Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

А бе къде е кака Каси

За истински загрижените, да отбележа, че съм добре :)

Мога да не пиша. Мога и много други неща.
По-важното е, че причината е хубава, когато на човек времето му е ангажирано с друго.
Нещо по-ползотворно и обогатяващо.
Поздрави. Пожелавам на всички ви подобни хубави дълги моменти в живота. Защото е кратък! :|

По темата, малко съм се отдалечила от контекста, но ако става въпрос за едрите жени, съответно мъже, лицеприятни и неприятни, всеки си има вкус и предпочитания.
Някои харесват пълни тела и големи "тезгяси", други каквото има, трети ... красиви мъже или да си пуснат брада, нищо че се правят на жени. Абе шарен свят!

Поздравче за Лека нощ и... вероятно по-дълго Чао

[video=youtube;5IUbBb362uY]http://www.youtube.com/watch?v=5IUbBb362uY&list=PL966EB62A778ED491&index=3[/video]
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Оо, кака Каси, как си, мерси за поздрава но дано няма подтекст, щото нали ги знайш тез с обратната резба, а пък и отделно малко е ретро
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Без да съм прочел 9-те страници, които басирам се 30% са офтопик и спам мога да предположа, че за повечето жени причина да не си хванат красив мъж ще е, че ще бъде искан от много жени. Факт. За това си хванете красив мъж с акъл. Ако сте интелигентна и красива жена, той ще го забележи и ще си е ваш. Но понеже подобна симбиоза е твърде рядко срещана за някои е утеха да се лепнат просто красив мъж и после да му търпят глупостите.

Нещата са двустранни в някои случаи - "хвани си я тази, не е кой знае кво като я гледаш, но е умна и ще си е само твоя", понеже, ако е по-красива може да шари повече. Не, че е закон, но може. За това повечето от нас си търсят просто красиви...пък това, че като седнете някъде с приятели и тя изръси някой брутален бисер, а вие се чудите дали да се скриете под масата или просто да се направите на чукнат е съвсем отделен въпрос. За това - търси се умна и красива.

"С какъвто се събереш - такъв ставаш" не важи, щото тя по-умна покрай мен няма да стане, нито аз по-красив покрай нея.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Без да съм прочел 9-те страници, които басирам се 30% са офтопик и спам мога да предположа,... бла-бла-бла.

Темата е в раздел "Офтопик" - ако е само 30% офтопикът, то това е много ценна тема.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз ще си продължа темата, но с лека промяна, защото съм провокирана от мой познат, който ми сподели, че си търси красиво момиче за да се влюби?!?!

В един момент си помислих, че се е отчаял, че избива комплекси. Самият той не е първия хубавец и ми се сториха смешни тези негови мераци, но всеки иска хубавото, дори да е гнило отвътре
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Мхм, да ти кажа, и аз съм го забелязала - по-грозничките мъже са по-претенциозни към външния вид на жените. Може би подсъзнателно искат да си претопят грозните гени в нечии красиви.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

По принцип красивите си търсят себеподобни, освен ако не търсят красотата на портфейла:D
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

По принцип красивите си търсят себеподобни, освен ако не търсят красотата на портфейла:D

Абе, то не е лошо човек да е красив, но аз лично не мога да преглътна тъпотия и дебилизъм, колкото и да е красив някой. Щото освен за гледане, може пък да искам и някоя приказка да си кажа с човека. В тоя смисъл, с външния вид по-лесно правя компромис, отколкото с други неща.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз ще си продължа темата, но с лека промяна, защото съм провокирана от мой познат, който ми сподели, че си търси красиво момиче за да се влюби?!?!

В един момент си помислих, че се е отчаял, че избива комплекси. Самият той не е първия хубавец и ми се сториха смешни тези негови мераци, но всеки иска хубавото, дори да е гнило отвътре

Това навежда на едни такива въпроси като: На каква възраст е твоя познат?
Защото след една определена (естествено и опит, дори и не с толкова красиви) се отказват от влюбването!
А пък за жена, с която да живеят или да са заедно и да споделят, респективно мъж, има вече повече условия и претенции.
Като изключим тотално завладяни от свободния си и спокоен живот без ангажименти. Да съжителстват с някой, да се грижат един за друг, да го мислят в хубав и лош смисъл, въобще да допуснат човек.

За всеки какво иска, зависи какво се предлага. Някои не могат да си го позволят, а други просто ... рискуват.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Даа много екзестинциален въпрос но да подходим още по зъдълбочено и да се помъчим да си отговорим дали хормона при фирософите и при простите е еднакъв или философския хормон е по силен
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

guyswedding.jpg
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Даа много екзестинциален въпрос но да подходим още по зъдълбочено и да се помъчим да си отговорим дали хормона при фирософите и при простите е еднакъв или философския хормон е по силен

Ти се бъзикаш - ха-ха!
Хормоните са еднакви при всички ;)
Но на някои хипофизата им е по притисната по рождение :)

Аз не се шегувам и всъщност не философствам, ако трябва да съм честна. Само споделих, защото видях това с "мой познат".
Написах го, защото напоследък и аз имам, и то не един "познат"-мъж, които са свободни, здрави, прави, с опит и да кажеш без фенки. Не. Но просто си казват пичовете, че не им се занимава със сериозни неща и ангажименти. Не визирам себе си, а принципно.
Казано просто- трудно им е да се влюбят и да захаресват една жена по един специален начин.
Не е до външност и интелект, а до някаква си тяхна вътрешна нагласа. Да се наслаждават и да й се радват като красива, но толкова.
Като на филмче. Харесваш си една актриса и си гледаш филмчета с нея, но не искаш да заживявате заедно и да имате деца.

8)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ugly-Couple-1.jpg
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Тоз от философите ли е

Вероятно е тя-интелигентната, а той красивия ... при така представените "доказателства" :twisted:
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аз и друго се чудя, кой би се впечатлил и Защо от подобни снимки, за да запомни и поства линкове и да ни образова ...

Сигурно има много примери и фотоси за нелицеприятни хора и двойки, но скромно ще предложа,темата да не се превръща в албум на отблъскващото.
От скорошен опит знам, че предложението ми ще се приеме с пренебрежение, дори като провокация към малко дете, да прави точно това, което го молиш да не прави, само за да ти привлече вниманието, но все пак не пречи да опитам с Добро.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Напълно съм съгласен с кака Каси, дайте нещо по красиво, че да оплакнем окото.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Напълно съм съгласен с кака Каси, дайте нещо по красиво, че да оплакнем окото.

hot-women-yoga-pants-29.jpg
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Е тва е, няма да и прости никой филисоф, че не знае нещо, малии
 

Горе