За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Извинявам се, че се намесван в рибешката тема, ама забелязвам че колеката niks се изхвърли леко като чикия на пясък с изказването за информацията която имал. Извинявай ама подобен род информация за имоти ипотеки и т.н. е свободно циркулираща в този бранш и дори най-обикновен агент за недвижими имоти трябва да я знае. Ако не я знае значи трябва да отиде да продава паста за зъби.

Както се изрази по-горе един от колегите е единия бранш се правиш на спец в другия си дупе за ебане. Всеки се оказва в подобна ситуация в един момент.
 
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Извинявам се, че се намесван в рибешката тема, ама забелязвам че колеката niks се изхвърли леко като чикия на пясък с изказването за информацията която имал. Извинявай ама подобен род информация за имоти ипотеки и т.н. е свободно циркулираща в този бранш и дори най-обикновен агент за недвижими имоти трябва да я знае. Ако не я знае значи трябва да отиде да продава паста за зъби.

Както се изрази по-горе един от колегите е единия бранш се правиш на спец в другия си дупе за ебане. Всеки се оказва в подобна ситуация в един момент.

Ха, ха ново двайсет

Ами защо не отидеш в първата срещната агенция и първия брокер да получиш тази информация или да отвориш първия вестник или сайт за недвижими имоти и да видиш колко "актуална" и "достоверна" е информацията там

Напълно оправда това за чекията и пясъка а за това че в един бизнес си някой а в друг никой е абсолютно вярно.

Никой не може да огрее навсякъде важното е за отрицателно време да можеш да отсееш това което ти трябва и как и къде да го намериш, има си хора и "хора" във всеки бизнес въпроса е да намериш Точния човек.
 
Последно редактирано:
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

бахти яката тема що сме спрели да я мненийосваме ?
 
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

ааааа къв РОБ кво ЧОВЕШКО бе майна - и двамата Маргарити бяха некадърни мързеливи и озлобени келеши! мацката 1 ден проработи като миячка на чинии и дигна чукалата! пича беше такове теле че освен за нарко-куриер за друго не ставаше и затова го наеха точно като такъв и той въпреки това успя и там да се изложи!

правилно го пратиха в Кремиковци при мангалите! нарича се Превъзпитание - да види хубаво ли е в леярната та като се върне сред хората и да си е научил мястото и че никой НЕ Е ДЛЪЖЕН да му дава безплатно каквото и да било ОТ СЕБЕ СИ без да получи насреща работа или... е тия и двамата бяха супер кухи лейки и като такива не ставаха за работа :mrgreen:

как може ОСЕМ МИЛИОНА БЪЛГАРИ да работят и да са доволни от работата си и като се приберат вкъщи и ето ти ракийка+мезенце+женичка а други (малка шепа митингаджии!) който и да дойде на власт - "НЯМА ДА РАБОТИМ НИЕ В ТАЯ ДЪРЖАВА!" еми не работете бе - ай да видим как ще плащате новите задължителни осигуровки по 130 лева на месец като по митингите освен байряци и кебапчета - друго не дават!


Пффффф на къде отива тая държава се питам аз след като прочетох този пост.Автора като си гледал Маргарит и Маргарита ти вероятно си изпитал някакво перверзно задоволство от връзването на шефски обувки или издевателството над жена с цел покорство,странни съждения имаш не съм предполагал че присъстват и такива елементи в форума.
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

писна ми да отговарям на хора без грам житейски опит!
няма такова нещо като "издевателство над жена с цел покорство"!
жените (като цяло) са красиви пищни и недостъпни създания НО имат една слабост: ЧИЧКО-ПАРИЧКО! ако не беше тая слабост - нямаше да има кой да им го слага - щяха да са социалнослаби лесбийки всичките!

кажи ми ти сега - като видиш на плажа на Слънчев Бряг една породиста селска девойка (сервитьорка) - разкрачила едни здрави бели балдъри, пуснала едни едри месести цици да пасат без сутиен - а на челото пише "100 лева" - е за какво издевателство си говорим тогава? кой е пострадалият - аз дето се набутвам със 1 вагон ресторанти и барове и кеш-пара и т.н. или девойката дето и без това си го търси? ама ако тая девойка дойде после и ми каже "а сега давай апартамент щото иначе маматасийбалу" - е тогава вече ще бъде наказана в "кафявия салон" :D

след гореизложеното - който не е съгласен с мене е или мома с мега-претенции, или келеш-полусирак, живял цял живот само с проблемите на майка си!
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

В по-голяма степен се получава така, защото като цяло държавата ни е много мизерна и всеки, които има повече пари от нормалното се води за мега супер оферта за всички жени. И това е нещо като положителна черта от него. Защо? Обяснението е просто - всяка жена е редно да се продаде за много, така тя ще е доволна, че е направила много добра зделка. И как не - на коя засукана мацка и се живее като нон стоп мисли за парно, ток, вода, ниска заплата, чакане по спирките за автобуса към работа и т.н. Но и това не е оправдание.

Лесно няма и това си е така. Въпроса е, че ако жената и половинката и са читави и можещи, то тези неща горе няма да са им проблем в живота, независимо дали работят за някои или са бизнесменчета и управляват своите малки генератори на доход. Но обикновено се случва единия да е кофти, а другия да блъска и да иска повече от живота. Познавам поне няколко случая около мен. А според думите на wmdeals, това са в голяма степен тези силиконени заспи. Ако трябва да бъда честен и такива мъже има, но не е толкова често срещано.

Кофти, но е така. И колко по-скапана става държавата ни за живеене, толкова повече материално всеки ще гледа на нещата. И не защото иска да му е лукс, а за да осигури нормален живот за себе си и близките. В нормалните държави не е така, хората не са обременени от това как да оцелява, просто се грибжат никой да не се остане и да тъне в мизерия - всеки поне малко амбициозен има реализация. С две думи - има предпоставики за цялата тази легална проституция на някои жени. ;)
 
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

след гореизложеното - който не е съгласен с мене е или мома с мега-претенции, или келеш-полусирак, живял цял живот само с проблемите на майка си!


харесвам тЪ даже бих ти пуснал ако бях 120 килограмова трътка с внушителен комплект самороден целулит!!!

напълно съм солидарен с мнението което си написал, с изключение на това за кафевия салон !!!
Аз да не съм луд да чакам да опре до жилищен въпрос или дори до джиесемен, за да се възползвам от подобни забележителности ?
дори след първите похарчени 20 лева чуя ли нещо от сорта не може и не искам - там не и я оставям да яде банички или да си търси баламурник. Има ли табута ... да си ходи насело да пали свещи, да пасе пуйки и да ги спазва!
 
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

писна ми да отговарям на хора без грам житейски опит!
няма такова нещо като "издевателство над жена с цел покорство"!
жените (като цяло) са красиви пищни и недостъпни създания НО имат една слабост: ЧИЧКО-ПАРИЧКО! ако не беше тая слабост - нямаше да има кой да им го слага - щяха да са социалнослаби лесбийки всичките!

кажи ми ти сега - като видиш на плажа на Слънчев Бряг една породиста селска девойка (сервитьорка) - разкрачила едни здрави бели балдъри, пуснала едни едри месести цици да пасат без сутиен - а на челото пише "100 лева" - е за какво издевателство си говорим тогава? кой е пострадалият - аз дето се набутвам със 1 вагон ресторанти и барове и кеш-пара и т.н. или девойката дето и без това си го търси? ама ако тая девойка дойде после и ми каже "а сега давай апартамент щото иначе маматасийбалу" - е тогава вече ще бъде наказана в "кафявия салон" :D

след гореизложеното - който не е съгласен с мене е или мома с мега-претенции, или келеш-полусирак, живял цял живот само с проблемите на майка си!

Недей да даваш определения относно моят житейски опит това,че не споделям твоята идеология не означава,че съм по малко компетентен от теб по една или друга тема.
Но понеже се досештам с какъв човек говоря ще спра до тук тъй като нямам намерение да си късам нервите допълнително.
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

по желание на трудещите се и от името на широките народни маси предлагам да преименуваме темата на: "За Работниците, Работодателите, Работните места и пинизите за издевателство с цел покорност на (чужди) лесни булки откъм Кафевия Салон" :)

аз примерно знам 2-3 пиниза дето както се дърпат-дърпат и после го поемат като пирон в кисело мляко :D

от своя страна Amoun може да сподели няколко пиниза за редуциране на инвестициите!
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

не направо нова тема може да си пуснете- много ще ми е интересна
и що не си гледате ваште булки:)
 
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

не направо нова тема може да си пуснете- много ще ми е интересна
и що не си гледате ваште булки:)

шоту чуджа булка кости нямааааааа!!!!
 
От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

шоту чуджа булка кости нямааааааа!!!!

на това бабите му казват гладна кокошка просо сънува :)
 
От: От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

на това бабите му казват гладна кокошка просо сънува :)

на мен пък дядо ми едно време викаше: "хитрата сврака вдига и двата крака" :D
 
От: От: От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

на мен пък дядо ми едно време викаше: "хитрата сврака вдига и двата крака" :D


не e "вдига и" , а "влиза и с "...
... ама ти няма да приличаш на хората , я ....

:)
 
Последно редактирано:
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

еее ама ти ми цитираш цензурираната социалистическа версия на поговорката!

в оригиналния дядов вариант свраката и тя го отнася (като куцо пиле домат) в "кафевия салон"
 
От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Недей да даваш определения относно моят житейски опит това,че не споделям твоята идеология не означава,че съм по малко компетентен от теб по една или друга тема.
Но понеже се досештам с какъв човек говоря ще спра до тук тъй като нямам намерение да си късам нервите допълнително.

Пич изобщо не е необходимо да влизаш в дискусия с някои индивиди просто е достатъчно да видиш техните коментари във форума по различни теми и ще придобиеш кристално мнение за тях и тяхното интелектуално ниво измерващо успеха в живота с парите които изкарват

Те изказват своя опит от гледна точка на средата(или липсата на такава) в която са израснали и оформили като "хора", семейстово, пъвите 7 години, приятели, улицата и прочие

Те са минали по пътя на връзването на обувки и лизането на задници и за тях това е единствената възможност за постигане на нещо в живота пък било то и незначително и мизерно.

NB

Не е въпроса в това да направиш пари и кариера, въпроса е каква е цената която си готов да платиш за това и дали си струва.

Ако трябва да го перифразирам на по прост език за да ме разберат и индивидите със житейски опит и трътки :

За какво ми са пари и успешен бизнес ако те са дошли за сметка на моето здраве, семейство и достойнство. Важно е да печелиш добри пари но още по важно е да си жив, здрав и с гордо вдигната глава да си ги харчиш сам или за семейството си до дълбоки старини а не да ги даваш на доктори защото на 45 години си развалина в следствие на 24 часов работен ден или вечер да не можеш да заспиш и да се насираш от страх че утре може да дойдат СПОНСОРИТЕ които са те поставили и държат на това място а теб те гложди мисълта дали при последната среща си им излизал задника качествено и вързал обувките правилно и дали няма да те заменят с някой по-добър от теб.

PS

И понеже знам какво ще отговорят индивидите - мамино детенце и липса на житейски опит ще им отговоря кратко:

По добре бяло на устата но от мляко отколкото от сперма. Ако това е цената на "успеха" в тази държава по добре да си остана малък но малък човек отколкото голямо сащество, но аз съм доказал сам на себе си че не това е единствената алтернатива-хората винаги имат избор за разлика от съществата които не живеят а просто паразитират на гърба на другите и без тях не могат да виреят, за това искат всички да играят по тяхната система защото умре ли системата умират и те.
 
От: От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

По добре бяло на устата но от мляко отколкото от сперма...

вървял Зайо-Байо през гората и псовал: "пидарасиии, манафиии, шви йба маатааааа!!!"

хванала го Кума Лиса за ушите и му се скарала: "не те ли е срам бе Зайко - виж се къв си малък - не ти е изсъхнало още млякото по устата - а как псуваш - като дърт сиганин!"

"тва не е мляко бееее!!!" - отговорил Зайо-Байо и пак ревнал - "ПИДАРАСИИИ!!! МАМКА ВИ ШИЙБА!!!"
 
От: От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

...още по важно е да си жив, здрав и с гордо вдигната глава да си ги харчиш сам или за семейството си до дълбоки старини...

Вървял Зайо-Байо към къщи с гордо вдигната глава обаче ЦЕЛИЯТ В ГОМНА. миришииии - сийбалу маата!

срещнал го Кумчо-Вълчо: "абе дребен - ся ша ти дрънна 2 туката - на къв са прайш - кви са тия гомна по тебе бе?"
заека гордо отговаря: "гомна ли? ми щото смлях от бой Лъва и той се насра в ръцете ми!"
"брех да му са ни види!" - подвил опашка вълка и избягал

срещнала го Кума Лиса - "ей келеш - що си целият в лайна бе?" - "марш оттука, мъстийо, щото съм подивял - таман ся пребих оная мутра Лъва и той ми се насра в ръцете!"
Кума Лиса се изплашила и решила че Зайо е дрогиран и по-добре да не го закача...

Прибрал се Зайо-Байо гордо при семейството си вкъщи а малкото зайче се развикало от вратата: "МАМООО!! Ела бържи да скиваш сеир - Лъва пак си е избърсал гъза с татко!"
 

Горе