Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Има, ама зависи чий организъм все пак. Лимитите са индивидуални, преди да станат общи, за целия биологичен вид.

Абе, все два крака, две ръце и едно дупе имаме всички, пък колкото и да са индивидуални, то физиологията не е много различна. :)
 
От: Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Абе, все два крака, две ръце и едно дупе имаме всички, пък колкото и да са индивидуални, то физиологията не е много различна. :)

Абе, и аз като Ивет Лалова съм с два крака и т.н., ама нещо не мога да бягам като нея. Ето тук рекордьори се появиха - по 8 пъти...
 
Re: От: Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Абе, и аз като Ивет Лалова съм с два крака и т.н., ама нещо не мога да бягам като нея. Ето тук рекордьори се появиха - по 8 пъти...

Аз 8 пъти ако направя в месеца, раздавам кебапчета и фафли...
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз 8 пъти ако направя в месеца, раздавам кебапчета и фафли...

А, като стана дума за кебапчета - така и не ги получих. Поне с няква вафла да се облажа. Да поддържам в норма анадолските форми.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във фору

А, като стана дума за кебапчета - така и не ги получих. Поне с няква вафла да се облажа. Да поддържам в норма анадолските форми.
Ще употребя и леко перефразирам една древна сомалийска поговорка:
"За мазни булки мръвка йок!"
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

2-3 тека с теб или по принцип си мислиш, че така стоят нещата?
Що, ти само на нежни тънкопишковци ли попадаш?
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във

Ще употребя и леко перефразирам една древна сомалийска поговорка:
"За мазни булки мръвка йок!"

Ма аз не съм булка, ле.
 
Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Абе, все два крака, две ръце и едно дупе имаме всички, пък колкото и да са индивидуални, то физиологията не е много различна. :)

Нещо за дупета стана на дума?
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Принципно не. Информативно отговарям, от любопитство попитах.
Информативно, това показва опита.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

То с красива и с малко дупе всеки може.

П.П. Обявявам бойкот на политиката в офтопика.
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

То с красива и с малко дупе всеки може.

П.П. Обявявам бойкот на политиката в офтопика.

С бойкот няма да им навредиш, аз опитах - полза няма.
най-доброто е във всяка тема за политика да сереш, независимо дали си компетентна или не :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз от политика нищо не разбирам, но миналата година използвах автобуса на някакъв протест ли беше, митинг ли и бяха пуснали автобуси из цялата страна, че и до нас, а по принцип до нас нямаме пряк транспорт без прекачване. От радост се помъкнах на митинга с 50 кила багаж, добре, че бяха полицаите да ми го пренесат до автобуса. На следващия ден в някакъв вестник се оказа, че някой ме снимал като "млада активистка на БСП" (все пак съм под 50 г.). Тия дни май ГЕРБ имаха някакъв митинг, ако бях разбрала, като нищо щях да пренеса 1-2 кашона с лютеница и буркани до София под предлог, че съм "умна активистка на ГЕРБ".
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

То с красива и с малко дупе всеки може.

П.П. Обявявам бойкот на политиката в офтопика.
Бъди красива и с голямо дупе :|
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Бъди красива и с голямо дупе :|

По втората част от изискванията съм преизпълнила нормата, но по първата все още работя.

Кво е quine?
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Бъди красива и с голямо дупе :|

Това е ебаси наглия, мазен и тлъст, тотално апсурден ОКСИМОРОН!
Нямам желание дори да си представям подобно антихристко изчадие...
Има една песен на две мазни каки , имитират мария и имилия,
едната е шакира мисля а другата рихана, мачкат чаршафите и пресоват матраците двете в един клип, като го пуснат и губя всякакви сексуални апетити за часове.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Чакай сега, не ти говоря за мазни дами. Говоря ти за добре сложени и пищни дами със стегнати задни части. Кльощавите гъзове са грозно и противно нещо, виж пищните и стегнати женски форми нямат равни по привлекателност :|
 

Горе