Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

nnikolov

Active Member
Защо, след като вече имам повече от 10 мнения? Някой може ли да ми кажи? Сега вземете да ми сложите наказание за това че не е правилният раздел... Това е оф топик споделяме мнение а и мисля че са ми сложили наказание защото коментирах за зрива? Трябва ли и в оффтопик да не говорим това което мислим... Просто исках да вляза да си пусна графичните услуги кротко и тихо а не, ох не мога....спирам.
Какво още трябва да нарпавя за да мога да публикувам една нормална тема :)
 
От: Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

Ограниченията в пазара са следните трябва да сте регистрирани от 10 дни да имате 10 поста и да нямате негативна репутация...

За да се поспрат такива като тебе. Наспами 10 мнения "И аз съм съгласен", пускаш супер-дупер обявата си.
 
От: Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

Отнасяйте се с уважение към хората! И в този форум ли са същите подлезурковци... Не знаеш с кого говориш а и по начина ти на говорене, като те гледам не си на повече от 18 19 :)
 
От: Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

С най-голямото си уважение ти споменах правилата на форума, които не си прочел.
Ти също така не съди, кой какъв е, на колко години е, и за какво се бори, без да знаеш.
 
От: Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

Е добре прочетох ги всички правила още преди да започна да пиша? И с това че съм писал един пост (Съгласен съм с теб! +1) за оффтопик в категория оффтопик? Това е все едно да играеш игра без правила и да те глобят за нарушение на правилата?

Да но аз имам вече лоша репутация? Какво правим :) няма предопреждение няма нищо? Направо след регистрацията да слагат бана и толкова да не се занимават хората :)
 
От: Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

Имаш ли от 10 дена регистрация? Май не.

А за репутацията... ей сега ще ти дам положителна, само за да видя каква обява ще пуснеш честно.
 
От: Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

Да но аз имам вече лоша репутация? Какво правим няма предопреждение няма нищо? Направо след регистрацията да слагат бана и толкова да не се занимават хората
Тук е едно от най-"демократичните" места в интернет - бан се дава изключително рядко, а цензурата е никаква - не виждам какво си ми зациврил като госпожичка, я се стегни и се дръж на ниво.
 
От: Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

.. Просто исках да вляза да си пусна графичните услуги кротко и тихо а не, ох не мога....спирам.
Какво още трябва да нарпавя за да мога да публикувам една нормална тема :)
Това не е сайт за обяви. Объркал си се нещо.
 
От: Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

и аз се напробвах току що и не става явно тоз форум не става за далавери
 
От: Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

Напробвал си се на какво - 6 мнения с пореден профил?! Далавери на всеки километър и клик, но не и в уважавани форуми, чиято цел са истинските бизнес сделки. Съществуват принципи и правила, които не подлежат на оспорване :)
 
От: Защо все още не мгоа да пиша в Пазар?

и аз се напробвах току що и не става явно тоз форум не става за далавери

Както светиш в червенко, надали някой ще иска да върти далаверки с тебе.
 

Горе