За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

kreten

New Member
Това гд всички го могат, вчера ми цъфна един с точно такава поръчка и в началото мислех да го разкарам или да го сурна на някой зелен да си играе с него. Кат каза сто сайта обаче се замислих, че тва приличат на лесни пари.

Кво се иска?
1. инстал на wp
2. инстал на няколко плъгина и естествено да се набута където каквото трбява - all in one seo pack, w3 total cache, all in one favicon, google xml, contact form 7
3. инсталиране на една и съща тема - responsive и докарването на сайта в рпиблизително тоя вид http://gandyprinters.com/ (без да си играете с цсс-а - просто като подредба). Разликите са в логото, слайдъра и текстовете.
4. менюто е почти същото и трябва да се създадат всички страници (празни)

с прости думи като сетнете първата, втората после и насън ще правите едно и също

та на въпроса

ЗА КОЛКО ПАРИ БИХТЕ ГО НАПРАВИЛИ

  1. [*]ЗА ДЕСЕТ САЙТА
    [*]ЗА СТО САЙТА

пича даде оферта ама неискам да я пускам че да не разсейвам фрилансърите

ДОПЪЛНЕНИЕ: КАКЪВ СРОК ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ ЩЕ ОФЕРИРАТЕ?
 
Последно редактирано:
От: От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

за 10 - 100 лв , за 100 - 700 лв .(най-малко)

виж си репите там съм ти писал нагоре ли си надоле ли си. само шта моля да не разваляш темата и да с изапазиш коментара за себе си
 
Идея си нямам колко бих искал, но ако трябва да се направят 100 сайта почти еднакви вероятно бих направил един и после бих автоматизирал размножаването му още 99 пъти. Абсурд да бъхтя едно и също нещо на ръка 100 пъти, дори и да става въпрос за нещо просто като 20 клика с мишката.
 
От: Re: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Идея си нямам колко бих искал, но ако трябва да се направят 100 сайта почти еднакви вероятно бих направил един и после бих автоматизирал размножаването му още 99 пъти. Абсурд да бъхтя едно и също нещо на ръка 100 пъти, дори и да става въпрос за нещо просто като 20 клика с мишката.

ем, хубаво ама то н ее чак толкоз автоматично, айде можеш да пуснеш примерно плъгините и темата на едно барабар със страниците ама там началната ще трябвамалко да я пипаш.

а не се свени кажи две цифрички
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

за 10 ще взема 100 лв. за 100 сайта ще искам около 400-500 лв.. като време мисля около 3 дена..
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Преди 2 дни някъде мина тема тук с искане за WP сайт и момчето даваше до 60 лв.,
а някои го налазиха, че било много евтино.
Сега пък искате максимум по 10 лв на сайт, бравоооо.:D
Да им имам сметките и критериите на някои потребители тук.:)
 
От: От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Има разлика от сайт на сайт.. ако искаш само инсталиране на вордпресс и няколко плъгин-а , не е кой знай какво..

Преди 2 дни някъде мина тема тук с искане за WP сайт и момчето даваше до 60 лв.,
а някои го налазиха, че било много евтино.
Сега пък искате максимум по 10 лв на сайт, бравоооо.:D
Да им имам сметките и критериите на някои потребители тук.:)
 
От: От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Има разлика от сайт на сайт.. ако искаш само инсталиране на вордпресс и няколко плъгин-а , не е кой знай какво..
Че и човекът това искаше - инсталация, безплатен темплейт и плъгин за имоти.:)
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42880
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

от сайт до сайт има разлика още повече когато става въпрос за сателити и цел сео.Правиш 1вия и другите 9 ги копираш .Схвана ли ? друг е въпроса момчето дали иска точно това, може да иска идентичност за което ще трябва да иска повече естествено.Тези 10 сайта може да ти ги ъпна точно за 10 минути.А в даден случай един Урдпрес може и да ти отнеме няколко дена докато се разбираш с клиента какво иска какво да променяш и т.н .Когато е автоматизирано поради някаква друга цел работата е много по лесна.
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

само да уточня - тва не са сателити в класическия смисъл. човека има няква идея и инвестира в сайтовете с цел продажба тъй че не си представяйте няква ептен грозотия на дефолт темата. показах образец - иска се малко пипане по хоума за всеки сайт отделно. имате различни текстове, и слайдър с различни картинки. другото иди доди може да се автоматизира в някаква степен ама това просто не виждам начин
 
От: От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

Че и човекът това искаше - инсталация, безплатен темплейт и плъгин за имоти.:)
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42880

да ти кажа поне аз не я разбирам толкоз проста тая оферта, щото поне аз не открих плъгин дето да пасва на изискванията. аз я разгледах и прецених, че ще е по-добре да му пиша скриптове към уордпреса за да стане така както го е описал. някви половинчати решения с един плъгин дето е за нам ко си пък ти шси знайш, че при тебе тъй трябва аз не ги обичам

моята оферта е по-проста ама дори и да беше същата говорим за 10 или 100 инсталации при които квото и да си настройвал на първата го прилагаш за останалите
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

малко встрани от темата но на лично ми пишат и ми предлагат онлайн магазин с превод на език по избор, изработване на лого и флаш рекламни банери, добавяне в соц мрежи и директории и то за ..... 40 лева, явно цените са на килограм :lol:
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

10 за 250лв.
100 за 2000лв.
Срок около 3 семици макс 4
Но не предлагам едни и същи дизайни за повече от 2 сайта
за това и не правя отстъпка при 10 сайта
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

малко встрани от темата но на лично ми пишат и ми предлагат онлайн магазин с превод на език по избор, изработване на лого и флаш рекламни банери, добавяне в соц мрежи и директории и то за ..... 40 лева, явно цените са на килограм :lol:

да не се обърка някой - вукомерс няма в офертата.

пепо, ти на тез цени дадоха ли ти некво демо кво получаваш, ако имаш дай да фърля едно око
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

на тез оферти не са замислям да искам демо :lol:
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

на тез оферти не са замислям да искам демо :lol:

ееее къф си ти такъв некооперативен, найш па могат те изненадат с българския амазон
 
От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

от сайт до сайт има разлика още повече когато става въпрос за сателити и цел сео.Правиш 1вия и другите 9 ги копираш .Схвана ли ? друг е въпроса момчето дали иска точно това, може да иска идентичност за което ще трябва да иска повече естествено.Тези 10 сайта може да ти ги ъпна точно за 10 минути.А в даден случай един Урдпрес може и да ти отнеме няколко дена докато се разбираш с клиента какво иска какво да променяш и т.н .Когато е автоматизирано поради някаква друга цел работата е много по лесна.
Мерси за обяснението. Като реша да си пускам такива сателитки, непременно ще ви ползвам услугите.:)

П.П. С който и да е клиент май трябва предварително разбиране.
Сателитки, мателитки, но все по нещо би трябвало да се различават...т.3 от офертата.
 
От: От: От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

моята оферта е по-проста ама дори и да беше същата говорим за 10 или 100 инсталации при които квото и да си настройвал на първата го прилагаш за останалите
А описанието и кл.думи пак ли под индиго и на 100-те сайта?:)
 
От: От: От: За кви пари ще подкарате 10 WP сайта? Ами 100?

А описанието и кл.думи пак ли под индиго и на 100-те сайта?:)

за all in one ли питаш? приблизително същите са, но не са еднакви, най-малкот окато комбинации не са еднакви. ама пак да кажа - статии не се искат - искат се само празни страници. на хоума има малко текст, който дават за да не са празни кутийките . с прости думи в all in one сео освен да напишеш името на сайта, описанието и кл думи които така или иначе ти ги дават в тхт друго няма
 

Горе