Започна ли голямото сваляне на пиратски сайтове? Filmisub, kinofen, filmi7 са down.

Иначе интересна хумореска си постнал, замисли се само кой как и къде произвежда тия карти и ще видиш че издиша :D
 
Иначе интересна хумореска си постнал, замисли се само кой как и къде произвежда тия карти и ще видиш че издиша :D
хумореска викаш???? https://bg.wikipedia.org/wiki/Домейн

 
Ами аз визирах филмисуб. Какво ровене? Той се индексираше от гугъл.
Но в твоя ред на мисли, да седна да го ровя из нетфликс и там другите подобни? Точно за епизод от сериал правен преди 30 години. Докато си направя регистрация съм го изгледал.
Логика. Много сте нетърпеливи да гледате някакви стари глупости. :)
 
хумореска викаш???? https://bg.wikipedia.org/wiki/Домейн

Ок де, и все пак съгласи се че трябват промени защото не може всеки да прави каквото му хрумне и да нарушава редица закони в продължение на години.
 
  • Haha
Реакции: Vbb

"С него се цели наказателно преследване на лицата, създаващи условия за онлайн пиратство – чрез изграждането и поддържането на сайтове за торент тракери, уебплатформи, чат групи в приложения за онлайн размяна на пиратско съдържание и други дейности, съобщиха от правителствената информационна служба."

Това малко прекалено ми се вижда, ама пък който го е страх от мечки да не ходи в гората...
 

"С него се цели наказателно преследване на лицата, създаващи условия за онлайн пиратство – чрез изграждането и поддържането на сайтове за торент тракери, уебплатформи, чат групи в приложения за онлайн размяна на пиратско съдържание и други дейности, съобщиха от правителствената информационна служба."

Това малко прекалено ми се вижда, ама пък който го е страх от мечки да не ходи в гората...
с тази хватка просто искат да си развържат ръцете за използването на СРС ... досега ако члена от НК предвижда максимално наказание до 5 години ЛС според закона не може да се прилага СРС. Така като вдигнаха с 1 година наказанието вече могат да използват СРС. Нищо ново под слънцето.
 
с тази хватка просто искат да си развържат ръцете за използването на СРС ... досега ако члена от НК предвижда максимално наказание до 5 години ЛС според закона не може да се прилага СРС. Така като вдигнаха с 1 година наказанието вече могат да използват СРС. Нищо ново под слънцето.
Какво ще рече СРС ? Извинявай за тъпия въпрос.
 
Какво ще рече СРС ? Извинявай за тъпия въпрос.
СРС - Специални Разузнавателни средства - подслушване ма телефони , андроид приложения като телеграм, скайп , месинджър , следене на трафика и т.н.
 
СРС - Специални Разузнавателни средства - подслушване ма телефони , андроид приложения като телеграм, скайп , месинджър , следене на трафика и т.н.

Бъркаш са, тва е Кост пер клик.
 
Четейки написаното от @Vbb и @deffnews се чувствам, като в курс по Обща клинична психиатрия .... тъжно е, че форумът се напълни с малоумни шизофреници.
 
Четейки написаното от @Vbb и @deffnews се чувствам, като в курс по Обща клинична психиатрия .... тъжно е, че форумът се напълни с малоумни шизофреници.
и аз теб като чета имам чувството , че целия свят ти е крив и си влезнал тук да си избиеш комплексите... всъщност има ли тема в която да си писал и да не си си избил комплекс? Я си прочети назад във времето темите в които си се включил и ще установиш колко съм прав в случая !
 
Последно редактирано:
депутатката трябва да коментира
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Т.е., мислите че зад цялата конспирация с идеята за наказване на пиратството се крие някой чиновник някъде, който просто иска достъп до голите ви селфита и Тиндър акаунта ви? Или има нещо много по-важно с което сте специални, и което те вече не знаят?
 
Т.е., мислите че зад цялата конспирация с идеята за наказване на пиратството се крие някой чиновник някъде, който просто иска достъп до голите ви селфита и Тиндър акаунта ви? Или има нещо много по-важно с което сте специални, и което те вече не знаят?
Разбира се, че има. Етапа на събиране на масови данни, да го наречем така. Тези, които и да са искат да имат достъп и до "кътните ти зъби". Засега си един от мното Ивановци.
 
.. тая смрад е ужасна
Това е за малки пишлемета. Със Зеленски само ги душим тези неща :p:D:D
Значи си по белото/скъпото.
 

Горе