За какво да направя форум?

ioio каза:
close каза:
темата се превърна в спам, имаше един потребител в другата ми тема,който ми каза да си купя форум за 8$ потребителя май беше нещо като ioio или нещо такова,няма значеиние.Сега почвам да мисля какви раздели ще има и там работи...Някой ако има предложения да ги сподели няма да му се сърдя.Отново мерси на потребителя,който даде идеята,дано да се получи,но ако той иска да развива в тази тема форум/сайт а3 ще остъпя.

за 8$ си купуваш името а скрипта за форума е free.


Aaa лошо.Мислех,че е по-лесно от сайта.. сега трябва да го правя,нали?Тоест да правя целия форум.. Как да изгелжда и т.н,а не направо разделите и темите?
 
slr каза:
Sportex най много се късат
Ти к`во ги правиш тея презервативи :) Аз изключително Sportex черни ползвам и са доста добри до сега никой не ми се е късъл за моя ОГРОМНА радост :) А иначе close да ми пише едно ЛС да му кажа какво да направи :)
 
Tsanko каза:
до сега никой не ми се е късъл за моя ОГРОМНА радост :)

Варянти:
1. След 9 месеца ще разбереш -> голяма изненада
2. На 2рия месец жените "връщат поръчката" доста често -> потенцялна изненада
 
Tsanko каза:
slr каза:
Sportex най много се късат
Ти к`во ги правиш тея презервативи :) Аз изключително Sportex черни ползвам и са доста добри до сега никой не ми се е късъл за моя ОГРОМНА радост :) А иначе close да ми пише едно ЛС да му кажа какво да направи :)
Тия черните мязат на торбите с които си хвърлям боклука :D Иначе LifeStyles и Durex са най-добрите.Те и затова си държат цената.
 
Форума е много готин :) и уникален само трябва да го популяризира и е убиец :) ай ще помогне на много хора ахахаха
 
close каза:
Форума е готов :)
www.AlkoholBG.com
Няма никакви теми обаче.На който му се занимава може да си попишем:)

честито и от мен пич ;) ако се чудиш какви теми да пишеш можеш да започнеш с рецепти за коктеили ... 1 коктеил една тема ;) и които иска да си коментира отдолу...
 
Честито и от мен. Вече съм и член на форума ти. Ще ми трябва професионална помощ, ако прекаля с алкохола и съвети какво да пич ако искам да сменя стандартният ми вкус. :)

Пожелавам ти голям успех с този форум и да ни държиш в течение как върви. Аз ще си го наблюдавам и отделно. :wink:
 
Благодаря на всички.Неочаквах да има толкова добри хора тук.
Просто сега го регистрирвам тук там,а и трябва да си по лафим в него да може малко да има теми и мнения още не е довършен,просто остана описанията,но въобще нищо немога да се сетя и затова някой друг савет въобще няма да ми е излишен...Наистина много съм трогнат,че тук има много дружелюбни хора.Благодаря за подкрепата на всички ! :oops:
 
Смени скина в нещо карамелено, като уискито или коняка на цвят, че така много мяза на мастика.
 

Горе