Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Вие двамата стига сте си правили реклама :D Ще вземем да ви харесаме :lol:
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Вие двамата стига сте си правили реклама :D Ще вземем да ви харесаме :lol:


Ако някой ни харесва да се обажда по от рано, че на мен ми е позапълнен дневника,
Морето ми действа еректилно, а те ме понаучиха вече и знаят че тричасовия секс не е мираж а ежедневие около мен :)
Даже вчера показах нагледно на крокодила, какво изпуска заради това че не е някоя случайно срещната звиздъ, а ми трови живота 13 години...
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ако чукаш по 3 часа всеки ден, ще си като мене 65 кила, а не двойно ;) Това се равнява на интензивно бягане и е свързано с голяма загуба на калории :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Айде, рано рано сутринта подпукахме темата за кекса. :lol:
Ако чукаш по 3 часа всеки ден, ще си като мене 65 кила, а не двойно ;) Това се равнява на интензивно бягане и е свързано с голяма загуба на калории :)
 
Ако чукам всеки ден, ще искам да ми плащат, да не съм на 18 че да се мъча ежедневно.
То си е хамалогия, а и е трудно, когато имаш Крокодил и багаж, да си намираш нови кандидатки.
70% ме отрязват като видят семейния ми статус, а заблудените ми омръзват след няколко /3/ офанзиви...


Примерно мацето с хигиенно-перверзния ник, мога само заради ника да я излющя показно, стига да не е над 50 кила. :-o
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз пък, ако трябва да плащам за секс, ще гледам да стана поне на 50. Години, не кила. Че сега и безплатно има.
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз пък, ако трябва да плащам за секс, ще гледам да стана поне на 50. Години, не кила. Че сега и безплатно има.

То тогава ще е и толкова секс да ти кажа. :)
 
От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

То тогава ще е и толкова секс да ти кажа. :)

Е, що да не е секс? Ще си платя на някой 20-годишен младеж, той ще се поти над мен 2-3 тека, аз ще си лежа и ще си гледам тавана. Ако нямам някакви старчески болежки като лумбаго, даже мога да се включа и по-активно. Пък ако се запиша и на някаква йога за бабички, направо ще му зема здравето.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

10153249_10152138033521225_3270558202042148512_n.jpg

Тази се снима за Уни и Амун :lol::lol:
 
Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Е, що да не е секс? Ще си платя на някой 20-годишен младеж, той ще се поти над мен 2-3 тека...


Два три тека не съм правил от 17 -18 годишен сигурно...
Но веднъж на 16 помня направих 4 поредни, без почивка... в банята на фантазия.
От тогава нещо се пречупи в мен, сигурно съм претоварил централното.
 
От: Re: От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Два три тека не съм правил от 17 -18 годишен сигурно...
Но веднъж на 16 помня направих 4 поредни, без почивка... в банята на фантазия.
От тогава нещо се пречупи в мен, сигурно съм претоварил централното.

Ами, поне за мъже до към 25-27-годишна възраст трябва да кажа, че има и такива, за които 2-3 тека не са мираж. Друг е въпросът, че човек като знае, че винаги може и има кой, понякога не му се напряга, оставя го за утре и т.н.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

2-3 тека и после няма да можеш да правиш секс един месец. Освен, ако не си със стоманена вагина.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ну заец, ну пагади :p
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

2-3 тека и после няма да можеш да правиш секс един месец. Освен, ако не си със стоманена вагина.

2-3 тека с теб или по принцип си мислиш, че така стоят нещата?
 
От: Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Еми не си ли има организма някакви лимити? :)

Има, ама зависи чий организъм все пак. Лимитите са индивидуални, преди да станат общи, за целия биологичен вид.
 

Горе