Започнаха лекциите

От: Започнаха лекциите

Не наистина шегата на страни, приеха ме тази година информатика ходих 2,3 пъти, ама ми се гледа много математика и исках да се посъветвам с някой какво да правя, мисля да се местя :(
Ако си започнал д аучиш информатика и си очаквал да учиш нещо различно от математика си се объркал.
Някак си цари мнението, че информатика = програмиране, което си е пълна заблуда. Информатиката е дял от математиката.

Та ти си се записал да учиш това: http://bg.wikipedia.org/wiki/Теория_на_информацията

А не това: http://bg.wikipedia.org/wiki/Информатика

От сега гледай и ако не ти харесва се мести докато е време.
 
От: Започнаха лекциите

Сега от тебе го разбирам, за какво ми говориш, какви мнения какви зелени

еее някой та отплющя - аз кат ти казах си пазиш зеленото ти - прасенца и свиня майка. Ся нов юзър, трети ли ти е за днес? самурая, тоз и други изтървал ли съм?
 
От: Започнаха лекциите

То страшна работа :lol:

мхм, сал идин кусур има - нмойш пусна тема у пазаря
 
От: Започнаха лекциите

Как се прави тая червена зелена светлина малко ще обясниш ли, мс

ми долу под секи пост има едно нещо кат звезда

кликаш и то си пише

тебе някой ти е пльоснал червено
 
От: Започнаха лекциите

фбмастере кошпрайшся? регваш нов юсер? туй хубао - тоз верно се опърдя (също кат оня предния със самурая§)

нач има още ено изискване да знаеш - 10 дни от регистрацията

готинко а? няма нужда да избухаш 50 мнения за един ден, може цъкваш по пет на ден - нит ще забележи някой, на десетия ден шси зелен кат маруля, пък и кат пишеш по пет на ден може па и да ти доди вдъхновението и да са по смислени някси
 
От: Започнаха лекциите

Мастърът го закъса здраво. Даже не заслужаваш да ти напиша ника с главна буква. Представям си какъв булшит ще продаваш.
 
От: Започнаха лекциите

Прайдът нападна хиената, хахах
 
От: Започнаха лекциите

Математиката е много хубаво нещо - не се страхувай, а учи здраво.
Незнам кво си искал да учиш, но мисля, че най - важните 2 неща в образователна система и изобщо в един вишист са Английският и Математиката.
Винаги ще има хляб за теб, ако ги знаеш.
 

Горе