Защо не спите бе ??

От: Защо не спите бе ??

Аз не съм от краткоспящите. Спя си стандартно по около 8 часа, но в различна част от денонощието (нямам конкретен режим). Понякога това време е разкъсано, а понякога накуп. Понякога няколко дни подред спя много малко, но си го наваксвам през следващите дни. Сънят е странно нещо.
 
От: Защо не спите бе ??

Аз спя по 3-6 часа на ден още от гимназията. От родителите ми съм го "взел". А дали е полезно или не, това е до организъм. Факт е, че хората, които преживяват по-често стрес се нагаждат и се научават да се справят с него. Може и еволюция да го наречем :p

Пък и как да спиш когато имаш да изчетеш handbooks с по 100 страници, че после и да го тестваш. A и ти е интересно, "мани" другото :lol:

П.П. - типичен пример: преди около 10 минути осъзнах как да направя нещо, което ме мъчи от близо месец. Е кажете ми как да спи човек, като между 2 и 7 часа му идват най-добрите идеи :D
 
Последно редактирано:
От: Защо не спите бе ??

И в събота сутрин има хора онлайн, виждам някои бъдещ Доналд Тръмп в този форум :)
 
От: Защо не спите бе ??

И в събота сутрин има хора онлайн, виждам някои бъдещ Доналд Тръмп в този форум :)
Не неспането води до прогрес, а знанието и разумното му ползване.
 
От: Защо не спите бе ??

Дори и в неделя има хора ... в 6 без 15 сутринта
 
От: Защо не спите бе ??

Просто някои имат работа и се отбиват по-късно... т.е. по-рано сутрин.
 
От: Защо не спите бе ??

Не спим просто не остава време за форум
 
От: Защо не спите бе ??

Как да спим спокойно => dnes.bg/za-da-se-razbirame/2012/10/04/partnioryt-ni-hyrka-kak-da-spim-spokoino.169817
И ако нищо не ви помага - "купете си чифт тапи за уши"...

П. П. Има ли доктори, специализирани в хъркането... :D
 
От: Защо не спите бе ??

Против хъркане има разни приставки за носа, които отпушват пътя на въздуха. В по-тежки случаи трябва да се ползва и машина за въздух, която контролира налягането при вдишване и издишване. Хора, които хъркат системно са застрашени от високо кръвно, проблеми с мозъка поради липса на кислород и други гадни проблеми.
 
От: Защо не спите бе ??

С една дума който хърка го изхвърляй на вън да диша повече въздух :D
 
От: Защо не спите бе ??

С една дума който хърка го изхвърляй на вън да диша повече въздух :D

И да забрави в кой свят е...
23403_153139584838717_397469432_n.jpg
 
От: Защо не спите бе ??

"Когато нощем не можеш да заспиш - си буден в съня на друг" (фейсбук мъдрост) :lol:

Бие по-скоро на лаф от UniBg от едно време :p

А сега ако знам как по дяволите ми се shutdown-a компютъра в нас през remote desktop без даже да ме попита искам ли
scratchhead%20(2).gif


Windows -> born to fail ....
 

Горе