За какво да направя форум?

close

New Member
За какво да направя форум?Искам първо да си стегна един хубав форум и после да кажа на някой по-навътре с нещата да ми направи сайт,ако форума потръгне.До сега са ми дошли само 2 идеи. Едната е за купупко/продажби,а другата е за Смартфоне на нокиа. Някакви идеи за какво може друго да се направи форум?


П.п. Форумът е готов..Иии той е за алкохола :) :lol:
www.alkoholBG.com това е :) Сега е ваш ред? :roll: 8)
 
Еми аз лично бих се ориентирал от това какво искат хората, нещо което да им предоставиш и да си създадеш някаква малка ниша, като например пазара за нокии не е лош, но дали ще си единствен за това и ако не си, кокво ще ти е различното в случая. Но идеята ти за тези телефони не е лоша, аз лично не съм попадал на форум с такава тематика в БГ, но има в световен мащаб със сигуност.
 
Имаше дори някакъв сайт за смартфони и то не само за Нокии, където се публикуват филми, програми, съвети и т.н. българско е сайтчето и е популярно сред ползвателите на такива машинки.

Аз съм с джава чилифон и не съм сред гореупоменатите екземпляри. Но идеята ти за смартовете е реализирана вече, така че наистина трябва да се опреш на нещо ново и оригинално като допълнителни услуги както и удобство при боравенето със сайта от страна на евентуалните посетители.
Форуми и сайтове/портали за обяви за продажба и закупуване на стоки има вече под път и над път, като най-популярни са - раздела на форума на дата.бг - Купувам/Продавам; позвънете.бг; 911.бг (има хубав раздел за втора ръка машинария ако не се лъжа); мобайлбългария.ком - борса за телефони втора ръка.

От двете ти идеи - тази за Нокията не е развита много и може би ще имаш шанс ;)

Успехи и да не си посмял да се откажеш :)
 
Леле това е добра идея, форум за алкохоли, коктейли, барове за пиене, заведения, малко трикове как да се измъкнеш от мъхморлука. Но със силна застъпеност на алкохола. Това е много вървежна идея и си мисля че ще е уникална за момента.:)
 
Само че нямат какво толкова да им обсъждат на презервативите ( като изключим някои причудливи модели) :D

C-INSP_1_dt.jpg



C-CAMO_1_dt.jpg
 
Сега остава някой да каже че не ползва, защото са му малки всички и да тругне веселото.

:lol: :lol: :lol:

Иначе форума за пиене ще е нещо мног уникално и много заведения ще му хвълля око ако се разви в дори мащаби, мисля си че студенските форуми ще са добра среда за рекама. :)
 
DEATH каза:
Anabel каза:
Или за презервативи :lol:

Най тънките и качествени презервативи са на Trojan и Durex. Темата е изчепана. :p
Ти не си ли на 16 ? Много знаеш... тези младите в днешно време колко бързо се развиват.

Sportex най много се късат. ИЗБЯГВАЙТЕ! Два пъти съм ги ползва и двата пъти УОХААА....

Иначе DUREX number 1
 
Anabel каза:
Ех, никой не ми харесва идеята :lol: :lol:

Ами то нее до харесване на идеята презервативите са за ползване не за обсъждане :)

и да Durex Рулират ;)
 
slr каза:
DEATH каза:
Anabel каза:
Или за презервативи :lol:

Най тънките и качествени презервативи са на Trojan и Durex. Темата е изчепана. :p
Ти не си ли на 16 ? Много знаеш... тези младите в днешно време колко бързо се развиват.

Sportex най много се късат. ИЗБЯГВАЙТЕ! Два пъти съм ги ползва и двата пъти УОХААА....

Иначе DUREX number 1

На 20 съм :wink:
 
темата се превърна в спам, имаше един потребител в другата ми тема,който ми каза да си купя форум за 8$ потребителя май беше нещо като ioio или нещо такова,няма значеиние.Сега почвам да мисля какви раздели ще има и там работи...Някой ако има предложения да ги сподели няма да му се сърдя.Отново мерси на потребителя,който даде идеята,дано да се получи,но ако той иска да развива в тази тема форум/сайт а3 ще остъпя.
 
Като направиш форума дай да го видим. Иначе ти последно форум за алкохол ли ще правиш?
 
close каза:
темата се превърна в спам, имаше един потребител в другата ми тема,който ми каза да си купя форум за 8$ потребителя май беше нещо като ioio или нещо такова,няма значеиние.Сега почвам да мисля какви раздели ще има и там работи...Някой ако има предложения да ги сподели няма да му се сърдя.Отново мерси на потребителя,който даде идеята,дано да се получи,но ако той иска да развива в тази тема форум/сайт а3 ще остъпя.

за 8$ си купуваш името а скрипта за форума е free.
 

Горе