Закона е отменен .... от 1 март 2011

От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

ЕЙЙ ТОВА РЕПОРТЕРИТЕ МАМАКА ИМ ДА .... КЛАТЯ КАК МОЖЕ ДА СА ТОЛКОВА СМОТАНИ ВИНАГИ СЪМ ГИ МРАЗЕЛ КАК ПРАВЯТ ОТ МУХАТА СЛОН ЕЙ АКО СТАНА ПРЕЗИДЕНТ ПЪРВО ТЯХ ЩЕ ИЗБЕСЯ ЕЙ !!!
това няма такава напаст !!! тея за един репортаж са готови да им пръснат гъза от клатене
бе какможе да са такива мърди незнам за единия репортаж ...

много се изнервям от подобни репортажи... много всеки ден си търсят някаква помия която да разбъркат за да изкарат нещо което да стане за репортажче пръдливо само и само да се котират
тъпи свиркаджии
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

С подобен "професионализъм" се подхожда и към другите репортажи, които правят. Това трябва да го имате предвид като гледате новини. Не вярвайте на това, което показват!
Същия проблем го има не само в bTV, но и при 90% от останалите медии. Подхожда се предубедено към темите, информацията не се проверява и по професионални теми говорят некомпетентни хора. Затова на запад си имат ресори, в които определения журналист е спец, има образование и е компетентен. Интересно как КЗП е успяла да достави писмото си до бащата на Вецков, а хипер, ултра, гига, мега професионалиста на bTV е стигнал до под крушата.

Другия път като гледате новини вече ще знаете как ги правят.
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Около 18:35 (малко след анонса на новините на бТв) започнахме да звъним в Канал1 за да включат в ефир Вецков като контрарепортаж и като право на човек да се защити от помията, която се излива от обяд насам по всички медийки.
Отговора: "Ами това си е новина на бТв, ние нямаме такава новина в централната емисия..."
И това е човек, който се предполага че е завършил журналистика....
По дяволите.... спрете този СВИНСКИ ГРИП
 
Последно редактирано:
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

От Канал 1 са прави. Те си определят реда на новините, а такава новина при тях няма. Постъпили са правилно. От bTV обаче са задължени по закон да дадат право на отговор на Вецков!
 
От: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Около 18:35 (малко след анонса на новините на бТв) започнахме да звъним в Канал1 за да включат в ефир Вецков като контрарепортаж и като право на човек да се защити от помията, която се излива от обяд насам по всички медийки.
Отговора: "Ами това си е новина на бТв, ние нямаме такава новина в централната емисия..."
И това е човек, който се предполага че е завършил журналистика....

Що не звъннахте в Нова по-можеха да проявят интерес? :)
 
От: От: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Що не звъннахте в Нова по-можеха да проявят интерес? :)


!!!!!! да по нова само за да сде сборят с бтв ще му дадат думата ей
да ходи
при ония двамата измекяри мишките с шоуто или сутринта ще му дадат думата
 
От: От: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Що не звъннахте в Нова по-можеха да проявят интерес? :)
Защото централните емисии се застъпват по време и ни беше нужна медия, която да отрази случая веднага след помиярщината...
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Сега разбирам чак за новините и по онлайн вестниците...
Вече не знам кое е по-абсурдно, обвинението или новините...

Искам само да кажа, че живея в САЩ и тук по националните телевизии такива мизерии да се правят НЯМА как да стане.

А и се съмнявам от САЩ да са пратили оплакване. Все пак не са глупави (както явно са в България) и тук щяха директно да отидат към Кешбърнърс и към доставчика на уебсайта а не към човека, който в крайна сметка нищо не е направил погрешно.


Ама нали знаете, всеки в България е висшист и специалист.:clap:
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Честно казано и аз се съмнявам за това оплакване от САЩ. Или е измислица на КЗП или са украсили доста нещата.
 
От: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Искам само да кажа, че живея в САЩ и тук по националните телевизии такива мизерии да се правят НЯМА как да стане.

ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА :)
нали точно от сащ гледат наще мърди и се учат как да правят от мухата слон !
точно там пък се избиват само и само да се хванат за нещо и да направят репортаж...

от нещо дребно и си търсят за какво да се хванат и да преиначат

ВИЖ ЧЕ НАПИСАЛИ ДАЖЕ В ЕДИНИЯТ САЙТ ЧЕ Е ГЛОБЕН ВЕЧЕ !
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Във всички медии има долнопробни и продажни журналисти които за един репортаж, респективно за едни пари са готови да паднат на нивото на магистрална труженичка, но като "репортерите" в Бунак ТВ няма други в България

Спомням си миналата година когато Миро Блажев-Атила отвлече автобус, как една Пачавра от Бунак ТВ пристигна първа преди полицаите и се хвърляше като гладен Чакал по асфалта за да интервюира "Големия" терорист Атила

Е тогава окончателно се отвратих от Журналистите, да ме извиняват от гилдията има и Качествени но 90 % са от Миролюбивия тип труженички
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

От къде е тръгнало за момента няма значение.
Ако наистина сигнала е от държавните институции в САЩ и след всичкия този натиск над КЗП определено ще е много сложно положението и Ветцков трябва да действа много внимателно и премерено ( и със солидно подкрепление ).
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

18 месеца съм живял в САЩ и мога да кажа, че тяхната журналистика е на милиони светлинни години пред нашата. Там имат много по-стриктни закони, етични кодекси, които работят и т.н. Подобен произвол там би бил невъзможен. Както ТВ новините им, така и вестниците са МНОГО по-различни от нашите.
 
Последно редактирано:
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

@ Amoun

Тук FDA (Federal Drug Administration) по закон не регулира витамини и добавки. В САЩ те се третират като храна а не като лекарства. Съответно, всеки може да ги продава без лиценц. В Европа (и в България) законите са различни.

В крайна сметка, Американците ако искаха да се заядат, щяха да отидат до Кешбърнърс, а не до Вецков, който технически не продава нищо.
 
От: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Тук FDA (Federal Drug Administration) по закон не регулира витамини и добавки. В САЩ те се третират като храна а не като лекарства. Съответно, всеки може да ги продава без лиценц. В Европа (и в България) законите са различни.

FDA забранява да се правят твърдения, че хранителните добавки лекуват. Ако пише, че лекуват нещо - нарушава се закона. Подобни са законите и в други държави.

В действителност много хранителни добавки могат да се ползват с цел лечение и/или предотвратяване на дадено заболяване. Обаче от FDA налагат цензура - подобни неща е незаконно да се твърдят.

www.stopfdacensorship.org
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Отчитат дейност хората и си пълнят гушите на наш гръб...
Ние обаче мълчим и това е страшното!
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Тва медиите в България са пълна скръб...аз си мислех че онлайн новините са нещо по различно от тази кутия пълна с турски сериали наречена телевизор.
Приятел дръж се, всички сме с теб!
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Има време за всяко нещо, И срок за всяка работа под небето:
Време за раждане, и време за умиране;
Време за насаждане, и време за изкореняване насаденото;
Време за убиване, и време за изцеляване;
Време за събаряне, и време за градене;
Време за плачене, и време за смеене;
Време за жалеене, и време за ликуване;
Време за разхвърляне камъни, и време за събиране камъни;
Време за прегръщане, и време за въздържане от прегръщането;
Време за търсене, и време за изгубване;
Време за пазене, и време за хвърляне;
Време за раздиране, и време за шиене;
Време за мълчание, и време за говорене;
Време за обичане и време за мразене;
Време за война, и време за мир.

С тебе сме Цецо!
Време е!
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Наистина казуса е много интересен ... хубаво е, че отдолу на сайта е упоменато, че продукта не е лекарство.
Чудя се дали има съставен акт на рекламна агенция, поставила билборд реклама на салам, с неупоменато съдържание на ГМО на етикета ?
Шокиран съм също така и от умопомрачителния прогрес на КЗП - доскоро се чудеха колко бързо да минавали буквите на рекламите на МТЕЛ и Глобул, а сега започнаха да рецензират сайтове и статии на английски.
Заради начинът, по който е поднесена информацията из медиите, си заслужава да заведеш дело за нанесени морални щети.
Дръж ни в течение ...
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Много кофти ситуация.. търсят си изкупителна жертва ...
 

Горе