трябва доста платежноспособни участници в схемата. Мои приятели са вече в схемата.

Темата беше преместена в кофата, но я репортна с молба да се върне. Смятам, че ще е полезна за бъдещите потребители. Все пак трябва по някакъв начин да разберат, че не всичко което лети се яде, а и че има хора, готови да помогнат тук, без значение колко объркан е някой.
 
От: Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Темата беше преместена в кофата, но я репортна с молба да се върне. Смятам, че ще е полезна за бъдещите потребители. Все пак трябва по някакъв начин да разберат, че не всичко което лети се яде, а и че има хора, готови да помогнат тук, без значение колко объркан е някой.

Аз нямам претенци да е великата бизнес възможност, но едно нещо трябва да се знае. Ако се осъзнае, ще в по-лесно за всеки в този живот. То е - всеки един успех и препечелване на пари е свързано с труд, време и желание. Няма го този момент да капят пари ей така, от горе, а ти само да протегнеш пари и да си ги гешип. Малко е странно, ако ставаше лесно. И все пак всеки който иска да пробва да поработи и да види как реално се изкарват пари, нека заповяда. ;) Никой не сме върнали даже напротив - ще го юркаме да успее. ;)
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Темата не е изтрита, а преместена в раздел Кофа. И второ - мисля, че идеята със стар в България е една тяхна стратегическа стъпка да зарибят повече хора от тук. Хората, които уж започват тук, но са реганати в Кипър, малко ме озадъчи. Но малко. Сега имаше едно обучение в Солун, на което сигурно си присъствала? Ще има един голям митикг в ... тази година се падаше в Италия май. Продуктът им е Ок, но реално им трябва доста платежноспособни участници в схемата. Мои приятели са вече в схемата.[/QUOTE
ето една презентация, която можеше да бъде показана и целия тоя офтопик да го няма http://www.youtube.com/watch?v=QImPeC5Jy1M
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Това поредния Multi level marketing ли е? Всеки 2-ри открил пирамидалната схема и горещо желае да го препоръча на други! :)
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Това поредния Multi level marketing ли е? Всеки 2-ри открил пирамидалната схема и горещо желае да го препоръча на други! :)

Да, Мулти левъл маркетинг е. Дано хората, които са влезли разбират с какво се захващат. Не е прецакване, но не е лесно определено.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Дано хората, които са влезли разбират с какво се захващат.

Много точно казано! Дано наистина знаят, че и тук трябва да се вложат адски много усилия,
а не да се подлъгват, че едва ли не ще се лежи по гръб, а парите ще влизат по сметките.
Успех на всички! :)
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Много точно казано! Дано наистина знаят, че и тук трябва да се вложат адски много усилия,
а не да се подлъгват, че едва ли не ще се лежи по гръб, а парите ще влизат по сметките.
Успех на всички! :)
Да, кофти ми стана за едно приятелче, което се записа, плати си членския внос и мисли, че вече е в бизнес схемата. Да, в бизнес схемата е, но не е там където трябва да бъде. Поне успях да му спомена, че ако не вземе мерки да го развие, ще си е с тези пари вътре. Специално за това МЛМ, което е може би добре, е че членския внос се натрупва и ако накрая на годината не се използва, може да отидеш с тези пари сам на екскурзия.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Той и живота така е устроен, че 10% от хората печелят от незнанието и разбиранията на останалите 90%.
Под незнание включвам освен това, че масово хората трудно оценяват всяко ново начинание, но и това,
че често самия човек не познава себе си и това, че не би успял да вложи всички онези усилия, необходими
за да го изкачат по пирамидата. За там е нужно много работа, нюх, малко късмет и разбира се упоритост до инат!
В противен случай вземаш утешителната награда за екскурзията и си казваш "Е, поне опитах". Не тръгнеш
ли твърдо и упорито за върха, падаш още в подножието.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Съгласна съм.Всяко ново начало е трудно.Знам че няма да бъде лесно.Знам с какво сам се захванала...преценила съм нещтата и риска.....по добре да съм буден мозък сред всички останали заспали около мен..или даже промит но..ще намеря такива като мен с които да стартирам.........Ако ме е вълнувало мнението на хората отдавна да сам се отказала...........
World Venturs е вече в няколко града в България!!!!
 
Последно редактирано:

Горе