Заминавам за Норвегия

От: Заминавам за Норвегия

ЕМИГРАНТ да ми говори за условия на живот, ха-ха и това доживях

Самия факт че си станал ИКОНОМИЧЕСКИ ЕМИГРАНТ(за пари) говори че доброволно си се отказал от всичко ЧОВЕШКО и си се превърнал в ПЛАЗМОДИЙ

PS

Олигофрен може да викаш на баща ти че не те е направил БЯЛ човек, но то няма и как да стане от Славянин и Мангал освен дегенерат друго не може да се пръкне
 
От: Заминавам за Норвегия

ЕМИГРАНТ да ми говори за условия на живот, ха-ха и това доживях

Самия факт че си станал ИКОНОМИЧЕСКИ ЕМИГРАНТ(за пари) говори че доброволно си се отказал от всичко ЧОВЕШКО и си се превърнал в ПЛАЗМОДИЙ
Олигофрене Никс, кога съм казал, че отивам където и да било единствено за пари или че ще емигрирам. Пак доказа, че си глупав, лунатико.
 
От: Заминавам за Норвегия

Олигофрен може да викаш на баща ти че не те е направил БЯЛ човек, но то няма и как да стане от Славянин и Мангал освен дегенерат друго не може да се пръкне
Бездарен олигофрене Никс, кажи ми когато ти свършат парите за филиите с мас, да те пусна да почистиш на работниците ми. Дано не се гнусят от вонята ти, мисловна и плътска.
 
От: Заминавам за Норвегия

Абсолютен ДЕБИЛ

Кога стана работодател, кога вече и работници нае

Лягай да спиш детски гъз нещастен, утре пак ще набиваш наколенки от 8 до 18

А така любимата ти МАС е използвай за да ти влиза по безболезнено, макар че едва ли ще ти е необходима, вече си достатъчно ОТВОРЕН
 
От: Заминавам за Норвегия

Олигофрен, пробвай ефтаназия. Алтернативата ти е мизерия и глад.
 
От: Заминавам за Норвегия

Ефтаназия, я нова думичка... чичо Гошо ли те научи на нея ?

За предпочитане е пред "живота" на ЕМИГРАНТА
 
От: Заминавам за Норвегия

Да, за съжаление! Същият линатик бях като подобните на тебе..и почти четвърт век се опитвах (както го каза) да променя нещата...и най-сигурното, което разбрах, че всичко е било само един САДОМАЗОХИЗЪМ (болднато 6 пъти). Дано и ти не разбереш след време истинското значение на тази дума :)
Пак повтарям - или си слагаш главата в торбата...тоест или си терикатер или си просто тъп!
И да добавя (задълже по дефоут) - Малките разминавания на рандом числата, са продиктувани от не чак толко рандом числа :D

Ботче, аз мое да съм тъп, ама ти си още по-тъп. От ония вечномрънкащите, които дори не им стиска да се махнат или пък са толко некадърни, че не могат. Щото аз си обичам държавата и народа с всичките им недостатъци, а ти явно не и въпреки това стоиш тука. Като чак толкова не те кефи - изнасяй се.
 
От: Заминавам за Норвегия

ахахах ти си егати паралелепипеда :D

Ето, НИЩО не си разбрал... Нито съм казал, че ТИ си тъп, нито съм казал, че не съм си обичал страната....НАПРОТИВВВВВВВВ Ама това е за хора с чиста памет, а не зомбита (четенето) :)
Препоръчвам ти да си пуснеш един клинер, щото така до никъде няма да я докараш :D
 
От: Заминавам за Норвегия

Абе ти си ебати бота. Май не помниш какво пишеш. Мрънкаш, че тука било кенеф, а стоиш и цапаш у фекалиите. Хиляди пъти съм го повтарял на такива като теб - като не те кефи, изнасяй се.
 
От: Заминавам за Норвегия

"И ако не си успял, значи просто не си бил терикатер - това е! А ако са те хванали, просто си бил тъп"

"Пак повтарям - или си слагаш главата в торбата...тоест или си терикатер или си просто тъп!"

http://www.piriform.com/ccleaner/download


А тва що още съм бил тука, ясно да ти покаже, че съм разсъждавал точно като теб (за родину, за сталину) ...
 
От: Заминавам за Норвегия

Абе ти си ебати бота. Май не помниш какво пишеш. Мрънкаш, че тука било кенеф, а стоиш и цапаш у фекалиите. Хиляди пъти съм го повтарял на такива като теб - като не те кефи, изнасяй се.

що ма кармазак? тебе кефи ли та тука тъй?
колко печелиш иде живееш че ти е толкова кеф, сподели да знаем и ние?
Като знам че след 10 дена се прибирам в лайняната ви софия и ми се реве не ами ми иде си прегриза сънната артерия...

При положение че тук и милион да изкарваш годишно пак си в лайната и не се знае кой и къде щи резне два пръста. Обяснете ми какво му харесвате?
 
От: Заминавам за Норвегия

Тука нищо няма да се оправи дори и след 200 години. То историята го показва - кой друг народ е бил под робство 500 години. Идеалистите са малко, а и да искат нещо да променят, останалите ги обявяват за луди и никой не ги следва. То и другите държави са просмукани от корупция, но го правят по-внимателно, а не като тука, от детската градина още започва делението на мои и твои. Кадърният започва своята битка за оцеляване още от първи клас. Отличникът е черната овца в училище, мразен и от ученици и от учители. Ако успее да оцелее със здрава психика до 12-ти клас - какво му остава - да бяга по най-бързия начин навън. Знаете ли че за да си получиш работата от олимпиада или от изпит в университета е по-трудно, отколкото да проникнеш в секретните документи на НАСА? Просто и ясно - един ахмак учи, труди се и дава пари за уроци, а друг просто си плаща и работата на ахмака попада в неговия плик и той си печели без да си е мръднал пръста. Затова съм ЗА умните и кадърните да не стоят тука, да затъват в калта и да работят за разни олигофрени. Сега светът е малък - интернет свързва родители и деца без значение къде се намират. Със самолет за два часа си в Норвегия, като ти доскучае, просто си идваш за десетина дни. Какво толкова.
 
От: Заминавам за Норвегия

При положение че тук и милион да изкарваш годишно пак си в лайната и не се знае кой и къде щи резне два пръста. Обяснете ми какво му харесвате?
Харесва ми, че заминавам. :D
 
От: Заминавам за Норвегия

В тая държава хората толкова са се назлобили, че не е истина.
Не мога да си представя, децата ми да израстнат в подобно място....

Баце, заминавай далече и хич да не ти дреме!!!
 
От: Заминавам за Норвегия

Ти пък много разбираш. Те мангалите си личат.
Момче няма да издържиш фейсконтрола в Норвегия и ще те върнат обратно! Не си създавай главоболия!

Иначе добре те нахраниха Харко, посмях се от сърце
 
Последно редактирано:
От: Заминавам за Норвегия

Момче няма да издържиш фейсконтрола в Норвегия и ще те върнат обратно! Не си създавай главоболия!

Иначе добре те нахраниха Харко, посмях се от сърце
Хм ... още един завистлив олигофрен, този път заслужено червен.
 
От: Заминавам за Норвегия

Махай се харконе, докато е време. Тук никой няма интерес да оправи каквото и да било - на определен кръг хора им трябва тъп и беден народ, когото да мачкат, да му промиват мозъка по телевизията, а в някои места и в джамиите (визирам разни форми на агитации) и послушно да изкарват по време на избори за 30-40 лева и 1 кебапче на глас. А през останалото време тоя народ да им работи на 400-500 лева заплата и да им пълни гушите, за да могат тея мутри и политици да си карат новите s-класи и джипове из чалготеките, придружавани от златките и певачките.

Офф, стига да имах 5к паунда/година (а това за мен са бая пари) да уча в Англия - нямаше да му мисля изобщо. Директно на летището с еднопосочен билет!
Айде успех ти пожелавам искрено!
 
От: Заминавам за Норвегия

Хм ... още един завистлив олигофрен, този път заслужено червен.
Злобен Харкон да те черпя ли едно от тия - цък, че да охлабиш малко жилката?! Пиши ми на ЛС за кода! :lol:
 
Последно редактирано от модератор:
От: Заминавам за Норвегия

Злобен Харкон да те черпя ли едно от тия - цък, че да охлабиш малко жилката?! Пиши ми на ЛС за кода! :lol:
Не цъкам по линкове на олигофрени, празнуващи циганската нова година в Буковлък.
 
Последно редактирано от модератор:

Горе