Защо Google мрази един от сайтовете ми?

Благодаря на всички за съветите - основният проблем в случая е, че не съм програмист, правя някакви сайтове на WP, но колкото да не е без хич.

За тези съвети които са дадени, не се искат програмисти, а някой със знания да ги направи. Ти определено нямаш знания и търсиш оправдания.

Относно headings - не знам защо така го дава, на началната има h1 в логото...

Да сложиш hl в логото определено не е най-добрата идея, за да не кажа, и че е едно от най-тъпите неща, които могат да се направят. Прави са колегите да те питат това ли умееш, след като толкова много се хвалиш, че си класирал сайтове?
 
За тези съвети които са дадени, не се искат програмисти, а някой със знания да ги направи. Ти определено нямаш знания и търсиш оправдания.



Да сложиш hl в логото определено не е най-добрата идея, за да не кажа, и че е едно от най-тъпите неща, които могат да се направят. Прави са колегите да те питат това ли умееш, след като толкова много се хвалиш, че си класирал сайтове?

Да, искаш да ти покажа портфолио ли? Може да имам пропуски, което е нормално, но съм добър в други аспекти от SEO-то, например в най-основния - създаването на полезно съдържание. Тук всеки казва, че разбира много, но портфолио съм видял от 2-3 човека само. Когато покажеш нещо повече от другите, тогава може да обвиняваш.

За H1 в логото може да спорим много, но няма смисъл, ти не се занимаваш с това и не си наясно...

Както споменах, въпреки изключителното мазало по сайта, скоро ще е на първа страница по "къщи за гости" и ще трупа стабилен трафик. Благодарих на колегите, които дадоха добри насоки за подобрението, няма смисъл да си ги мерим...
 
Може да имам пропуски, което е нормално, но съм добър в други аспекти от SEO-то, например в най-основния - създаването на полезно съдържание.

Точно за полезното съдържание бяха едни от най-многото критики и там беше допуснал сериозни грешки. Ако така създаваш полезно съдържание... :D
 
Точно за полезното съдържание бяха едни от най-многото критики и там беше допуснал сериозни грешки. Ако така създаваш полезно съдържание... :D

Първо, повечето от това съдържание не е мое. Второ - имаше критики откъм това кое къде да бъде и, че сайтът е по-скоро като портал, отколкото хотелски сайт, което е така. Не е имало критика към това дали статиите са полезни. Имай напредвид, че рецептите са най-четените в сайта след началната страница и Цени. Така че и тази идея не е била лоша, но хората бяха прави, че първо не бива да е на началната това, второ е по-добре целият блог да се изнесе на поддомейн.

С това се съгласих, ще бъде направено. Все още чакам портфолиото ти иначе...
 
Че ще направя с андроида перфектни снимки.
... да се тагнеш във фейса.

скоро ще е на първа страница по "къщи за гости" и ще трупа стабилен трафик
При мен си 19-ти (дъното на втора). Обаче ако търся "къща за гости" си 53 (шеста страница).
Ако решиш да оптимизираш "къщичка за гости" или "къщурка за гости" може и по-лесно да си на 1-ва. Въпроса е дали наистина ще постигнеш желания трафик ...
 
Последно редактирано:
... да се тагнеш във фейса.


При мен си 19-ти (дъното на втора). Обаче ако търся "къща за гости" си 53 (шеста страница).
Ако решиш да оптимизираш "къщичка за гости" или "къщурка за гости" може и по-лесно да си на 1-ва. Въпроса е дали наистина ще постигнеш желания трафик ...

Всъщност, двете фрази имат еднакво търсене според инструментите, можеш да провериш. Аз бих търсил в множествено число, ако искам да проверя сайтове на къщи за гости, въпрос на лична интерпретация е.
 
При мен си 19-ти (дъното на втора). Обаче ако търся "къща за гости" си 53 (шеста страница).
Ако решиш да оптимизираш "къщичка за гости" или "къщурка за гости" може и по-лесно да си на 1-ва. Въпроса е дали наистина ще постигнеш желания трафик ...

Нито един тъпънар не търси така. Търси се "къща за гости ЛОКАЦИЯ"
 
https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=http://kristalhotel-bg.com/&tab=mobile

това е някакъв мобилен и десктоп кошмар.
претрупан, излишни неща на първа страница и т.н.
снимките няма да коментирам, че ще кажеш, че се заяждам :)
Много не им вярвам на тези статистики...Може пък да не съм прав, но ? Компресирането на http://nwotoprated.org/wp-content/themes/focus/images/play.png може да спести 1,2 КБ (намаляване от 27%). За какво ми е да спестя 1.2кб?
 
Още като влязох в сайта и на секундата ми направи впечатление какво пише в таба на браузъра "Еко къща за гости ....", ами че ти имаш на началната страница само един "еко доматен сок" като сходен текст. Махни тва "Еко" оттам, аз никога няма да търся по тази дума къща за гости. Повече не ми се занимава да гледам, но и това мисля е много добра насока като за начало, която съм ти дал.

И не е толкова от значение авторитетните линкове, що се касае до местен бизнес. Важни са, да, определено много. Но с качествено съдържание, което твърдиш, че постигаш и дори с базово SEO би постигнал много добри резултати, стига да имаш знанията.

От харерски атаки може да се възстановиш на секундата, чрез подаване на репорт някъде си мисля, или плавно - чрез следващият аналогичен ъпдейт на настоящия към дадения момент тогава, т.е. в период от месец до три да речем чисто хипотетично.
 
Последно редактирано:

Горе