Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Един не е влязъл в уебмастърските форуми и да види за какво става дума, как некви такива като Черепа и подобни монополи взимат от хората

Аз лично предпочитам никой да не влиза във форума и да гледа какво става. Хич не искам да влизат тука и после да почнат да ни търсят за данъци и т.н. При положение, че държавата само гледа как да ни ограничи и да отбие колкото се може повече от паричните потоци, насочени към нас, хич не ни трябва никой да влиза и да гледа в какво положение сме. Нека си живеят комунистите и изедниците още в 70-те години на миналия век и да си мислят, че не съществуваме. Нашият бизнес е глобален. Нашият офис е мобилен. Ние сме чудото на 21-ви век. А всичката политическа сган... Те са си най-обикновени кретени с власт :)
Пак стана 3 сутринта... айде лека ,а относно бета :

Търсената от Вас страница е с неразрешено съдържание и достъпът Ви до нея е ограничен. За повече информация проверете на: www.dkh.minfin.bg

Все още е така, поне при мен.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Ами да. Куулис може да банне ип-тата на правителството, данъчните и данс :D
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Ами да. Куулис може да банне ип-тата на правителството, данъчните и данс :D

Да се обмисли на кръглата маса и да действат ;) Аз подкрепям предложението с две ръце :D
 
това няма как да стане технически те си нямат техни мрежи а ползват софииски доставчици освен това всяка забрана си знаете че лесно може да бъде заобиколена...

пп и на мен ми потвърдиха че бет365 се отваря, нещо ги е хавнала липсата в списъка от петък ми казаха
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Тук е цялата истина за нещата

[video=youtube;ibWkLx3BaXQ]http://www.youtube.com/watch?v=ibWkLx3BaXQ[/video]
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Само бет365 да пуснат, другите да вървят по дяволите :) Иначе при мен още са филтрирани.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Пробвай този миррър - линк . Той още не е филтриран.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Орешарски няма нищо общо с този закон за хазарта бойко прецака не само това а и казината
От есента много зали трябва да затворят а и Еврофутбол отдавна не е на Божков
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Орешарски няма нищо общо с този закон за хазарта бойко прецака не само това а и казината
От есента много зали трябва да затворят а и Еврофутбол отдавна не е на Божков

Ти ни съсипа живота бе, момче! Как можа?? Как не те беше срам да ни разкриеш тия работи?? Ами сега, колко хора трябва да си теглят куршума, заГдето са псували Божков толкова време, пък той , горкия, да няма вина?? Ц-ц-ц! Дей*а! И тоз' лош, лош, Бойко! Как го не беше срам бе, дае*а!

Може ГЕРБ да са измислили закона, но БСП ни го натресоха. Те гербаждиите и Акта искаха да приемат, доколкото си спомням, но отстъпиха назад. Защо ли? А какво казаха от БСП? И защо сега приеха закона? Защото са гейове :) Орешарски трябва да си ходи и всеки един закон, който е приет за тоя месец и половина трябва да се отмени. Всеки един!! Без значение добър или лош!! Защото при БСП-ДПС няма НИЩО случайно!!!
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Другарю Василев
Ти си жертва :D имам предвид комунистическа жертва.
Как не те исрам бе провокатор :mad: сигурно и подписка събираш за Орешарски.


ПП
Много искам да обиждам такива като теб... и сега ме яд че съм толкова възпитан:cry: скоро почваме с камъни не с домати.

МНОГО НАГЛИ ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО ВСИЧКИ СА ЗА ЗАТВОРА

"Бог да пази България"
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Сайтовете са филтрирани по DNS само си сменяте днс-а на 8.8.8.8 или някой друг и си ги отваряте без проблем всички
 
Зависи от доставчика, някъде са филтрирани по IP. Иначе утре ще има ново заседание на ДКХ, да видим дали ще добавят още сайтове към списъка.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Добавили са новия домейн на бет365 , аллспорт365 вече е блокиран.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Добавили са новия домейн на бет365 , аллспорт365 вече е блокиран.

Ама и тези тук няма да се откажат. Да им имам проблемите. :)
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Има ли някакъв нов домейн на бет365
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

защото изобщо не се знае..
 
Последно редактирано:
Re: От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкър

Господа, спрете моля с подобни коментари, запитвания и изказвания. Щом си толкова осведомен, направо пускай по едно писмо и до ДКХ!
italiabet365.com
 
Последно редактирано:
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Да не забравят да добавят и майка си в списъка...
 

Горе