Заминавам за Норвегия

От: От: Заминавам за Норвегия

Ще взимаш още някой(някоя) в Норвегия, усещам аз

Сбирай повече стотинки че бая гърла ще трябва да храниш
Леле... да не би да имаш силна интуиция или пророческа дарба?
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Ще взимаш още някой(някоя) в Норвегия, усещам аз

Сбирай повече стотинки че бая гърла ще трябва да храниш
Завистта била голямо нещо. :)
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Ще взимаш още някой(някоя) в Норвегия, усещам аз
...
И аз предлагам тъй да стане :) . Понеже имам сериозни резерви относно норвежките...
Харкон няма много време на разположение обаче щот жените има трябва и време да си планират и съберат багажа.
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Харкон няма много време на разположение обаче щот жените има трябва и време да си планират и съберат багажа.

Даде ми идея да пусна още една тема с заглавие "Коя идва с мен?". :)
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Даде ми идея да пусна още една тема с заглавие "Коя идва с мен?". :)
Това става само за дългосрочни 'кампании'. В твоя случай е тъпо.
Избираш си една и правиш необходимото да се почувства специална и единствена. За твое добро наистина да е тъй.

И аз имам навика да се правя на труднодостъпна примадона, ма то не мой секи път тоя лукс... :)
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Ами дългосрочно смятам да замина. :)
Ето, Gurska е одобрена вече. :)
хахах, точно щях да ти пиша, че няма смисъл да пускаш тема...
 
От: Заминавам за Норвегия

В този град отивам :):

Stavanger_Sentrum-Airphoto-modf.jpg


bybrua-stavanger-2c5b7a.jpg


stavanger-from-air-2c5b4a.jpg


harbour-stavanger-4bc65f.jpg
 
Последно редактирано:
От: Заминавам за Норвегия

Евала - ходи и не се връщай поне докът ни са дигни океанския левъл с емнайсе пунктя:)

Даже и на море мой да не идваш тук а да цепиш към ривиерата по права линия!
 
От: Заминавам за Норвегия

Гледай да фаташ слънцето от засада че докато изгрее и вече е залязло.

Макар че на книжни плъхове и чиновници дневна светлина не им трябва, важното е да има огнена вода за събота и неделя да има в какво да удавят мъката си.
 
От: Заминавам за Норвегия

Гледай да фаташ слънцето от засада че докато изгрее и вече е залязло.

Макар че на книжни плъхове и чиновници дневна светлина не им трябва, важното е да има огнена вода за събота и неделя да има в какво да удавят мъката си.

за ко муй слънце ля никс?

ти и на 17 годишна рускиня мисс теен федератион ши и намериш кусура а?
ма така е нали гроздето е кисело като е на високо :)

ние нека си висим тук в лайната и да ни грее слънцето а?
па той там си живее в бяла страна европейска...
все ще изкара някой лев за топло кожухче :)
 
От: Заминавам за Норвегия

Гледай да фаташ слънцето от засада че докато изгрее и вече е залязло.

Макар че на книжни плъхове и чиновници дневна светлина не им трябва, важното е да има огнена вода за събота и неделя да има в какво да удавят мъката си.

Стига си завиждала. Ще те взема за чистачка.
Не пия!
 
От: Заминавам за Норвегия

ти и на 17 годишна рускиня мисс теен федератион ши и намериш кусура а?
ма така е нали гроздето е кисело като е на високо :)
Моят приятел в Норвегия ми каза "Пази се от българи. Тук всеки завижда на другия и гледа да му направи мръсно, за да не е най-зле той.". Та и на Никса е от тази категория - гледа кой да омърси, за да не е най-опетнен той.
 
От: Заминавам за Норвегия

От кога на гаврата и казвали завист ?

Никсана не е тръгнал и няма да тръгне по форумите да се хвали че ще става ЕМИГРАНТ

Ако падне толкова ниско ще се наврее в миша дупка и няма да се показва пред хората бая време

Топлото кожухче само няма да те сгрее, иска се други неща за да се чувстваш бял човек но за тях си имаш майка и татко те да ти отворят очите.....
 
От: Заминавам за Норвегия

Ако падне толкова ниско ще се наврее в миша дупка и няма да се показва пред хората бая време

Че то ти няма накъде да падаш повече, бе мишок. Баси вица. :)
 
От: Заминавам за Норвегия

Сори за любопитството ама как е модно напоследък да се отива у Европата за неопределено време - с работническа виза ли, с кво ли? Тея от ЕУ ше искат ли да ма гонат ако зема да се заселвам?

Отдавна имам намерение да си вдигам задника оттук, ама не ми е останало време да проверя тия така елементарни но важни въпроси.
Нямам намерение да работя като отида там (дето и да е). Работа си имам. Демек само ше харча.

Или да отвора нова тема? :)
ПС: И да - завиждам му на харкон! Бели мечки у северна Норвегия да го гонат дано :lol: .
 
От: Заминавам за Норвегия

Нямам намерение да работя като отида там (дето и да е). Работа си имам. Демек само ше харча.

Е това е приказка на БЯЛ човек

Но иначе няма лошо да съкаш чиновника да се отдаде на норвежка експлоатация че тука явно шефовете са му се наситили

Важното е че Норвегия е бяла държава, а това че ще си бършат подметките с него както правят с всеки емигрант е отделен въпрос който пред склавяните едва ли някога е стоял
 

Горе