Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

От: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Докато Брус Уилис е жив няма причина да се притесняваме от подобни астероиди. :) Кофтито е, че след десетина дни е последният полет на совалките и после американците спират програмата. Не знам как ще го пратят да взриви астероида.
 
От: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Споко. Ако Ония Отгоре е решил да рестартира системата, ние не можем да направим нищо по въпроса.
 
От: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Споко. Ако Ония Отгоре е решил да рестартира системата, ние не можем да направим нищо по въпроса.

Интересни термини :)
 
От: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Както динозаврите са умрели от метеорити (пак е имало рестарт и пач на системата), така и ние може да си умрем (явно пак ще има пач).
 
От: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Не ги разбирам, но щом казваш :) така да бъде.
 
От: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Ето защо :) :
[video=youtube;-OxIR43HjuI]http://www.youtube.com/watch?v=-OxIR43HjuI[/video]

Що не каза по-рано ? Вчера поднових един ... rofl :wink: :wink:
 
От: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Е що пък точно с астероид :D
 
От: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Демек да теглим кредити? :))

Тегли яко :). Искам и банкерите да станат 2012-апокалиптични-лумпеняги, и да кажат че ги опрощават :).
 
Хахахаха, стига бе верно ли.

Ето някои други факти, което в духа на темата ще ви замсилят за подновяване:

- вчера на около 347 хил. км. мина астероид с размерите на офис сграда.
- вулкана Йелолстоун изригва на всеки 600 мил. година, като по часовник, а отдавана сме прехвърлили тези 600 мил. даже сме 1-2 год отгоре. само да спомена - този вулкан е предизвикал най-голямото измиране в историята на Земата.
- нашата галактика Млечен път и Съседната Андромеда се движат една към друга с няколко хил. км в секунда. Предполага се, че след 200 мил. години ще се слеят.
- изрично е да споменавам, че Земата истива и магмата в дълбините й се втвърдява, което ознаава, че при затихване няма да имаме махнитно поле - добре дошла радиация.
- Слънцето след няколко мил. години ще започне да се расте - типично е за умиращите звезди.

.........сигурен съм, че има и други, но в момента не съм се ровил толкова. :)

Има за какво да се притесняваме, но това е природа и нищо не може да се направи. Така, че си гледайте бизнеса и да не ви пука. :)
 
От: Re: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

- вулкана Йелолстоун изригва на всеки 600 мил. година, като по часовник, а отдавана сме прехвърлили тези 600 мил. даже сме 1-2 год отгоре. само да спомена - този вулкан е предизвикал най-голямото измиране в историята на Земата.
Къде го прочете това? Звучи ми като в-к "Шок" :)
 
От: Re: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Къде го прочете това? Звучи ми като в-к "Шок" :)

Има го в доста научни предавания(discovery и т.н.) както и в доста научни списания. Порови се малко и ще намериш доста източници за този вулкан. Даже в момента там има разположена подвижна лаборатория която следи вулкана и ще предупреди ако наближава изригване (не че с нещо ще ни помогне ако реши да "пръдне" вулкана). Видяхте как един вулкан парализира въздушния транспорт на цяла Европа. С майката природа шега не бива. Каквото ще става ще стане. Няма да се спасим ако ни е писано. За това пийте си ракията/бирата/уискито и носете новите дрехи докато можете.
 
От: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Не ми се вярва, че 2012 ще свърши света. От един календар на едни индианци без никой да знае защо свършва точно тогава се направи егати извода - може да има и друго обяснение за края на календара.

Света може да свърши и утре от взрив на супернова, при който се отделя сноп от гама лъчи. Средно имало по един такъв на ден, ако ни удари този сноп понеже се движи със скоростта на светлината няма и да разберем, че сме умрели.:wink:

http://www.vbox7.com/play:9ba0ee1f&start=596
 
От: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Абе пичове кво правите като ви свърши календара за годината - купувате си нов. Та същото и с маите до там са решили да смятат, много им се видяло и спрели. И някой предрича края на света.
Ако утре свърши водката/спирата и всичко де що може се пие в Русия, ей тогава 3 световна ще почне
 
Има го в доста научни предавания(discovery и т.н.) както и в доста научни списания. Порови се малко и ще намериш доста източници за този вулкан. Даже в момента там има разположена подвижна лаборатория която следи вулкана и ще предупреди ако наближава изригване (не че с нещо ще ни помогне ако реши да "пръдне" вулкана). Видяхте как един вулкан парализира въздушния транспорт на цяла Европа. С майката природа шега не бива. Каквото ще става ще стане. Няма да се спасим ако ни е писано. За това пийте си ракията/бирата/уискито и носете новите дрехи докато можете.
Това е най-сериозното изригване, което ще доведе до масово измиране. Следя такива неща много, за Земята и космоса. Нещо като страст ми е. Като изригне се хващаме за палците (на краката) и чакаме. :) Сега само му се радват и на гейзарите там. Йелолстоун е също един от най-големите резервати в Северна америка. :)

Удара на последния паднал, внушителен, астероид не е бил сериозен, но ударната му вълна е обиколила Земята 2 пъти. Това вече е внушително. Демек някой някъде си е изтървал възелинчето. :)
 
От: Re: Защо не е нужно да подновяваме изтичащ домейн :)

Хахахаха, стига бе верно ли.

Ето някои други факти, което в духа на темата ще ви замсилят за подновяване:

- вчера на около 347 хил. км. мина астероид с размерите на офис сграда.
- вулкана Йелолстоун изригва на всеки 600 мил. година, като по часовник, а отдавана сме прехвърлили тези 600 мил. даже сме 1-2 год отгоре. само да спомена - този вулкан е предизвикал най-голямото измиране в историята на Земата.
- нашата галактика Млечен път и Съседната Андромеда се движат една към друга с няколко хил. км в секунда. Предполага се, че след 200 мил. години ще се слеят.
- изрично е да споменавам, че Земата истива и магмата в дълбините й се втвърдява, което ознаава, че при затихване няма да имаме махнитно поле - добре дошла радиация.
- Слънцето след няколко мил. години ще започне да се расте - типично е за умиращите звезди.

.........сигурен съм, че има и други, но в момента не съм се ровил толкова. :)

Има за какво да се притесняваме, но това е природа и нищо не може да се направи. Така, че си гледайте бизнеса и да не ви пука. :)

Аз четох че хастероида бил колкото автобус и минал на 12 000 километра? - много лъжат и си измислят тия медии ей чели не дочели.

При една повтаряща се схема от 600 000 000 години /ибах та в цифрата / 1-2 години които сме преминали не са нищо... при такива цифри и 1 милион години няма да са кой знае какво отлагане и забавяне. при положение и че магмата изстива постепенно, значи би трябвало всяко следващо изригвание да е по слабо и по напред и изоставащо с няколко милиона годинки, достатъчни дадръпнем към майна си райна...

Кофти е че хандромеда и милки уей се движат със висока скорост една към друга и след 200 000 000 години ще се сблъскат, обаче дотогава оня гадния вулкан ще е изригнал така че или трябва да сме се омели дотогава или няма да ни пука особено.
магмата изстива, но бавно и това може само да ни радва иначе щеше да ни друса и подгрява ежеседмично.
Слънцето и то си заминава щото му е на емпти вече стрелката, чудя се ония от снимките на наса дето уж били дефекти на обектива, какво се въртяха един месец покрай слънцето копелетата и смукаха гориво или наливаха?

За да оцелеем трябва религия да стане единствено науката и технологичният напредък, само така имаме шанс да не ни е страх от някакви тъпи вулкани в хамерикански парк. За да стане това обаче трябвая първо нещо да ни накара да го проумеем, а няма какво по добре да го направи от една война или масов катаклизъм, иначе няма да се събудим и ЩЕ СИ УМРЕМ КАТО ЗАДРЯМАЛИ ПУТКИ!
 

Горе