Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Аз да попитам ( може вече да е отговорено, но не ми се карайте моля ), ако искам да продавам релкама на моята facebook страница пак ли трябва да имам най-малко 100 поста. Не продавам страницата, а само реклама на нея.

Не трябва ограниченията са стандартни за рекламата... тук не налагаме правилата с драконовски мерки от модераторите а просто всички е автоматизирано

Фейсбук Реклама



сие е отделна секция като стигнеш 10 поста 10 дни ще може да си пуснеш тема там
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Понеже не видях да пише нещо за профили, ще питам първо тук, преди да пускам тема. Гледам, че има хора които търсят профили без приятели, които да са над 1 година. Въпросът ми е, може ли да се направи обява и за продажба на такива профили ?
 
От: Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Ей това се казва шеф :p
Не трябва ограниченията са стандартни за рекламата... тук не налагаме правилата с драконовски мерки от модераторите а просто всички е автоматизирано

Фейсбук Реклама



сие е отделна секция като стигнеш 10 поста 10 дни ще може да си пуснеш тема там
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Здравейте,

от няколко месеца не съм влизал във форума и сега видях тази забрана.... Имам за продан страници с около 1 милион фена по тях, някой хора ме познават, преди 2 години съм им пускал линкове в страниците... Както и миналата година осъществих подобна сделка за доста сериозна сума. Надявах се да имам възможност да пусна обява и сега. Има ли вариант това да се случи без да спамя форума с постове? ( Става въпрос за реални и стари страници които не са спирани да се поддържат макар и минимално с цел, да се помагат на деца в нужда DMS-и и подобни. )
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Аз ли се бъркам нещо или има леко не съответствие в правилата. Преди да направя 200 мнения не можех да вляза и разгледам обявите в раздел "Социални Страници, Профили, Групи" следователно как ще имам купувач със 100 мнения като не може да прочете обявата. Може аз да съм в грешка нещо. :(
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Аз ли се бъркам нещо или има леко не съответствие в правилата. Преди да направя 200 мнения не можех да вляза и разгледам обявите в раздел "Социални Страници, Профили, Групи" следователно как ще имам купувач със 100 мнения като не може да прочете обявата. Може аз да съм в грешка нещо. :(

Правилата са такива, но той явно я е видял по някакъв друг начин.
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Аз ли се бъркам нещо или има леко не съответствие в правилата. Преди да направя 200 мнения не можех да вляза и разгледам обявите в раздел "Социални Страници, Профили, Групи" следователно как ще имам купувач със 100 мнения като не може да прочете обявата. Може аз да съм в грешка нещо. :(

Няма несъответствие, защото доста хора заобикалят секцията, заради правилото с 200 поста. И за да гарантираме и някакви други забрани за купувачите, решихме да ограничим и тях, защото измамата се случва както от едната страна, така и от другата. Не си в грешка, така е. Просто превантивно е така написано. Да си знаят хората.
 
От: Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Супер............... имам фб страница от 4 години, основах я докато бях ученичка, сега нямам много време да я поддържам, затова реших да я продам.............Регистрирах се тук с тази цел, а сега разбирам, че няма да мога да я продам, защото нямам времето и желанието да спамя във форума
 
От: Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Супер............... имам фб страница от 4 години, основах я докато бях ученичка, сега нямам много време да я поддържам, затова реших да я продам.............Регистрирах се тук с тази цел, а сега разбирам, че няма да мога да я продам, защото нямам времето и желанието да спамя във форума

Когато ти е интересно нещо, то ти ще пишеш по него, когато нищо от този форум не ти е интересно, а само да си продадеш страницита, то тук не е мястото. Това е форум, не продавалник ;)
 
От: Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за вс

Супер............... имам фб страница от 4 години, основах я докато бях ученичка, сега нямам много време да я поддържам, затова реших да я продам.............Регистрирах се тук с тази цел, а сега разбирам, че няма да мога да я продам, защото нямам времето и желанието да спамя във форума
Чао........:(
 
Re: От: Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове з

Супер............... имам фб страница от 4 години, основах я докато бях ученичка, сега нямам много време да я поддържам, затова реших да я продам.............Регистрирах се тук с тази цел, а сега разбирам, че няма да мога да я продам, защото нямам времето и желанието да спамя във форума

Мацка, много измами има и правилата са такива. И то измами точно със страници. Добре дошла и се надявам да се задържиш, но тук реално е IT общество, което си помагаме и коментираме, имаме си и пазар. Ако влизаш, за да изсипеш нещо ненужно никому, не си прави труда, но ако искаш да научиш повече за онлайн бизнеса и света и как да изкараш пари от тези страници, може да се чувстваш като у дома си.

П.П: Само не разбрах последно време защо влизат такива тарикати. Днес още един дето не можел да чака, искал веднага да си пусне офертата. Баси наглите. Щом е в нета е фри, на никой не му пука, че някои се стараем да правим нещо полезно за сферата. Баси изсипняците. Че и тон държи. :)
 
От: Re: От: Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Бано

Добре дошла и се надявам да се задържиш, ...
На мацето му трябват пари за червило и руж, ти искаш лебмастер да я правиш... :mrgreen:
 
Re: От: Re: От: Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста –

На мацето му трябват пари за червило и руж, ти искаш лебмастер да я правиш... :mrgreen:

Еее, бате, по-добре е на се напъне сега, от колкото като завърши да е на гишето на Магдоналдс. :) Ако се мисли от рано е много по-лесно после. ;) Но май като знам какво е новото поколение, мможе и да не се случи в този живот. Дано все пак си промени мнението, няма да сгреши. :) А и като отвори jobs.bg„ ще види, че голям % от хората, които се търсят са точно в IT областта. Което ме навежда на мисълта, че няма да е лоша идея след време да имаме секции като PHP/MySQL, Java, Piton, JAvaScript, HTML & CSS, .Net, C++, C# и други. :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Едва ли с изписването на 100-200 поста ще поумнея... Не държа ТОН, а просто това ограничение ми прилича по-скоро на опит да се пише повече във форума.. И за ваше сведение, за да се информира човек е нужно да попрочете, не да пише мнения.................. :D
+ това, не съм обидила никой от вас, за да започнете да се държите просташки. Целта ми не е ''да изсипя нещо ненужно никому'', както се изрази един джентълмен, а да я продам на някой, на който ще му свърши работа, не да тъне в забрава в мои ръце.

"В американски форум: питаш и ти отговарят.
В руски форум: питаш нещо и теб те питат.
В български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп." - За съжаление се получи нещо подобно, можехте да избягате от стереотипа, момчета, нали сте про...
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

За да се възползваш от форума, трябва да си му член. За да си му член, трябва да допринасяш за него. Ако не жеалеш да си част от форума, пусни си обявата в сайтовете за обяви, а не тук. Правилата са прости и ясни, и важат за всички.
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Едва ли с изписването на 100-200 поста ще поумнея... Не държа ТОН, а просто това ограничение ми прилича по-скоро на опит да се пише повече във форума.. И за ваше сведение, за да се информира човек е нужно да попрочете, не да пише мнения.................. :D
+ това, не съм обидила никой от вас, за да започнете да се държите просташки. Целта ми не е ''да изсипя нещо ненужно никому'', както се изрази един джентълмен, а да я продам на някой, на който ще му свърши работа, не да тъне в забрава в мои ръце.

"В американски форум: питаш и ти отговарят.
В руски форум: питаш нещо и теб те питат.
В български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп." - За съжаление се получи нещо подобно, можехте да избягате от стереотипа, момчета, нали сте про...

Точно тук не е типичен Бг форум. Тук, хората ти казват, че има правила и всеки ги следва, ти му връщаш, че е тъпо и какво очакваш после да ти напишат. Все едно аз да тръгна да карам по улиците без да следя движението, сфетофарите, знаците и да обянсявам на полицайте, че е тъпо и че улиците са, за да караш по тях, а не се съобразавам с правилата. :) Не си права тук.

И да те попитам в колко webmaster forum-а членуваш, защото това с тези оганичения го има (дори и в по-кофти варианти) вDigitalPoint, а за да пуснеш оферта в Warroirforum и BlackHatWorld, ти искат $30 за обява.

Ограниченията са далеч от целта да се пише повече, защото е ясно, че нови потребители, които са дошли да си пуснат обява няма какво толкова да напишат. По-скоро е, за да ни предпазят от измамници, спамъри и недоброжелатели, които все по-често се опитват да измамят някой. Ти знаеш най-добре, не живеем в държава, която това не се случва. :)

И още нещо, което ми прави грозно впечатление последно време при новите потребители. Това е, че всеки влзиа регистрира се и взима за даденост пускането на оферта тук. По една или друга причина сайта е длъжен да му предостави това като опция. Не знам така ли са възпитаните хората, но аз като искам нещо от някой, първо се мъча да му дам нещо в замяна. Опитай се да ни разбереш и нас. :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Дойдохме си на думата, така съм по-съгласна, а не с глупостите да ме образовате, да науча повече неща, защото едва ли на някой му пука. Разбирам, че има правила, просто останах разочарована, защото планирах нещата да минат по-гладко и бързо. Логично е измамниците да не си губят времето да ''изграждат'' репутация тук при положение, че рано или късно ще се разбере що за стока са. Моята цел не е такава, но като гледам колко бавно се трупат мнения.. е трябвало да се регна преди 1-2 години, за да мога да я продам сега :D
И имам въпрос, писала съм повече мнения, но брояча отчита само 2?
Също така ми направи впечатление как някои от вас смениха подхода си към мен, май не сте очаквали кифлата да отговори
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Сестро, в Политика като пишеш не се броят мненията :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Благодаря за просветлението, братко! :))
 

Горе