Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

А ти искаш само да ходиш на работа, да се разписваш в присъствената книга, и да получаваш заплата. Без да работиш.

Стил преди 89'та :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Присъствена книга, това след като пуснат бачкаторите в завода трябва да се подшишат ли там, иначе няма надница:)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

Добро начало, но

например колегата
Kortes има около 50 поста но е регистриран през 2011 година, има хора които не пишат постове а просто четат информацията!

по повода с измамите - офертите за продажба на страници ще се пренасочат по други форуми и няма да спрат хората да продават
а и докато има балъци да прехвърлят страниците си преди да са получили плащане или не са се срешнали с купувача ще има и измамени!

Доста правилно :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Потенциалните купувачи ако нямат 100 поста също ще бъдат банвани за две седмици за тяхна защита
А защо изисква 200 поста за да се види страницата?
vBulletin съобщение
To access this forum your post count must be 200 or greater.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Потенциалните купувачи ако нямат 100 поста също ще бъдат банвани за две седмици за тяхна защита
А защо изисква 200 поста за да се види страницата?
vBulletin съобщение
To access this forum your post count must be 200 or greater.

За да не се тръгне да се търгуват на ЛС-та.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Продавам фейсбук страници с име по ваше желание за повече инфо на xxxxxxxxx
 
Последно редактирано от модератор:
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Е, браво бе ...
Много умно, няма що...
Да пуснеш 'обява' точно в темата, която го забранява...
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Той кула го сецнал, аз тъкмо щях да му лепне червен картон. Иначе тоз одеве май имаше още един в друга тема, пък може и същия да е бил, но ми пише, че имал само едно мнение.
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Нагло не ами нагло :) Правилно си направил, иначе то като гледам тендециите май няма и много сми вече от купуването на страници. :)
17 мнения имаше едни и същи другите ги изтрих това го оставих за пример понеже е доста нагло :) да си знаят как ще завърши...
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

И в моята тема и в други теми се беше разписал.
Не, че нещо ама наистина голяма наглост...
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Приветствам тази тема и създаването на правилото за 200 поста, НО репортите ми за нарушителите нямат ефект?? Защо е тогава това правило, щом си продължават най-нагло да го нарушават и то нееднократно и даже и репортите не помагат??
Този хубавец - pst (http://www.predpriemach.com/member.php?u=17330) вече два пъти си пуска тема за продажба на фб страници - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=53910 , http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=53632 - и двете му теми ги репортнах и никакви реакции?? А междувременно точно в тези теми си трупа и мненийца наглеца!
А в заглавието на тази тема пише "Банове за всички" ! Е, за двукратно нарушение не е ли за бан??
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Въпреки, че се разписах няколко пъти в форума, моите постове не мърдат от 36.
Писах в формата за контакт и отговор все още няма.
Много ми е интересно как да ги направя 200 поста при положение, че са забили на 36?
Възможно ли е заради активността ми Off Topic раздела да не мърдат..... :?
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Въпреки, че се разписах няколко пъти в форума, моите постове не мърдат от 36.
Писах в формата за контакт и отговор все още няма.
Много ми е интересно как да ги направя 200 поста при положение, че са забили на 36?
Възможно ли е заради активността ми Off Topic раздела да не мърдат..... :?
А защо е задължително да направиш фейк постове?? Не се напъвай много, че да не се оплакваш после как те е преметнал някой тукашен Пурко и да искаш помощ, да го банват и т.н.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

В Off topic не се отчитат мненията.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

И в политиката също ;)
В Off topic не се отчитат мненията.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Аз да попитам ( може вече да е отговорено, но не ми се карайте моля ), ако искам да продавам релкама на моята facebook страница пак ли трябва да имам най-малко 100 поста. Не продавам страницата, а само реклама на нея.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Шефовете ще ти кажат, иначе, ако си навит за картел и имаш наистина ресурс, може да ми дръннеш. ;)
Аз да попитам ( може вече да е отговорено, но не ми се карайте моля ), ако искам да продавам релкама на моята facebook страница пак ли трябва да имам най-малко 100 поста. Не продавам страницата, а само реклама на нея.
 

Горе