ЗДРАВЕИТЕ!

От: ЗДРАВЕИТЕ!

Сериозно какво е това MLM ?

MLM = Multi Level Marketing, повече може да видиш тук. В повечето случаи пирамиди, скрити под доста добри маркетингови стратегии за набиране на хора, които уж да работят в схемата, да набират други под тях и да мечтаят, че може да карат колите, с които са видели своите мениджъри на поредната голяма презентация в някой хотел. Там ги убеждават как всичко работи, говорят за някакви невероятни комисионни, хиляди левове на месец както си стоиш и т.н...
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

MLM = Multi Level Marketing, повече може да видиш тук. В повечето случаи пирамиди, скрити под доста добри маркетингови стратегии за набиране на хора, които уж да работят в схемата, да набират други под тях и да мечтаят, че може да карат колите, с които са видели своите мениджъри на поредната голяма презентация в някой хотел. Там ги убеждават как всичко работи, говорят за някакви невероятни комисионни, хиляди левове на месец както си стоиш и т.н...

Доколкото съм слушал за МЛМ маркетинга от човек които се занимава
Предимствата са:

1. Безплатно обучение (семинари)
2. Постепенно издигане в йерархията (повишаване на печалбата)
3. Нямаш шефове зад гърба си
4. Сам определяш колко ще печелиш (тук вече зависи колко ще се "напъваш")

Естествено най-големите МЛМ компании са в сферата на health продуктите.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Ако имаш проблем да го развиеш в писмен вид като концепция тук, просто пусни камерата, качи в тубата и дай линк.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Търся си сътрудници за разработването на една много нова за България идея която е в началото на началото си ,.....в следствие на което е една мрежа в интернет.Това е туристическият facеbook който ще залее БГ.Предлага възможността за един доста стабилен допълнителен приход, а защо не и основен!

Просто си представих как БГ бива залята с един туристически фейсбук :D

Айде моля като пускате теми, поне се постарайте да изглеждат по-професионално написани. Аман вече от хора, които ни предлагат да печелим стабилни доходи. Аз ако имах бизнес или идея от която се изкарват много пари, никога нямаше да я дам на някакви келеши дет не ги познавам. Щях да си уредя родата и моите си хора да си "печели стабилни доходи".

Супер несериозно отношение, ще се обясняваме в скайп, а тук във форума не можем да изложим идеята си. Аман вече от хора дето не могат да спретнат 2 лафа на кръст да ни отварят тука за невероятни бизнес начинания.

На мен ми мирише на измама или пирамида. Докато не се направи една сериозна презентация, която може да се види тук от повече хора, това нещо ще смърди. Тука сега 200 човека ще питаме в 500 мнения за какво иде реч, ще се гоним по скайпове и ще си шушукаме за бизнес.

(Форумът се напълни с куци оферти и шамани предлагащи да станем богати)
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Няма нужда да питате. Няма такова животно като 'туристически Facebook'. Жива MLM пирамидка без реален продукт на всичкото отгоре.
Една туристическа агенция стои най-отгоре и си прибира едни пари, а разни хора дават такси, за да са част от мрежата и тези такси служат за комисионни на по-горестоящите.

С ивинение към дамата, но тук едва ли ще се намери кой да се върже на това. Виж, ако ти/вие имаш желание, остани, научи някои неща за онлайн и като цяло бизнеса - ще ти е от голяма полза. Тук 90% от хората са професионалисти в сверите и нишите си.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

a facebook има ли обяна на реален продукт???? Или по точно има ли реален продукт???Тази идея е една илюстрация на тyристически facebook.......знам защото го видях.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Наистина са ти промили мозъка.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Аз съм навит - ако ми хареса мога да съдействам със сървър и домейн, но при едно условие - Няма да е само за България, а и за Турция и искам 40% от доходите
Сървърът е в Турция и ще си седи там, ако сте съгласни пишете на лично
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Тази идея работи в 23 държави.. United States Austria Botswana Canada Cyprus Germany United Kingdom Greece Hong Kong Hungary Israel Kenya Malta The Netherlands Norway Russia Sweden Singapore South Africa Slovenia Zimbabwe Ireland Iceland
.а в България е все ощте зардодиш......Това е V.I.P туристически клуб №1 в света.
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Туристическа пирамида, за която долните звена ще стоят с пръст в уста, докато горните ще се печат на Хаваите (благодарение на строящите пирамидата). Представи реални факти за "V.I.P туристически клуб №1" и изложи ТУК във форума перспективи за развитие на тази уникална маркетингова стратегия (за България).
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

ТИ (Y);
Двама под тебе плащат твоята комисионна (Y1 и Y2);
Двама под всеки от тях плащат техните и добавят към твоята комисионна (Y11, Y12 и Y21, Y22).

И така надолу... Най-долните го духат, докато първите обират парите. Ти си мислиш, че си уцелила великия бонус, но правиш стотинки, и то на гърба на тези под теб. Затова казвам, че тук е слабо, да не кажа, че изобщо не е вероятно да намериш хора, които да се вържат на пирамида.
Виж, ти не знаеш дори какво е това. Още веднъж си пускам съвета - заеби тази идея, постой тук, почети, попиши, разучи повечко неща за бизнеса и догодина по това време може и наистина да имаш хубава, печеливша идея. ;-)
 
Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

КАКВО Е ПИРАМИДА?????

Заповядай

http://bg.wikipedia.org/wiki/Финансова_пирамида

За тази простотия ли ни агитираш? https://www.facebook.com/pages/Team-LIFE/259158087471021?id=259158087471021&sk=info и изброените в инфото сайтове?

П.П. Един съвет и от мен - хвани изкарай някой курс по български език, че като гледам какво и как пишеш направо ми кървят очите ..
 
От: Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

За тази простотия ли ни агитираш? https://www.facebook.com/pages/Team-LIFE/259158087471021?id=259158087471021&sk=info и изброените в инфото сайтове?
Днес бях на това нещо. Не е лош продукта, но аз лично не се занимавам с МЛМ.

Ето нещо повече за програмата:

[video=youtube;qpjaqvhUQfY]http://www.youtube.com/watch?v=qpjaqvhUQfY[/video]
 
От: От: ЗДРАВЕИТЕ!

КАКВО Е ПИРАМИДА?????

Представи си, че ти идва идея за бизнес. Решаваш да я споделиш с още 3-ма, като им обещаваш блестящи пътешествия с яхти, НО при едно условие - те да споделят идеята ти с по още 3-ма, обещавайки им твоето обещание. И така, пирамидата се строи от теб и твоите 3-ма строители, както и от техните 3х3 - до безкрай. Остават си с обещанието за великите пътешествия в един триъгълник и предварително заплатен 'билет' за разкритие на бизнес идеята ти ;) Всеки нов 'билет' ти осигурява ново пътешествие, благодарение на всеки нов строител на строителите ти. Това е твоята Пирамида - изградена от фикс идеята ти. ;)
 
Re: От: Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Днес бях на това нещо. Не е лош продукта, но аз лично не се занимавам с МЛМ.

Опитваха се и мен да ме зарибяват вече с това. Знам за какво иде реч, поне частично, и точно заради това го класифицирах като простотия :) (Лично мнение де, не искам да го натрапвам на никой)
 
От: Re: От: Re: От: ЗДРАВЕИТЕ!

Опитваха се и мен да ме зарибяват вече с това. Знам за какво иде реч, поне частично, и точно заради това го класифицирах като простотия :) (Лично мнение де, не искам да го натрапвам на никой)
Аз го намирам за интересно, но чуе ли го от форума, значи не са много напред хората със зарибявката тук. :) Мисля, че има бъдеще, но реално е за хора, които имат страст в това. Аз лично нямам и не искам да обидя приятелите ми, мога да ги потупам по рамото и да им пожелая късмет, това е. Не ми се занимава с това. И за мен се отнася това, което Ктомов каза - лично мнение, нищо друго. ;)
 
От: ЗДРАВЕИТЕ!

Мисля, че въпросната простотия, ще има по-голям успех във форума на Мамитата.
 

Горе