ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

teodor

Banned
здр тъй като направих сайтче и исках да го кача на безплатен хост във хит.бг но нещо ми куца права си всичко както си е по описайнията но не ми го качва а ми изписва адресите, които не се извеждат като връзки, нямат валиден index.html. моля ако някой разбира да ми помогне предварително ви благодаря :wink::):):)
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

за да се зареди сайта ти трябва да има index.php

по-точно пак може да се зареди но трябва в url-a да напишеш кой файл искаш да се зареди например:

saitati.hit.bg/faila.html

ако има нещо питай :)
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

Ама ти още ли си тук???
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

за teodor става въпрос, нали той беше про.. предлагаше правене на сайтове, а сега неможе да се оправи с hit.bg :D
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

престанете да се бъзикате с хората!

като не може да прави сайтове - не пишете в темата му какво толкова ?
никой няма да му поръчва и толкова
защо трябва да пишете само ?
никой няма да се прекара бъдете спокойни .... като нямате доверие на някого го накарайте да направи това нещо което искате и тогава плащате
не ви разбирам честно ви казвам
лека вечер.

за teodor става въпрос, нали той беше про.. предлагаше правене на сайтове, а сега неможе да се оправи с hit.bg :D
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

Да точно за това момченце става въпрос.
Пише, като ци..анин, пита как се прави сайт, после предлага сайтове, после започва едни смешни заплахи и т.н. ...
Както се казва объркал си форума пич!

ПП Тук не става въпрос за човек дошъл да търси знания и да се развива. Това е едно много интересно екземплярче, което си търси белята и прилага методи от тийн форумите.
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

Да точно за това момченце става въпрос.
Пише, като ци..анин, пита как се прави сайт, после предлага сайтове, после започва едни смешни заплахи и т.н. ...
Както се казва объркал си форума пич!

То направо се вика: "Объркал си планетата, пич!".
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

Да точно за това момченце става въпрос.
Пише, като ци..анин, пита как се прави сайт, после предлага сайтове, после започва едни смешни заплахи и т.н. ...
Както се казва объркал си форума пич!
Нее, "объркал си рейса пич" ;) :lol:
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

за да се зареди сайта ти трябва да има index.php

само за уточнение - хит.бг не поддържат php трябва да има валиден index.html или index.htm файл.


Теодор, ако действително искаш някаква помощ не е зле да пуснеш някакъв линк към това, което се опитваш да направиш и да проявяваш елементарно уважение към хората, които се отзовават на постовете ти. Явно все още има хора, които са готови да ти помогнат, но с подигравки и неадекватно поведение няма да ги задържиш и амбицираш задълго
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

Оф какъв ви е проблема. Човека си предлага да направи сайт, вие решавате дали да се възползвате от услугите му или не. На вас приятно ли ще ви е създателите на facebook, yahoo и няколко големи портала да ви влязат в темата, в която предлагате услугите си и да ви кажат, че сте пълен боклук и не можете да правите сайтове и да ви уронят авторитета, защото вашите сайтове са лайна пред техните. Получава се точно това.

П.П. Мислете преди да говорите
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

Момченце @teodor, това с което продължаваш да ми пълниш входящата кутия може би имаш късмет, че не мога да го разчета. Ако случайно разбираш малко български можеш да пробваш на български ( този странен език, който ти владееш на мен ми е непознат ).
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

Вече започвам да се чудя на него ли да тегля едни майни или на админите...
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

Абе на админите ще теглиш... и к'во? Да стане като в уебмастъра само да четем и да стискаме зъби.
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

А сега какво правим?
Четем ей такива простотии и после като напишем истината, излизаме спамери, боклуци и т.н.
Мисля, че трябва да има някакъв контрол тук! Нито темата е тема, нито е в правилния раздел.
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

Тоя малкия оспами форума...
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

ето какво ми се показва във сайта които искам да си създам но плера не ми тръгва на радиото някои може ли да помогне в место да рогае благодаря на всички които са със мен ето и това което сам направил .
file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/User/Local%20Settings/Temp/Web%20Page%20Maker/Preview/www.radioluxe.hit.bg.htm
 
От: ЗДРАВЕЙТЕ МОЛЯ ЗА МАЛКО ПОМОщ ОТ ВАшА СТРАНА

Абе цървулче, побърка го тоя форум, бе пич ! На всичкото "утгоре" с два ника !:evil:
Ебаси, няма ли някой админ да го разкара тоя или да го предупреди?
Дано да си под 12 години, иначе бързо тичай при вашите и с 200 отивайте до психодиспансера, а оттам на частни уроци по български!
Споко - има време за "сайтчетата"- рано ти е още!
ПС. И ми дай тел.номер на класната ти, лично ще се разправям с нея !
 
Последно редактирано:

Горе