"Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Задължително ли "елита" трябва да е първи?
Съвсем не е задължително.

Прекалено съм мързелив да се включа в това състезание и като цяло подобни. Но мисля да се пусна последните 2 макс 3 месеца т.е около Септември - Октомври с едни крайно черни техники, който би трябвало да класират сайта на 1ва страница за около 2 седмици г/д и ще гледам да го наглася да съвпадне с финала на състезанието. Не видях да има ограничение за черно SEO. Ама до тогава има много време и има голям шанс да си променя намеренията.
 
Последно редактирано:
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Задължително ли "елита" трябва да е първи?
Не е задължително, разбира се.

П.П. Интересни статии си написала, поздравления и стискам палци!:roll:
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Имам усещането, че fifi ще отнесе всички тези бърборковци като куцо пиле домат.
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

ДА, не е задължително големите да са първи. Единственото, което може да ги отличи от другите е че с времето са развивали и сега имат достъп до много ресурси. Ако си пъснат по един линк или шер от някъде, това реално си е плюс. Но да си спамиш хубавите сайтове, заради това - не съм го разбирал. Не е малка наградата за Ейсъра, ама чак пък толкова. :)
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

ДА, не е задължително големите да са първи. Единственото, което може да ги отличи от другите е че с времето са развивали и сега имат достъп до много ресурси. Ако си пъснат по един линк или шер от някъде, това реално си е плюс. Но да си спамиш хубавите сайтове, заради това - не съм го разбирал. Не е малка наградата за Ейсъра, ама чак пък толкова. :)

Единственото, което не ме кефи от състезанието е, че няма ограничение за възрастта на домейна. Имам предвид, трябваше да има изискване да се започва само с нови домейни като така реално има шанс да се прецени кой е най-добър. Иначе така като гледам, сега всеки вика "виж ме къв съм тарикат".

Но няма значение. В крайна сметка и да се оплакваме и да не, положението си е такова и трябва да се "адаптираме" дето се вика. :confused:
 
ама на пазара има стари домейни в почти всяка ниша, както се вика ако имаш проект коеито е ценен може да налееш пари и на домейнърите и това тяхното си е бизнес...
 
Ще ме накарате да се включа и аз с един .edu домейн :) Шегувам се, не се занимавам със СЕО.
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Е да, но тук говорим за състезание. Един казва, че участва заради наградата, а друг, за да се докаже. В случая, наградата не е никак малка, но все пак една фирма би имала по-голяма печалба, ако си намери 2-3 клиента, отколкото да се занимава със състезание, за което не е ясно дали ще спечели.

В случая виждам записани вече, а и незаписани, но ясно показващи, че играят фирми, които е ясно, че правят много повече пари на месец, отколкото наградата и вероятно мотивът е свързан с това да докажат, че са най-добрите в тази сфера.

И тук да си дойдем на думата: как ще докажеш, че си добър, след като се залавяш за стар авторитетен домейн с пр (примерно) 6-7, а се състезаваш срещу оптимизатори, използващи чистак нови домейни? Тоест, възрастта на един домейн определено оказва влияние!

Но щом целта е да се докажеш, значи би следвало да започнеш от нулата, за да покажеш, че си можещ, например.

Иначе да, могат да се купят домейни, но нима ако имаш 500 клиента, дали ще можеш да им купиш на всичките стари и авторитетни домейни, за да се изкачиш по-бързо из резулта?
 
fifi ама то и в истинския свят е така никога няма равен старт :) например като оптимзираш за клиент винаги ще има стари сайтове с авторитет ако не толкова пр за конкуренция :) затова така направено състезанието е по близо до реалността :)
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Малий как ще боря тубата все още се чудя. :D
 
От: Re: От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Между другото днеска няколко пъти шаваха резултатите. Ту клипа пада, ту се качва... :confused:
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Малий как ще боря тубата все още се чудя. :D

Двете с Линета атакувайте в 'Тубата' и 'Вимео' :D
 
От: "Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?"

Още няма резултати от приключилия днес по обяд междинен етап, като гледам...
 

Горе