Закона е отменен .... от 1 март 2011

От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Само вдигат шум, нали трябва да се види, че в комисията си оправдават заплатите там. Да, още не е излязал ак и се опитват психически да го накажат, това е толкова курварско и слабоумно, но те такива са си били цял живот, така че какво да кажа - спокото. Всичко това е един цирк, който го правят, за да отчетат дейност. Накрая всичко ще си дойде на мястото и при добър адвокат ще си ги надупи добре. Аз лично така бих процедирал, обжалване и съдене на там който олигофрен е виновен. А и държавата няма да и е сефте, нея си я съдят от 100 места вече. А после нека ми кажат, че не са смотани. ;)

Да, един ПР и от наша страна тук няма да е зле, а ние ще си го раздухаме. Това е безобразие, и после медиите били независими. Да ми го кажат на ... нали?

Коолайс, ще пишем след понеделник. Ама хранилка и сега и за псевдо-журналистите от Фокус мокус-гейос. ;)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

При разговора в ГДБОП ми беше отказано да се покаже официалното оплакване защото било "класифицирана информация". Да видим докъде ще стигне тази пропаганда в медиите. Не само те имат сайтове само това мога да кажа...
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Не усещате ли как с подобни новини се настройва обществото срещу интернет "шарлатаните".
Трябва да действаме и ние .
Да се напише новина опровержение и да се публикува де кадето може.

СЪГЛАСЕН!
ТРЯБВА да имаме ПРАВО НА ОТГОВОР!

Нека да им разясним малко на тези журналя от ДС, ГДБОП-ери и "Защитници на потребителите" някои понятия за мрежата, щото нещо са изостанали с материала покрай пикантните сензацийки на тема Октопода, Батмана, Багера, Компира, Репата и т.н. елементи от политиката....:evil:
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Не усещате ли как с подобни новини се настройва обществото срещу интернет "шарлатаните".

Бате, да му таковам и обществото. Нали то си избра това правителсвто, нека си го маниполират както искат. ;) НО опредлено ще трябва да се излезне със становище, това е глупаво. Поне да се присмеем на жирналята, която е копи пейст напоследък. :)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Да изпратим офицялно писмо до министър прецедатателя че се извършва терор от страна на 1 от комисиите му спрямо уебмастерите в България. Отделно предлагам за всеки закупен домейн с цел реклама на дадена афил програма да се слагат нейните данни в whois-a

Не може човека дето рекламира продуката да носи отговорност за сайтоете дето им предлагат заедно с текста и картинките.

Това е удар срещу всички нас. Преставете си че сте афил на програма която продава обувки в САЩ. Скоро може комисията да се сезира че например няма данни за призводител, вносител и т.н на твоя сайт. Защото по закон трябва да има 1000 данни за даден продукт. Утре може да те глобят за това че няма описание на български на твоя сайт за продукта (има такова изискване).

Ама аз рекламирам продукт за САЩ, дори не продавам нищо ... а няма, няма акт от 100 000 до 500 000 лв. :) Ама айде да не им давам идей.

И само да добявя - по тази логика и Гоогле продава, за това че имат едно Google CheckOut до всяка реклама която го ползва. Така ако някой български търговец рекламира в адуордс и ползвя техния билинг, тогава те автоматично продават неговите стоки в БГ. Жалка история но трябва да се разудха, а медийте да отразят и другата страна а не само тази на Комисията.
 
Последно редактирано:
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

При разговора в ГДБОП ми беше отказано да се покаже официалното оплакване защото било "класифицирана информация". ..

И на каква достоверна информация се позовават тогава журналистите......на темата тук може би ...голяма излагация от тяхна страна..
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Журналистите са свършили работата си изключително некадърно, некомпетентно и мързеливо. В подобна ситуация винаги се търсят и двете страни и се представя тяхната гледна точка в материалите, без да се взема страна. То и без това какво ли ни е наред в България, че да искаме и журналистите да са читави. Некъдарност и бездарност на n-та степен. Тотална липса на професионализъм. Сега по закон Вецков има право на опровержение по всички медии, които са го споменали и не са потърсили неговата гледна точка.
 
Re: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Отделно предлагам за всеки закупен домейн с цел реклама на дадена афил програма да се слагат нейните данни в whois-a

Не може човека дето рекламира продуката да носи отговорност за сайтоете дето им предлагат заедно с текста и картинките.


ето това искам в тази тема:clap: солюшъни :clap:така се прави от вдигане пушилка по медии обикновено след време никои не си спомня....

1. Да се реши проблема на вецков е първа и най важна задача
- мина и работното време в петък в бг до понеделник сотават по малко от 72 часа Вецков братле дай ъпдеит за срещата с адвоката

2. Всички да са предупредени за горното - да видим токагава кои ще глобяват......

3. ще мислим опровержение като оправим първите две
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

ето това искам в тази тема:clap: солюшъни :clap:така се прави от вдигане пушилка по медии обикновено след време никои не си спомня....

1. Да се реши проблема на вецков е първа и най важна задача
- мина и работното време в петък в бг до понеделник сотават по малко от 72 часа Вецков братле дай ъпдеит за срещата с адвоката

2. Всички да са предупредени за горното - да видим токагава кои ще глобяват......

3. ще мислим опровержение като оправим първите две


пиша ти на лс за да не попада инфо в неблагожелателни ръце
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

В момента медиите правят безплатна реклама на сайта :)

Интересно дали по този начин медиите нарушават законите в България?

Дали не трябва да докладваме българските медии, които разпространиха адреса на сайта на КЗП за да им наложи глоба?
 
Последно редактирано:
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

В момента медиите правят безплатна реклама на сайта :)
Бате, като сме готови със становище може да редиректеш домейна към статията, за да има ефект. ;) Там ще има кажем кой прав кой крив. ;)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

След 5 минути ще дадат сайта на Вецков по Хазарската телевизия Бунак ТВ (BTV)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Дават сайта по БТВ новините !!!
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

А КЗП може ли да глоби bTV за това, че рекламира хранителни добавки в нарушение на ЗЗП?
 
Re: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

поне звъннали на американския номер :) това беше най добрата новина от цялата пумия по други медии.... и фармацефта каза че не е лош продукт ... :)
 

Горе