Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Ivo94

Well-Known Member
От няколко дни се чудя дали да вложа средства (сумата не е дребна за подобна джаджа) за закупуването на "летяща" камера. Може да видите всички нейни характеристики ТУК >> (афф.) , пряк линк без Афф. ТУК>> . Няколко видеа, които показват какво може:

[video=youtube;1jaX9arssK4]https://www.youtube.com/watch?v=1jaX9arssK4[/video]

[video=youtube;7LxwYzaUFKk]https://www.youtube.com/watch?v=7LxwYzaUFKk[/video]

Мисля, че направените с него видеа могат да донесат добри приходи, но все пак искам да се допитам до всички дали инвестицията е добра и Вие как бихте използвали камерата за допълнителни приходи?
Камерата може да се закупи от ТУК>> (афф), пряк линк без Афф. ТУК>>
 
Последно редактирано:
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Виждал съм видеа във вбокс на някои мачове от високо, но са пускани безплатно, не се сещам как да монетизираш, то винаги има начин стига да имаш желание и малко да я разбираш тая сфера.

Аз ако имам такова нещо, веднага по плажа обиколки, но на достатъчна височина да зуумвам мацките, но и да не метне някой нещо да го строши :D
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Иначе на хотели, вили, такива неща, може да се предлага услуга заснемане на видео отвисоко, ей такива неща се сещам.
 
Колко време може да лети и а снима това нещо?


Много се дразня така, чак ме е яд да ви чета мненията, като пляснете рефералния линк и се оказва че целия пост е направен за да изкарате 5 долара деба...
Или бъркам?
 
Последно редактирано:
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Иначе на хотели, вили, такива неща, може да се предлага услуга заснемане на видео отвисоко, ей такива неща се сещам.
Моята идея е подобна, но все пак повече глави могат да измислят много повече нови начини за приходи :) Благодаря за мнението ReminD :)
 
От: Re: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Много се дразня така, чак ме е яд да ви чета мненията, като пляснете рефералния линк и се оказва че целия пост е направен за да изкарате 5 долара деба...
Или бъркам?
Е то аффилиейт линкове си слагам почти винаги, където и да е, ако смяташ, че е досадно мога да го махна :) или да добавя и без Афф
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Брей, направо бих обиколил на боко мутрата къщата и на други известни и бих си ги наблюдавал отгоре , стига охраната да не свали хеликоптерчето :D


Заснемане на външни партита, такива неща също, но то само с тази камера няма да стане, трябва да си фотограф, да си имаш контактите, не е лесно.
 
Re: От: Re: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

ДАли бързо се свиква с управлението?
защото си бях взел един подобен, без камера и го строших за два часа?
 
Последно редактирано:
От: Re: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Много се дразня така, чак ме е яд да ви чета мненията, като пляснете рефералния линк и се оказва че целия пост е направен за да изкарате 5 долара деба...
Или бъркам?
От 7 до 10% е комисионната, доста повече от 5 долара са :)
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

има доста фирми които предлагат тази услуга и не знам...
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Вече има Афф линк и пряк :) сами избирате кой да посетите ;)
 
Последно редактирано:
Re: От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Объркал съм раздела :)
 
Последно редактирано:
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Иво ако го взимаш пусни някое видео тук, това изглежда забавно:). Обсегът му е 980 фута, горе долу 300 метра, ама тия 25 макс минути с едно презареждане не знам какво толкова може да се снима.
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Яко воайорщина ще има с това дронче :lol:
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

25 минути не са никак малко, според мен, особено за България. Ако си на ключово място може да се снима много, много, много :)
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Дрон тип плъх по-голяма работа може да свърши шото може по канализацията къде ли не да се завре:)
Но все пак това е икономично вместо да палиш хеликоптера за неколко хилядарки това ше излезе жълти стотинки.

Ами какво ше стане ако се повреди по време на полет и се издумкат 1000$ на асфалта, аз бих заложил на камера тип дирижабъл:)
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

25 минути не са никак малко, според мен, особено за България. Ако си на ключово място може да се снима много, много, много :)

E добре, мислиш ли да го вземаш?
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Снимаш в студентски / лятото по плажа / хотелите и продаваш в Пхъб и другите хъбосе :)
Поздрвави и сподели някое видео и с нас :)
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Притесненията ми единствено са колко е издръжлив, това ме спира за момента, чета тук-там още инфо :)
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Според мен инвестицията си заслужава, като се замисля на цената на един айфон петица кво му плащаш
До колкото видях камерата е GoPro Hero3 което си е стабилна камера за екстремни снимки хеликоптера може да го замениш с бензинов примерно ама те са още по-скъпи май
 

Горе