Закриване на партньорска сметка/БГ БЕТ

За ваша информация:

Изисквания за препоръчани клиенти

Чл. 10. /1/ Минималният брой препоръчани от Партньора клиенти за срок от 6 месеца, след сключване на настоящото споразумение е 5 /пет/. В случай, че партньорът не изпълни това условие, Организаторът има право да закрие сметката му.
 
Последно редактирано:
на колко си години, че нямаш банкова сметка и не си изтеглил парите
 
Не си само ти , имаше и друга тема в форума. На много хора или са им поставили нови изисквания - всеки месец да докарват нови активни играчи или директно им закриват сметките. Аз съм от 2рите .
Явно хората са решили да махнат всички аффилиейти дето ги развиха и да взимат цялата сума от загубите. Из цяла София си пуснаха билборди с реклама - това е от парите дето не са платили на афф от последния месец.
Смешна компания от която всеки трябва да седи настрани.
 
Плана е да се закрият на всички до юни. Още подробности трябват ли?
 
правиш 5 регистрации на познати, даваш им по 50 кинта да депозират, играят, теглиш 3те бона и да духат супата, ама ти си си виновен в 21 век да нямаш банкова сметка
 
правиш 5 регистрации на познати, даваш им по 50 кинта да депозират, играят, теглиш 3те бона и да духат супата, ама ти си си виновен в 21 век да нямаш банкова сметка
Защо аз да ги дам на 5 регистрации по 50 лв каква е файдата и аз не използвам банкова сметка банковата сметка трябва да поддържаш трябва да имаш постоянно Там пари вътре
 
ще дадеш 250 лева за да можеш да изтеглиш натрупаните 3000 лева, банкова сметка за по 2 лева на месец такса, сега изгаряш с 3 бона
 
ще дадеш 250 лева за да можеш да изтеглиш натрупаните 3000 лева, банкова сметка за по 2 лева на месец такса, сега изгаряш с 3 бона
Нямам познати сериозни пет души как ще ги вярваш че нямат регистрации и в банковата сметка веднага не става Трябва да чакаш 15 дни
 
Искаш да кажеш с това плазматични рекламни банери дисплейни и за 10 дни пак добре ще взема ти и от другите партньори ще стане повече
Тц, те партьнорите ще останат, само спамилките на хранилка ще се изрежат.
 
Чл. 10. /1/ Минималният брой препоръчани от Партньора клиенти за срок от 6 месеца, след сключване на настоящото споразумение е 5 /пет/. В случай, че партньорът не изпълни това условие, Организаторът има право да закрие сметката му.

Това условие е за минимум 5 клиента за 6 месеца след регистрацията ти. Няма условие на всеки 6 месеца да мъкнеш нови 5 клиенти.
Т.е. ако си го изпълнил... не виждам причина да ти закрият сметката.
 
Последно редактирано:
Това условие е за минимум 5 клиента за 6 месеца след регистрацията ти. Няма условие на всеки 6 месеца да мъкнеш нови 5 клиенти.
Т.е. ако си го изпълнил... не виждам причина да ти закрият сметката.

Това условие е за минимум 5 клиента за 6 месеца след регистрацията ти. Няма условие на всеки 6 месеца да мъкнеш нови 5 клиенти.
Т.е. ако си го изпълнил... не виждам причина да ти закрият сметката.
За всеки 6 месеца искат, 5 нови клиенти, а не става дума след регистрацията.
 

Горе