Заминавам за Норвегия

От: Заминавам за Норвегия

Те норвежците нямат добро мнение за бг-тата,покрай сапунката с мангалите преди няколко години:).Да не вземат да те изгонят:)
 
От: Заминавам за Норвегия

Ти пък много разбираш. Те мангалите си личат.
Ако мязаш на тоя на хаватаря ти, штъ познаят доста лесно :) .
 
От: Заминавам за Норвегия

Ако мязаш на тоя на хаватаря ти, штъ познаят доста лесно :) .
Бъркаш се.
402px-Dynasty_of_Evil.jpg


А това е писмо от Drew Karpyshyn до мен. :)

1.jpg
 
Последно редактирано:
От: Заминавам за Норвегия

Той тоз даже не е Sith Pureblood. Докарва го донякъде на zabrak ма дефакто на някъф рандъм мангал ми мяза :) .
 
От: Заминавам за Норвегия

Той тоз даже не е Sith Pureblood. Докарва го донякъде на zabrak ма дефакто на някъф рандъм мангал ми мяза :) .
Excuse me?

[video=youtube;QkTnQUE5DLw]http://www.youtube.com/watch?v=QkTnQUE5DLw[/video]
 
От: От: Заминавам за Норвегия

Да. Надявам се да остана и да живея там.

Несъмнено е много хубава страна (особено както са я представили във видеото).
Не забравяй форума и упсех!
 
От: Заминавам за Норвегия

Бравос. Дано да се забавляваш там.

Много ще ти лепи с жените там да знаеш. Един приятел каза, че жените им умирали за топли хора. Там мъж да каже на жена нещо мило било като бяла лястовица. :) Но това се случвало в късните часове по заведенията. Не е изключено и в нормалните де. Като цяло - студени хора, като всички северни държави, задръстеняци.

Така, че взимай топли дрехи и кондоми.

П,П: А който няма добро мнение за българите му пожелавам да лапа цял живот, от все сърце. ;)
 
От: Заминавам за Норвегия

П,П: А който няма добро мнение за българите му пожелавам да лапа цял живот, от все сърце. ;)

Така,така:)

Всъщност от тройката спатия на Скандинавия норвежците се водят най-топлите(уж):).
 
От: Заминавам за Норвегия

Много успехи ти пожелавам и аз в Норвегия и дано си се остановиш там ако ти хареса :)
 
От: Заминавам за Норвегия

Много успехи ти пожелавам и аз в Норвегия и дано си се остановиш там ако ти хареса :)

Предполагам, че ще ми хареса. Най-добрият ми приятел е там от 4 години. Взел е цялото си семейство, с родителите и братята си, при него и всички са доволни.

Благодаря!
 
От: Заминавам за Норвегия

Щом харесваш Industrial, значи норвежкия Black Metal вероятно ще ти хареса, ако вече не си му фен. ;)

Успех!
 
От: Заминавам за Норвегия

За мангал трудно ще те вземат... С твоите знания, умения и възпитание бързо ще навлезеш в обстановката. Сигурна съм, че ще те приемат добре. Надявам се, че няма да усетим отсъствието ти тук, защото иначе ще липсваш много. :(
 
От: Заминавам за Норвегия

Ще взимаш още някой(някоя) в Норвегия, усещам аз

Сбирай повече стотинки че бая гърла ще трябва да храниш
 

Горе