За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Интелектуалната немощ често се компенсира с анекдоти,провинциални лафове и пост-комунистически поговорки!

то сичко е въпрос на личен вкус - някои пък замазват несуспеха и комплексите си с неприлични думи и изрази и оправдават собствената си несполука с липса на късмет и пазене на здраве и вървене с гордо вдигната глава без болки в кръста и без лайнян вкус в устата :)
всичко е въпрос на тактика и контика :) :twisted::twisted::twisted:

мен пък тая вечер ми е псувливо и мога да тегля няколко екстра псувни в бонус и безпричинно! и оня никс дето дава гарсониерки под наем и има 4 продажби за 2007 -ма е номер едно в списъка ми :) ама нещо се скатав аи немога да го хвана на сгода :) ...
ейй кога ще дойде лятото да ви пиша от плажа по цял ден пиян кът гъз с андтидепресарска бира и двумесечно антитемерутско поведение с руски привкус...
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

тва че някои неудачници се изживяват като блюстители на морала + борци срещу капитализма - бял кахър.... Цял ден да ги псоваш и попържаш - файда няма!

Мен от друго ми е писнало - същите тези хора (понякога с други никове) ми пълнят пощите и ЛС с "бизнес-предложения" за милиони и милиарди левове, затова искам тук, в тази подходяща тема, да им отговоря публично:

Уважаеми начинаещи ИТ-специалисти (моля останалите да ме извинят), преди да ми пишете ЛС или да спамите пощата ми - ОЦЕНЕТЕ ТРЕЗВО ВЪЗМОЖНОСТИТЕ СИ! Мнението на баба и дедо: "нашто унуче е най-умно!" като правило НЕ ВАЖИ в реалния свят! Разберете, че ентусиазъм без покритие не може да ме впечатли! Затова, ако не получавате отговор на ЛС-тата и писмата си, не значи, че не си отварям пощата, а че бизнес-предложенията ви не ме интересуват!

Не може човек, който ми предлага инвестиции, капитализации и др. подобни глобализации, да дращи по форумчаата: "имам 3 лева в е-пей, искам 3 лева и 1 стотинка кеш!" - не си мислете че чичко-паричко трева пасе! И аз съм бил беден ученик/студент, и като хамалин съм работил, и като магаре байряци по БСП-митинги съм носил, но не съм ходил на Дондуков-2 да се кандидатирам за президент или лидер на опозиционна партия, с подписите на 10-тина роднини!

Също така да кажа, че не цъкам по капчи, не ползвам афф и трафф, не купувам домейни на 2-3 дена, и нямам нужда от хостинг или СЕО!

СЛЕЗТЕ МАЛКО НА ЗЕМЯТА, ПИЧОВЕ!!!

Всеки, който има някакъв зор за виртуални пари, е добре дошъл в офиса ни (има 2 телефона там оставени на 2-та сайта), където специално обучен човек ще му обясни всички условия по превода. Писма и ЛС се пращат само в случай, че човекът в Пловдив не успее да ви помогне!

те това е, майна....
 
Последно редактирано:
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

ученик/студент, и като хамалин съм работил, и като магаре байряци по БСП-митинги съм носил.

Браво,браво продължавай в същият дух само недей да говориш от името на народът това,че твой съпартиици са го правили навремето не означава,че и ти можеш да го правиш сега!
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Само да не чувам залитаници по партийни простотии в този форум!
В България по задължение, традиция и овчомислие се гласува само за една партия и това е от години...
Последните 20, в "играта" са вкарани още камуфлажни политически субекти с 3 и 4 буквени "домейни" но първоизточникът е само един...
Съжалявам ако е останал някой който още вярва в Дядо Коледа :(
YouTube - Santa Claus Singing Jingle Bells, His Favorite Christmas Song
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

:)
Ако ще се обобщава по темата най ми хареса това :
всичко е въпрос на тактика и контика :) :twisted::twisted::twisted:
 
Последно редактирано:
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

...в "играта" са вкарани още камуфлажни политически субекти...

е то всеки нормален знае, че ЧИНОВНИЧЕСКАТА каста (тая същата дето Никс толкова дълбоко мрази) е в основата на всяка партия и мега-организация, а тя се предава по наследство - таткото-чиновник ръга-ръга, и после мама ги изкарва готови малки чиновничета :D:D:D

уволнения съкращения бла бла бла - като уволнят някой генерал, къде отива пича - заместник кмет/министър! като го махнат оттам - отива на друго топло място... ЧИНОВНИЦИТЕ са тия, дето ни управляват нас, говедата, а партиите са си точно камуфлажки
 
От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

е то всеки нормален знае, че ЧИНОВНИЧЕСКАТА каста (тая същата дето Никс толкова дълбоко мрази) е в основата на всяка партия и мега-организация, а тя се предава по наследство - таткото-чиновник ръга-ръга, и после мама ги изкарва готови малки чиновничета :D:D:D

В голяма грешка си ако си мислиш че аз мразя някой и нещо, главно мен ме мразят и тази омраза към мен е като ракетно гориво и ме изтрелва нагоре

Да мразиш както и да обичаш и почти едно и също защото и в двата случая изпитваш ЧУВСТВА и си терзаеш душата а също означава че някой те е засегнал

Аз когато локализирам вреден индивид, група от индивиди или цяла общност била тя и държава, просто се дистанцирам от тях и не изпитвам никакви чувства спазвайки максимата "Като ми пееш пенкe ле кой ли те слуша"

NB

Една мъдрост гласи:

"Обратнато на любовта не е омразата а БЕЗРАЗЛИЧИЕТО"

Спазвайте е и ще живеете дълъг и спокоен живот:mrgreen:
 
От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

човеко - ти знайш ли кво значи "масовка" или "епизодична роля"? къде се навря пак в центъра на екрана с твоите интровертни егоцентрични философии като развали цялата тема която касаеше Управляващите като цяло....
 
От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

човеко - ти знайш ли кво значи "масовка" или "епизодична роля"? къде се навря пак в центъра на екрана с твоите интровертни егоцентрични философии като развали цялата тема която касаеше Управляващите като цяло....

Объркана ти е философията чичи вече те посъветвах да си дадеш релакс в една друга тема

За да има Управляващи трябва да има Управлявани или така наречената Рая която да слуша
 
От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

За да има Управляващи трябва да има Управлявани или така наречената Рая която да слуша

Я сега дай една преценка колко % от населението на България попада в горепосочената категория?
Ако съдим по броя на телевизионните приемници, според мен е около 99,5...
 
От: От: От: От: За Работницте, Работодателите и Работните места в БГ

Я сега дай една преценка колко % от населението на България попада в горепосочената категория?
Ако съдим по броя на телевизионните приемници, според мен е около 99,5...

Така е аз затова и вече не гледам телевизия на телевизионен приемник а онлайн:mrgreen:

Пусни Миленчо [url]http://zanachalo.com/[/URL]
 

Горе