Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Сток Имиджис сайтовете също са добър подход към монетизация на камерата :) Благодаря Блинки
 
Re: От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Сток Имиджис сайтовете също са добър подход към монетизация на камерата :) Благодаря Блинки

Моля, моля. Само да допълня, че след заснемането ще се иска лека обработка, преди каквото и да е пускане за продажба. ;)

Може е много бизнес начинания да се участва с подобно нещо. Важното тук е кое ще е най-рентабилно. Все пак инвестицията не си е малка, а определено е нужен силен бизнес модел, за да я избие, че и да започне да нови пари отгоре. ;)
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Значи така, искаш да започнеш дрон бизнес ....
тук
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Още са много неясни нещата покрай дроновете.Днес си го купуваш,утре може да ги забранят.Вече има страни в които е забранено да се лети.
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Идеята е интересна и може да се приложи в различни варианти. В YouTube гледах клипчета на различни природни красоти снимани от въздуха
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Видях ,че темата е от преди година.Май се е отказал.
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

ами да не беше се отказвал, оня ден правихме на един завод(аз съм от страната на завода) заснемане от въздуха и взимат 300лв на час с монтажа.
 
Re: От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

ами да не беше се отказвал, оня ден правихме на един завод(аз съм от страната на завода) заснемане от въздуха и взимат 300лв на час с монтажа.

Това ще е много добро в бъдеще. Това обяснявах преди време като започнахме да правим логика за апп за задръствания. Или с това, следящото определени ключови райони на града, или просто един ап, който е на повече телефони и се следи дали се движат. Но в първото с дроновете може да имаш в пъти по-детайлни параметри за ситуацията. А със сензори, изчисляващи потока на всяка улица излизаше дебело. :) Аз даже мисля, че скоро ще започнат и по тържества, сватби да се появяват. :)
 
От: Re: От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Това ще е много добро в бъдеще. Това обяснявах преди време като започнахме да правим логика за апп за задръствания. Или с това, следящото определени ключови райони на града, или просто един ап, който е на повече телефони и се следи дали се движат. Но в първото с дроновете може да имаш в пъти по-детайлни параметри за ситуацията. А със сензори, изчисляващи потока на всяка улица излизаше дебело. :) Аз даже мисля, че скоро ще започнат и по тържества, сватби да се появяват. :)

Да, доста приложения има щото е ефектно, от горе е доста по различен изгледа, а пък и може да приближаваш, да се отдалечаваш, абе найс се получава. Даже си мисля, че примерно за заснемане на недвижими имоти някви по луксозни също ще е доста ефектно, или за маркетинг на хотели, туризъм и т.н. Абе има приложение.
 
Re: От: Re: От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Да, доста приложения има щото е ефектно, от горе е доста по различен изгледа, а пък и може да приближаваш, да се отдалечаваш, абе найс се получава. Даже си мисля, че примерно за заснемане на недвижими имоти някви по луксозни също ще е доста ефектно, или за маркетинг на хотели, туризъм и т.н. Абе има приложение.

Да, така е. Не само е по-различна гледката, но и реално имаш абсолютно цялостен обхват на всичко. :) Добър си е бизнеса и ако не друго, то и за маркетър с е супер инвестиция - прави една обиколка из Европа, прави няколко такива "погледа от високо", публикува ги в Тубата и си качва адсенса. И ето ти бизнес модел. :)
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

А каква е инвестицията за такъв дрон с хубава камера
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Само с един няма да стане.Чупят се лесно.Особенно в началото когато човек се учи да лети.Ще ти трябват няколко хиляди лева.
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Само с един няма да стане.Чупят се лесно.Особенно в началото когато човек се учи да лети.Ще ти трябват няколко хиляди лева.

Ти имаш ли такава играчка, покажи някой клипче
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Красота, страхотно клипче :rolleyes:
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Тези дрони имат ли някаква защита, примерно когато се изгуби сигнала да кажем, какво става падат като камани или кръжат на едно място докато не се възстанови връзката с джойстика за управление?
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

на тоя дето снимахме с него завода, му се настройва gps координати и ако се загуби, се връща сам. Тия дето снимаха, за тва искаха да е някъде на чисто, без сгради и дървета, да може по-лесно да си намери локациата.
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Аз отдавна съм мераклия на един дрон, ама ме е страх, че ше го излупам от 100 метра и ще направя на пихтия едни1000 долара, гледал съм и по-евтини, ама те са детски играчки, докато се наканя да си взема може и да ги забранят поради страх от терористични атаки или нещо друго, от друга страна пък като се замисля за какво ми е това чудо и се отказвам:-D
 
От: Заслужава ли си според вас тази инвестиция?

Заслужава си определено, стига идеята да е добра. Тук имаше няколко не лоши, но баш ИДЕЯТА е друга, но много дини ще ми станат под една мишница8)
Ако случайно някой има няколко от големите и иска да боднем една партийка - да драсне. Но освен поне два дрона, ще трябва и читав фотограф, свободно време за обиколки из БГ /понякога/, и още няколко човека на заплатка или на хонорарче, да не говорим за времето, което ще ни изконсумира подобен проект
П.П. Какъв съм такъв мегаломан - все на голямото скачам, ама ако ще е гарга, да е рошава.
 

Горе