Защо малките момичета са толкова тъпи?

webstil

Well-Known Member
Приятели кажете кво става с тия момичета..аз съм на 20 и гледам тука разни момичета на по 17-18, ама много са зле горките с едно лапешко мислене и само за кафета и как да съберат пари за някоя дрешка мислят.Кво да ги правиш..Ми те дори не могат да разберат като им говориш иронично или ги обиждаш.. Вярно за е.. стават, ама като две смислени изречения не може да си размениш с тях? Струва ли си да се прежалиш с такива? И има ли надежда за тях да се оправят след някоя друга година? Интересното е , че всички се мислят освен за красиви и за супер интелигентни, а са тъпи като галоши и 1 лев не са изкарали досега..Положението е трагично..

П.П.Извинявам се за темата : D
 
Е ти ще ги е... ли или ще си говорите?! Струва си, разбира се. Нищо не трябва да се пропуска.
А за оправянето, според мен надеждата е някъде около минус безкрайност.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Приятели кажете кво става с тия момичета..аз съм на 20 и гледам тука разни момичета на по 17-18, ама много са зле горките с едно лапешко мислене и само за кафета и как да съберат пари за някоя дрешка мислят.Кво да ги правиш..Ми те дори не могат да разберат като им говориш иронично или ги обиждаш.. Вярно за е.. стават, ама като две смислени изречения не може да си размениш с тях? Струва ли си да се прежалиш с такива? И има ли надежда за тях да се оправят след някоя друга година? Интересното е , че всички се мислят освен за красиви и за супер интелигентни, а са тъпи като галоши и 1 лев не са изкарали досега..Положението е трагично..

П.П.Извинявам се за темата : D

Ами това поведение им е наложено от съучениците и телевизията. Още имам спомени когато бях учени с какви погледи гледаха (момичетата) съученичката която я взимаха с новия джип. Не видяха обаче, че стана майка на 19 и ония и би шута.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Хах в такава среда си попаднал явно :) Нямам наблюдения върху 17-18 годишни , а и не искам да имам, но не мисля че масово са такива. Пак ти казвам явно такава ти е средата. А относно "Струва ли си да се прежалиш с такива?" ми струва си. Ако е хубаво момичето и не смяташ да градиш връзка с нея секса си е секс и няма нищо общо с умствения багаж. И все пак като гледам какви въпроси те мъчат и ти май не си много зрял за годините си :) Шегувам се !

kifli.jpg
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Попринцип не ми е такава средата, но ще ми се наложи да бъда за някъде 2 месеца в родния град, преди да замина за Австрия, а моите приятели там са или в чужбина или по големите градове и все ще трябва да излизам с някой...
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Младеж, ти умните приказки си ги остави тука за нас. Пък с кифличките гледай там други работи да правиш. То и пораснало населението на Земята като цяло си е 90% тъпичко меко казано. Няма нищо лошо да се позабавляваш, аз да мога да се върна назад във времето...

Има и умни момичета, не се тревожи, даже има и такива които са умни и красиви и няма нищо по хубаво от това да спиш с умна жена, той и секса е някак си по-малко комплексарски. Като излезеш от капсулираната среда в която си е момента ( гимназия, университет, малък град ) ще се случи и умна кака да срещнеш. На 10 дето ти харесат 1 ще бъде точно такава, така че дерзай!

Няма нищо по хубаво от излизане с кифла, едно такова лекичко и необременяващо е....все едно си навън с домашния си любимец само, че с цици :):):). *

*това последното го казвам по-скоро за майтап отколкото си го мисля.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

О, блазя ти, такива хубави австрийки има....
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Аз на испанки се надявам, че ще има от целия свят там : D
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Зависи за какво ги търсиш, но от написаното разбирам че не търсиш само секс, а искаш нещо по сериозно. Поне аз така разбирам, защото ако е само за секс, може би няма да ти пука за тях и нямаше да пускаш темата :)

Такива тъпи кифли както е постнал снимка soyo не заслужават нищо друго освен еднократна употреба и след това изхвърляне на определените места за отпадъци, ама само за една вечер, и след това превари чаршафите на +90 С в пералнята че въпреки презерватива, само от допира в бельото ти в леглото могат да ти лепнат нещо.

Аз съм си патил точно от подобни момиченца когато бях на 25 г. сега съм на 34 г. През 2001 г. и 2002 г. точно с такива недорасли хлапачки ходих, и такива ядове брах... не е за разправяне. Уж съм и гадже, а то по неволя играех ролята на баща или възпитател - обяснявах кое е лошо, кое е добро, понеже попадах на момичета които родителите им не им обръщат внимание, и те се учеха от улицата и дискотеките и съученичките си. Имах една през 2001 г. няма да забравя, хванах я да се друса и да пуши разни опиуми, канабиси и други боклуци, че питай ме как да и обясна че това е лошо нещо, наложи се да и забраня да излиза с тия които я подтикват към такива неща, и я заплаших че не само ще скъсам с нея ами на родителите и ще кажа, а тя - нищо няма да и направели защото на тях им било все едно и гледали по голямата им дъщеря да е добре. Родителите са виновни. Същото момиче беше изнасилено от един наркоман ( това е станало преди да се запознаем ) че го търсих да го трепя, исках да му строша главата, понеже онзи продължи да я заплашва че ще продължи, ама така и не го хванах, той беше много страхлив. И знаеш ли кое ме вбеси най много - това че родителите и знаеха че е изнасилена и не си мърдаха пръста да подадат жалба срещу тоя идиот, а аз тогава трябваше да говоря с класната и даскалка и писахме жалбата заедно, тя пък точно тогава беше абитуриентка. Ченгетата - само го привикали и го предупредили да не я закача, при положение че от същия тоя идиот имало и други жалби от момичета от нейното даскало, и онзи още повече се вбесил че тя е подала жалба срещу него и познай. Както и да е, по късно чухме че е катастрофирал по пътя София-Варна бил дрогиран, и в болницата починал. Аз повдигнах въпроса на родителите и, а те ми казаха че тя сама си била виновна защото се обличала предизвикателно и сама си го търсила, е добре казах им дори да е така те са длъжни да направят нещо. Хората гледали по голямата и сестра да я добре. И това ми били родители. По късно момичето получи травма и се разделихме и няколко години по късно научих че е станала лесбийка. Искам да ти кажа че всичко идва от средата и родителите. Стари събития са това от 2001 г. но не мога забравя безразличието на майка и баща, при положение че дъщеря им е била изнасилена и обект на преследване.

В момента съм с по голяма кака от мен с 8 години, никога не се е женила, няма и деца и съм си много ОК с нея. Знае какво иска, наясно е със себе си, минало и е времето когато е искала да се забавлява, находила се е, наживяла се е, и вече нищо не и прави впечатление, и иска само някой да е до нея, да я уважава и да я обича. Случайно се запознахме в сайт за запознанства. Сега сме си заедно вече 3 години, и нямаме никакви проблеми, и на всичко е съгласна с мен, дори понякога прекалено много ми угажда на прищявките ми, особено в секса а и не само там, изобщо в повечето ситуации дава доста от себе си, виждам че се престарава, и усещам че това е от страх да не ме загуби, защото съм доста по малък от нея. И все пита - всичко ок ли е, доволен ли съм от нея, да съм кажел това в което тя имала пропуск за да знаела за напред да ми го даде, все пита щастлив ли съм с нея, и повтаря непрекъснато че искала да се чувствам добре с нея, ей такива работи. Според мен това е страх и несигурност да не ме изтърве. Хубаво е да си с кака, всичко ти дава, даже се престарава, но от време на време я хваща параноята че ще те загуби и започва да приказва глупости че била дърта, че щяла да ми омръзне бързо и куп глупости. :) Какички - какво да ги правиш :)

Търси какички, по улегнали са. Един авер който е също на 34 г. колкото мен преди 3 месеца се ожени за една кака по голяма от него с 12 години... Преди да се оженят живяха заедно 5 години на семейни начала. И тя също не се е женила, няма дете, даскалка е по професия, а той бачка в СОТ автопатрул, и въпреки разликата в професиите и годините, те се разбират перфектно. Живее при нея, и да ти кажа от както са заедно пича много се промени. Преди беше див и луд, а сега е кротък като агънце и доста е улегнал, и е много спокоен, дори не мога да го позная понякога, явно каката го е сложила на място. :) освен това и напълня, а преди беше слаб като вейка, явно добре го храни каката :)
 
Последно редактирано:
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Детска му работа - били тъпи ти шах ли ще играеш с тях?

Уебстил ти се радвай че са такива та може да удариш нещо от рикошет с лекота - едно време гадовете като беха много умни човек що зор трябваше да положи докато удари нещо не е истина :)
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Погледнах темата и си викам "И тук ли пуберски теми почнаха да пускат?". Каквото и да правите с един човек (дори да не е свързано със секс), все нещо трябва да си говорите. Човек има потребност от социален контакт.
Кухите лейки са си цяло бедствие, което може да те завлече в проблеми (т.е. да те замеси ви малоумните си дела). webstil, правилно си се ориентирал. Само си сбъркал средата.
 
От: От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Каквото и да правите с един човек (дори да не е свързано със секс), все нещо трябва да си говорите. Човек има потребност от социален контакт.

Точно така. Но за мен секса не е толкова важен, колкото отношението с жената, ако е само за секс винаги мога да си намеря леки шаврантии за една вечер, но само това не ми е достатъчно. Секса е едно временно физиологично удоволствие, трае няколко часа, и минава и заминава. За това е по важно социалния контакт, разбирателството, отношението... поне за мен де. :)
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Знам , че попринцип мястото на темата не е в този форум , но само тук пиша и реших да рискувам като я пусна : )
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Ами направи си регистрация в Елмаз или Сибир - да натрупаш опит. ;)
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Хахаха, рано сутрин се посмях.

Сори за офтопика ама по - добре е да остана без коментар.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Гледай го как плаши дивеча :D Ако нямах сериозно и красиво момиче до себе си само отивам с колата до някоя гимназия и гледай как сами скачат... толкова им трябва на някой хубава кола... хубав апартамент и са твои...
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Мисля, че момчето правилно се е ориентирало да пусне темата тука, щото ако я беше пуснало в тийнпроблем разни дълбокомислени 15 годишни дрисльовци профи-лъскачи щяха най-вероятно нещо дълбокомислено да го заблудят. Просто да сменя средата, а ако му попадне кифла ако е готина, що да не се порадва на чифт хубави цици за малко. Темата е забавна и се сещам за ранните ми години.

Едно време 94-99 като бях в гимназия, а и после не бяха толкова прости девойките и повече се пазеха мамка му, като някои маймуни бяхме за да докопаме нещо, сега като ги гледам и преценявам, то само да я загледаш по улицата и да и се усмихнеш и веднага и светват очичките....знам ли може пък тогава да не съм бил на нивото на което съм в момента, сигурно и това го има.
 
Е, не всички са тъпи, просто явно в такава среда си попаднал.
Иначе е едно и също. Всеки си мисли, че преди е било различно.
Ама не е - винаги си е имало всякакви.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

И аз това му казвам, че е от средата и ги има всякакви, но на мен все пак ми се струва, че има различния в поколенията дори и малко все пак има, и определено интелигентността не е качество, което се е облагородило при по-младите поколения девойки, фейса и чалгата и неадекватните родители са си свършили работата в тази де-еволюлиция.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Що бе трябва има. Колкото по-рано разбереш каква е работа, толкова по-леко ще ти е - а по съвместимост цялата маса е тъпа 90% от нея, така че не може се сбориш със статистиката :D. Не можеш промениш природата им тя е солидно бомбандирана от всички медии, така че шанса ти е да смениш малко средата или с др каки. Там проблема ще е ти е от др естество, ще са много красиви и тук е проблема ще са не само на твоето ниво че и повече, дето вика мантата иди после ги сваляй.
 

Горе