За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Честит празник на "свободния"!!!
Жива и здрава да си Николино!!! :D
YouTube - Queen - I want to break free
watch

watch
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

а честит празник и от мене на Магистъра на свободната мисъл, на Човека-бунт!

relativity.jpg
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Честито и на вас ДАМИ от последните два поста.

А за да ПОЕМЕТЕ безпроблемно ИСТИНАТА не забравяйте за:
 

Прикачени файлове

  • VAZ2.jpg
    VAZ2.jpg
    51.5 KB · Преглеждания: 16
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Погледни Чичко личи си че имаш опит, но опит на друго вече ФЕРМЕНТИРАЛО поколение контингент на старческите домове, митингите на БКП(БСП) и катетърите (без да се обиждаш).
Аз съм 83-ти набор, какви ферментирали мисли ти минават през главата не знам.
Опита не се трупа с годините, а с работа. Не си мисли че един дядка има опит щото е дядка, а един тинейджър е гола вода само щото е тинейджър. При мене има и един 16 годишен който е със светлинни години по напред от връсниците си. Ама момчето си работи и знае какво иска от живота.

Запомни :

Мерака гасне не само когато човек е несериозен (което е вярно) но и в момента когато ЧОВЕК осъзнае че мерака му се използва от някой за ЛИЧНО облагодетелстване без този някой да си плати съответната цена не само в паричен и материален а в нравствен аспект (за Уважението на служителя който те храни ,колкото и и ти него идва реч ако не можеш да го разбереш).
Мерака не знам как може да се ползва за лично облагодетелстване. За облагодетелстване на фирмата се използва труда на работника, което е факт във всяка една професия. Цената за труда винаги се плаща според заслуженото (поне в моя скромен опит). В нравствен аспект какво искаш да ти плащат? Хората си имат един куп ангажименти за да се грижат за твоето душевно спокойствие. Никой няма да ти донесе кафенце, цигарка или кифличка да се нахраниш. Има си определено време за оперативки, където всеки може да си каже от какво има нужда и какво не му е наред. Бонусите говорят за добре свършената работа, след всяко преразглеждане на основната заплата работника знае накъде е тръгнал професионално (даже и доста преди това).

И когато след първоначалните голи обещания момента на осъзнаване дойде съвсем естествено е че и "Работника" си заминава по собствено желание независимо дали ти харесва или не.
Ако работника си замине ей така, без да приказва преди това с ръководителя на екипа, без да потърси решаването на проблемите които го принуждават до тази постъпка, то това означава че тоя работник не му пука за екипа, гледа да заобиколи проблема си вместо да го реши. Той такъв ще е и с работата, ще гледа да замаже, вместо да оправи. Несериозни хора никой неще.

Знам че на някои днешни Мутро-Бизнесмени бивши Комунисти или техни потомци им трябват Сериозни хора да вършат Сериозна работа за ЖЪЛТИ стотинки, за да могат те да карат Сериозни коли и да живеят в Сериозни къщи. Само че старите хора като теб казват:

ЧУПИ СЕ КАЛЪПА, ЧАДО

А това по отношение на характера, образованието и родителите е абсолютно вярно, за което и благодаря на моите че ме направиха ЧОВЕК и особенно на дядо ми лека му пръст които казваше една позната ви мъдрост, но в пълния си вариант и на ушенце защото преди 10 ноември за такива думи вкарваха в Белене:

"ЗА ЛУДО РАБОТИ-ЗА ЛУДО НЕ СТОИ, НО РАБОТИ ЗА СЕБЕ СИ А СЛЕД ТОВА ЗА ДЪРЖАВАТА ИЛИ ЧОРБАДЖИЯТА".

Само тогава ще има силна ДЪРЖАВА от силни ХОРА и силен БИЗНЕС, когато си лично заинтересован от това.

Защото силните хора правят силната държава и силния бизнес а не обратнато.

PS

Такива са природните закони, колкото и на някои да не им харесва и да правят опити да ги променят.

За справка вижте Хаити и Чифуто-Хазарските съединени щати
Ти запомни че времената се промениха, не е като в "дядовото време" на всеки да се осигурява работа независимо дали има нужда от него или не. В "реалния" свят има конкуренция на трудовата борса. Затова има кадърни кадри които се адаптират към фирмената бизнес политика и некадърни такива които си мислят че като едно време някой ще им дава само защото те си мислят че работят.
С тези кадърни кадри се оформя силен екип който е доста по силен от единака който е избрал "пътя си". Когато няколко фирми с кадърни екипи си сътрудничат се образува една силна бизнес политика в държавата, и естествено тя икономически процъфтява.

Когато всеки работи за себе си тогава нищо не става, всеки сам си прави доматките на село, сам си ги копа, сам си меси хлеба. Няма автомобили, щото никой не може сам да конструира автомобил, няма къщи, щото един човек как ще построи сам цяла къща?
Твоите дядови приказки ги разправяй на баба си с керпичената къща дето цялата рода я е строяла на времето.



Абе niks, кажи ми за каква заплата се бориш и какво можеш да работиш?
 
Последно редактирано:
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Останал съм с впечатлението, че сред нас има хора които не са стояли 2 дена гладни и да почнат да си търсят работа. :) Да видят тогава колко ще държат на принципите си и по скоро капризите. :)
 
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Останал съм с впечатлението, че сред нас има хора които не са стояли 2 дена гладни и да почнат да си търсят работа. :) Да видят тогава колко ще държат на принципите си и по скоро капризите. :)
Има ги всякакви, няма да забравя в началото на професионалната ми кариера (след казармата) как започнах да бачкам за 80лв заплата. Мисля че беше 2003-та година. Само за цигари не ми стигаха, ама ако стоях в къщи и за цигари нямаше да имам. Верно работата беше супер лека, ама си стоях там защото знаех че искам да се развивам в тази насока. Не ми се бягаше по курортите да изкарвам големите пари лятото и зимата само да харча, както правят доста хора от градчето ми.
Исках да изградя нещо вътре в мен което да си струва и да ми даде предимство пред останалите.
На мене 3-4 години ми стигнаха. Да не говорим колко много се учи през това време. Ученето в училищата е едно нищо в сравнение с ученето в професионален аспект. Говоря в сферата на софтуерния инжинеринг.

Абе вие кво си мислите (по точно niks), един приятел икономист в Брюксел към ЕС взема 1200 евро плюс дооста безплатни благинки. Може и да се издигне след 2-3 години (пожелавам му го), ама съм сигурен че niks не е достигнал и 10% от интелекта на този човек. За кви заплати ревете!?
 
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Останал съм с впечатлението, че сред нас има хора които не са стояли 2 дена гладни и да почнат да си търсят работа. :) Да видят тогава колко ще държат на принципите си и по скоро капризите. :)

Аз пък не мога да разбера защо всички си мислите, че трябва първо да останеш гладен и като удари ножа да кокала тогава да се осъзнаете. Всеки седи и чака да изяде дървото и да се усети, че то и пари можело да се правят.:)

Това дали ще стоиш гладен или ще караш мерджан зависи само и единствено от теб и от капацитета, който имаш да правиш пари.

Възможности за правене на пари има много това че едни ги виждат, а други не е отделен въпрос. :)

PS: Възможността да направите големите пари според мен идва 1-2 пъти само в живота, пропуснеш ли я може и да нямаш втори шанс. Затова се оглеждайте хубаво.:wink:
 
Последно редактирано:
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Абе niks, кажи ми за каква заплата се бориш и какво можеш да работиш?

Наборе пак се изказа неподготвен, може би черпейки от собствения си опит и проблеми

Запомни:

Аз не съм работник за да работя още по малко пък и да чакам някой да ми осигури работа пък да не говорим и заплата.

Аз "работя" с Акъла си и получавам доходи под формата на КОМИСИОННИ и хонорари за да Култивирам такива като теб които не знаят Кое, Къде , Как и на каква цена да намерят.

И никъде не съм казал че искам заплата нито пък някога съм работил само на заплата за разлика от теб.

За неможещите да ме разберат Презункцията ми е че аз ако не изкарвам минимум 1000 лева на месец в дадена фирма било под формата на заплата, комисионни, хонорари, бонуси , пари на ръка и прочие за мен е Безпредметно и Безмислено присъствието ми в тази фирма.

А що се отнася до твоята "приятелка" в Брюксел може да е поканиш само и единствено да ми носи чая сутрин защото кафе не пия.

И като отвори дума за интелекта ми само ще кажа:

"Пази боже сляпо да прогледне"
 
Последно редактирано:
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Тука виждам копие на Апостол Апостолов :)
Ник (в кръга на шегата) да не би последната ти прислуга те е уляла с кафе и да си го отказал от тогава? :) Чудно защо ли го е направила.. :p
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

В последните 15 страници човекът ви написа, че:

  1. Бачка брокерче във фирмичка за недвижими имоти;
  2. Смята, че настоящото му занимание е под интелектуалното му ниво, професионални и житейски амбиции, па и мироглед... И с право, понеже с недвижими имоти в България се занимават предимно хора, дето друго просто не могат да правят.
  3. Има достатъчно свободно време и вътрешни напъни да излива неудовлетворението и да демонстрира неоценената си одухотвореност тук.
Още нещо неразбрано има ли и може ли вече да се "ънстикне" настоящата, а иначе толкова тъпа, тема? :mrgreen:
 
От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Аз "работя" с Акъла си и получавам доходи под формата на КОМИСИОННИ и хонорари за да Култивирам такива като теб които не знаят Кое, Къде , Как и на каква цена да намерят.
Щом като така си мислиш, докажи го! Кажи ми кое, къде, как и на каква цена да намеря и ще дам комисионна. По този начин можеш да докажеш на всички във форума колко ти е "акъла" с който работиш и колко си добър в това.

И никъде не съм казал че искам заплата нито пък някога съм работил само на заплата за разлика от теб.
Какво целиш с това? Какво като не си извървял моя път? На мене отдавна ми ясно това. Нали затова водим тази дискусия? Или за тебе е само фукане?

За неможещите да ме разберат Презункцията ми е че аз ако не изкарвам минимум 1000 лева на месец в дадена фирма било под формата на заплата, комисионни, хонорари, бонуси , пари на ръка и прочие за мен е Безпредметно и Безмислено присъствието ми в тази фирма.
Имаш избор, както ти казах вече. Какъв ти е проблема? Кефиш се да се оплакваш ли? На мене ми трябват в пъти повече от твоите 1000лв на месец само за текущи разходи ама не съм седнал да рева по форумите.

А що се отнася до твоята "приятелка" в Брюксел може да е поканиш само и единствено да ми носи чая сутрин защото кафе не пия.
Не коментирай хора които не познаваш! Не се мисли за велик филосов или владетел дето със пръсче сочи хората. Това че си докарваш твоите заветни 1000лв не те прави по голям от един обикновен циганин който бачка като луд за да прехрани семейството си.

Както каза: "Пази боже сляпо да прогледне"
 
От: От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Щом като така си мислиш, докажи го! Кажи ми кое, къде, как и на каква цена да намеря и ще дам комисионна. По този начин можеш да докажеш на всички във форума колко ти е "акъла" с който работиш и колко си добър в това.


Какво целиш с това? Какво като не си извървял моя път? На мене отдавна ми ясно това. Нали затова водим тази дискусия? Или за тебе е само фукане?


Имаш избор, както ти казах вече. Какъв ти е проблема? Кефиш се да се оплакваш ли? На мене ми трябват в пъти повече от твоите 1000лв на месец само за текущи разходи ама не съм седнал да рева по форумите.


Не коментирай хора които не познаваш! Не се мисли за велик филосов или владетел дето със пръсче сочи хората. Това че си докарваш твоите заветни 1000лв не те прави по голям от един обикновен циганин който бачка като луд за да прехрани семейството си.

Както каза: "Пази боже сляпо да прогледне"

Ей ФУКЛЬО(отговарям в твоя стил)

С парите за твоите текущи разходи не може да се плати храната за месеца на семейството ми но не съм седнал да се хваля по форумите като теб какви пари изкарвам на месец и в какъв размер са ми разходите.

Единственото което казах е че за по-малко то 1000 лева няма да си губя времето никаде и при никакви условия.

Но теб това те заболя защото ти си си го губил като работник за 80 лева и аз напълно разбирам робската ти Болка

А що се отнася до това което не можеш да намериш то те са много неща но аз ще ти кажа едно или две които са предмет и на сегашната ми дейност, друг е въпроса доколко теб те засяга в момента това но в бъдеще ще те засяга ако не теб то твоите роднини или познати.

Нямаш дастъп до информацията за предстоящо строителство на жилищни или бизнес сгради които са на етап одобрен или неодобрен архитектурен проект, регулирани или все още неурегулирани парцели и на чието място в момента е гола поляна или къщи в които живеят хора незапознати със съдбата на домовете си.

А продажбата на качествени имоти на цени като за "качествени" хора става именно на този етап, това което се пуска по късно при разрешение за строеж или след това, то вече е било предложено и е минало през ситото на когото трябва

Нямаш достъп до имоти които са сменили притежателя си поради невъзможността му да погасява кредита си и вече са собственост на банка (в момента имамам 20 апартамента в кв.Витоша собственост на Уникредит), които апартаменти не са пуснати и няма дабъдат пуснати скоро на пазара което не означава че аз или моята фирма не можем да ги предложем на който трябва срещу съответната комисионна от 3 до 5 % без тя да влияе върху цената на апартамента или джоба на клиента(от него в повечето случаи комисионна не взимаме)


Така че пич дали го искаш или не информацията е най-важното а не всеки има достъп до нея, поне не Безплатно, както предполагам е и в твоя бизнес, а ако не платиш на мен за тази информация ще платиш на някои друг като мен-не съм единствен.

За коментара на хора които не познавам си прав но ти пръв започна да коментираш моят интелект така че би трябвало да очакваш същото, защото тук не е твоята колония от роби които безропотно те гледат в очите за жълти стотинки.

Моите дали са 100, 1000 или 10000 на месеце теб не те интересуват нито пък ги натяквам на някой, но и твоите 2 или 3 хиляди на месец с които сам се похвали не те правят по голям от всеки средностатистически фермер, който копа домати и с продажбата на реколтата прави същите или дори по-големи пари средно на месец смятано на годишна база(именно тези с доматите купуват апартаменти за по 100 хиляди)


PS

Хайде със здраве и ако нещо предизвиква засягането на някой, то това не са моите изказвания, а свободата ми и възможността ми за избор която явно е трън в очите на много "индивиди" в 130 годишната Руско-Турска колония
 
Последно редактирано:
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Щом информацията ти е толкова ценна значи клиентите щат-нещат ще плащат за нея. Тогава какъв ти е проблема?

А, нямало търсене. Еми цената се определя както от предлагането така и от търсенето. Като предлагаш нещо много ценно, което малко се търси - пак оставаш без пари. И вече НЕ си толкова ценен.

Почна ли да стопляш вече?
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Щом информацията ти е толкова ценна значи клиентите щат-нещат ще плащат за нея. Тогава какъв ти е проблема?

А, нямало търсене. Еми цената се определя както от предлагането така и от търсенето. Като предлагаш нещо много ценно, което малко се търси - пак оставаш без пари. И вече НЕ си толкова ценен.

Почна ли да стопляш вече?

Аз проблеми нямам, проблеми имат други хора които не приемат факта че някои пък дори и работещ в тяхна фирма може сам да определя правилата на играта в която и той участва.

А като в този бизнес няма хляб в момента или за по дълъг период, за мен не е проблем да си вадя парите и по други начини.

Това за стоплянето го кажи на други, много от коментиращите в тази тема имат нужда от затопляне, на мен ми е топло.

PS

За пръв и последен път обяснявам на някой как си вадя парите или как въобще се правят пари при запазване на свободата и независимостта на този който ги прави независимо в негова или чужда фирма.
 
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Аз проблеми нямам, проблеми имат други хора доито не приемат факта че някои пък дори и работещ в тяхна фирама може сам да определя правилата на играта в която и той участва.

Може, обаче само на теория ;)

Тебе очевидно от малък са те набутали в далаверата с имотите и си свикнал само с няколко обаждания да лапаш големи пари.
Обаче кризата като утепа тоя пазар и сега трябва да слезнеш на земята. Което обаче е доста трудно, ако от малък си научен че парите растат по дърветата.

Тоя бранш беше един голям балон и затова се спука първо той. Сега както ти, така и тия дето взимаха по 2 хилки за няколко дена лепене на плочки, се видяха в чудо.

Епа а добре дошли на земята ;)
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

ъхммм затова си се прецакал и си си затворил парите в кофти сделка и се надяваш да се оправят нещата че да се видиш пак в пари ... :)
изобщо ко си мерите тук пишлетата
като отнякъде може да се появи надарения негър с голямата паламарка и всички виейки да бягате да се криете засрамени ...

всеки батко си има батко
това че един изкарва 500 лева винаги има друг който да изкарва двойно и друг двойно на другия!
Важното е да се развиваш и да ти е кеф че се развиваш
А това че обясняваш тук в каква голяма далавера си .. мога да се обзаложа че не ти вървят нещата никак че си си затворил парите точно с това си знание в кофти далавера и сега се чудиш как да излезеш щото точно така се получава накрая ...
хората които им върви бизнеса не се бият по гърдите и да плямпат как върви точно щото маймуни много и като видят бананите скачат всички на клона и се сещяш какво става...

ИЗОБЩО ТУК МИ СЕ ПРАВИТЕ НА ОТВОРЕНИ ВСИЧКИ
КАКВИ ГОЛЕМИ ПАРИ КАКВИ ДАЛАВЕРИ КАКВИ МАЙНИ !
ТОВА ЧЕ ТЕ Е ВКАРАЛ НЯКОЙ ДА БАЧКАШ НА ИМОТИ И СИ ПОНАУЧИЛ ТОВА ОНОВА НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ НЕ СИ СЛЯП ЗА МНОГО ДРУГИ НЕЩА!

НЕМОЖЕ ДА СИ ЗАПОЗНАТ С ВСИЧКО
ТИ ПЕЧЕЛИШ ОТ ИМОТ АМА ПАРИТЕ ТИ ЗАМИНАВАТ НА ДРУГО МЯСТО
КАКВО СИ МИСЛИШ ЧЕ НЯКОЙ КОЙТО ИМА СУПЕРМАРКЕТ НЕ ВИКА КАТО ТЕБ
ДА СЕ ЕБАТ ОЛИГОФРЕНИТЕ ТЪПИ ЧЕ НЕЗНАЯТ КАК Е ДАЛАВЕРАТА С ХРАНИТЕ ?
ПЛЮСКАШ ЛИ ВСЕКИ ДЕН ПЛЮСКАШ
НА БЕБЕТО ШИ МУ КУПИШ ЛИ КОЛИЧКА ШИ КУПИШ
КОЛА? ШИ КУПИШ
ТОК ВОДА ЛАЙНА?
ДААААААА
ТЕХНИКА НЕМОЖЕ БЕЗ ТЕХНИКА ИСКАШ ЛЦД ГОЛЕМОООО
И ША ДАДЕШ 2000 АКО ИМАШ ЗА НЕГО НИЩО ЧЕ СЕБЕСТОЙНОСТ АМУ КАТО ПРОИЗВОДСТВО Е 200-300 ДОЛАРА НАЛИ
ИЗОБЩО ТОВА ЧЕ СТЕ ОТКРЕХНАТИ В ЕДНА СФЕРА НЕ ВИ ПРАВИ ИГРАЧИ ЕЙ .. МОЖЕ ДА СИ ТАРИКАТ В ТВОЯТА ОБЛАСТ НО ПРИМЕРНО В МОЯТА СИ ГЪЗ ЗА ЕБАНИЕ ...
ти ша ме врътнеш с имота аз ща врътна с кебапчетата... и така
системата е кофти неме дразнете позакуска че ви търпя спора от вчера
и никс ДА ТИ КАЖА ЧЕСНО ГУБИШ ПО ВСИЧКИ ПАРАГРАФИ ...
СТАНА СМЕШЕН ИЗЛОЖИ СЕ - И ВЗЕ ДА ПРЕУВЕЛИЧАВАШ !

с две думи - НАСРА СЕ !!!

поне спорете както трябва
личи си че вече в безсилна злоба взе да се изхвърляш много
работил си някъде понаучил си нещо и сега го представяш все едно ти си христофор колумб и си открил америка - нестава така има къде къде къде по големи риби от теб стига глупости ...
и за да ви се свият малко сърмите да не се правите на големи играчи
 
Последно редактирано:
От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Може, обаче само на теория ;)

Тебе очевидно от малък са те набутали в далаверата с имотите и си свикнал само с няколко обаждания да лапаш големи пари.
Обаче кризата като утепа тоя пазар и сега трябва да слезнеш на земята. Което обаче е доста трудно, ако от малък си научен че парите растат по дърветата.

Тоя бранш беше един голям балон и затова се спука първо той. Сега както ти, така и тия дето взимаха по 2 хилки за няколко дена лепене на плочки, се видяха в чудо.

Епа а добре дошли на земята ;)

Теорията преминава в практика защото иначе е ненужна, важното както ти казах е да знаеш какво ще правиш утре ако не си в този бизнес или на тази работа, тогава няма от какво да се притесняваш

Може от твоя гледна точка и така да изглеждат нещата, но пак ти казвам аз има с какво друго да си изкарвам хляба и съм видял и 2 и 200 в краткия ми живот така че не се притеснявам от "кризата"

Аз съм подготвен и за най-лошото и за най-доброто.(като студент първите години съм карал с по 20 лева една седмица в София)
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

!

с две думи - НАСРА СЕ !!!

Разбрах те че си голям играч и вече посветих на теб един пост мисля че не учтиво от твоя страна да искаш да ти обърна пак внимание.

Е добре правя го за последен път.

Във всяко море си има риби и риби, акули и акули.

Аз нито съм най голямата риба нито най малката акула.

Аз съм тази риба или тази акула която избира в кои морета да плува и с кои риби или акули да го прави, и този избор дасега е бил правилен.

PS

Като организираш поредния гладиаторски бой между работниците си с цел подобряване качеството и количеството на работата ми се обади да организирам залаганията (учителя на черепа ме е учил).

Ако искаш може да ги сдавим и с Ротвайлери, Кучетата от мен "Хората" от теб. Печалбата ще делим 50 на 50 както и разходите по боя.
 
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Като организираш поредния гладиаторски бой между работниците си с цел подобряване качеството и количеството на работата ми се обади да организирам залаганията (учителя на черепа ме е учил).

Ако искаш може да ги сдавим и с Ротвайлери, Кучетата от мен "Хората" от теб. Печалбата ще делим 50 на 50 както и разходите по боя.

НИКС - ТИ СИ ЛАЙНО С ПРАВО ТИ СЕ СМЕЯТ ХОРАТА ОТ ФОРУМА И ТЕ ВЗЕМАТ НА ПОДИГРАВКА
НЕЗНАМ КОЙ ТЕ Е УЧИЛ, НО СИ ЕДНО ЛАЙНО И СИ СРАМ ЗА УЧИТЕЛИТЕ СИ ОСВЕН АКО И ТЕ НЕ СА КАТО ТЕБ !
НЕ ТЕ ЗНАМ КАКВА РИБА СИ АМА СИ МИРИЗЛИВА РИБА
КУЧЕШКИТЕ БОЕВЕ СИ ГИ НАВРИ У ЗАДНИКА
ТИ ВИНАГИ ЩЕ СИ БОКЛУК РАЗБИРАШ ЛИ ГО ИЛИ ТИ Е ТРУДНО ДА ГО ОСЪЗНАЕШ ?
ВИЖ ЧЕ КОЛКОТО ПОВЕЧЕ СЕ НАПЪВАШ ДА ИЗПЛУВАШ ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ СЕ НАСИРАШ И ЗАТЪВАШ В ЛАЙНАТА СИ ВЕЧЕ В БЕЗСИЛИЕ И ЯРОСТ СТИСКАШ ЗЪБИ И ПУСКАШ КРЪВ ВЗЕ ДА ПЛЮЕШ ЛИГИ ДА НАМЕСВАШ КУЧЕТА ЧЕРЕПИ ЛАЙНАРЩИНИ ВСЯКАКВИ СКОРО ЩЕ КАЖЕШ ЧЕ ГОВОРИШ И С БОГОВЕТЕ...
ТИ СИ БОКЛУК ЗНАЕШ ЛИ ?
лошото ев че толкова си се самозаблудил че си вярваш!
карай аз отдавна съм се отказал да давам акъл на хората щото те не го заслужават ... гази си лайнат а с парфюм под носа и се мисли за велик...
Замисли се това че ти си изкарал 1000 лева незначи че аз не съм изкарал 20 000 и не значи че някой друг не е изкарал 5 000 000 !!!
така че кой си ти в тоя случай ? една мравка която си е повярвала че е великан и си живее в самозалъгване ?
ти си никой прашинка ... нищо не си разбираш ли в мащаба дори на този форум ти си нищо .... а представи си какво си в глобален мащаб ...
това че у махалата си мислиш че си оборотен и си сключил 2-3 големи сделки щото със сигурност не са повече за целия си живот
и си бръкнал веднъж в кацата с меда не те прави тарикат ...
но
спри замалко да се само залъгваш и чуй - това е довело до по големи вреди незнам дали го осъзнаваш
но ако си печелил по 100 лева на месец и изведнъж си изкарал 10 000 после тези 100 ти се струват малко и спираш да се мъчиш за тях с надеждата отново да изкараш 10 000 щото си усетил кефа от парите накуп да ама това точно ти е завряло главата в задника и си. И вече си живееш в измисления свят ...
п.п. не си мисли че ти говоря това за да се опитам да ти помогна напротив ... ДОРИ СЕ КЕФЯ КАКЪВ СИ НЕЩАСТНИК :)
казвам го за да ти покажа какво голямо нищо си :)
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Аз нито съм най голямата риба нито най малката акула.

акула бил ?
каква акула си ти бре ? акула ....
ей рибок :)
акулите имат по 5 джипа и пет имота големи и пари и 5 телефони номера минимум на депутати от герб и дпс в телефоня бре :) ти си някакъв неосъзнат планктон бре :) акула бил малка...

пхахахаххахахаха акула бил .... пу чи ма дразните по закуска дева...
акулите не виссят в тоя форум бре :) в тоя форум сме рибки и охлюви :)
акула бил :) мухахахахха деба сутрешното дева простотийно дева:)
 

Горе