За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

  • ГЕБР

    Votes: 22 29.3%
  • БСП

    Votes: 6 8.0%
  • ДПС

    Votes: 1 1.3%
  • СДС

    Votes: 2 2.7%
  • ДСБ

    Votes: 8 10.7%
  • НДСВ

    Votes: 1 1.3%
  • АТАКА

    Votes: 10 13.3%
  • Национал-демократическа (Новата партия на Димитър Стоянов)

    Votes: 0 0.0%
  • ГОРД (Новата Партия на Слави Бинев)

    Votes: 0 0.0%
  • "България на Гражданите" (Евентуална партия на Меглена Кунева)

    Votes: 7 9.3%
  • ВМРО

    Votes: 0 0.0%
  • Зелените

    Votes: 3 4.0%
  • РЗС

    Votes: 0 0.0%
  • Няма да Гласувам

    Votes: 15 20.0%

  • Общо гласове
    75
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Най-голямата партия в България е тази на НЕГЛАСУВАЩИТЕ :)
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Най-голямата партия в България е тази на НЕГЛАСУВАЩИТЕ :)

Явно е така. Но както за всичко в България - не се дава възможност на мнозинството да изрази мнение - няма такава опция, точно както в тази анкета. Така че поздравления за автора, който успешно пресъздава положението в страната. :D
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Най-голямата партия в България е тази на НЕГЛАСУВАЩИТЕ :)

Да и така не осъзнават, как падат право в капана на тия, които ужким наказват...
Треа да опъна един билборд на центъра да го видят всички - Те искат вие да НЕгласувате!

:D
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

*извинявам се за правописните грешки при изписването на партиите, от бързината е!
Сърбят ме ръцете за картон! Предполагам, сещаш се за цвета...
Повече от неуважително и безхаберно отношение към всички! (Може да бързаш за трамвая, но това не ти дава правото да блъскаш от пътя си количка с бебе в нея!) За това толкова, иначе ще стане есе. Или статия за няколко сайта, след превъртанията.
За разлика от повечето тук, а може би и всички, аз съм гласувал и за Тодор Живков. (Не ме приеха в БКП, въпреки всичките ми връзки, така че мога да се пиша репресиран и дисидент. :lol:) Та в този ред на мисли, ако трябва да гласувам, бих гласувал за Тодор Живков. (Чувам дружно "Уууууууууууууууууу!!!!!!!!!!" :D ) Такова вълче време, каквото е последните години, не е било. Първите десетина години след 1944 г е имало репресии по отношение на опозицията, но това е била държавна политика, основана юридически със закони. След 1989 г сме в демокрация. А на практика сме във феодализъм. Доскоро. Ерата на Доган и БСП си е чист феодализъм, маскиран с демократична конституция и демократични закони, дето никой не брои и за слива. Ако не бяхме влезли в ЕС и не ни бяха наложени някои наистина демократични неща, и не ги гонеха непрекъснато да се опитват да ги спазват, сега нещата щяха да са още по-зле.
От известно време не гласувам. Защо? Ами защото аз днес гласувам за някого, а той утре така се е извъртял, че не може да го познае нито родната му майка, нито кръстника му.
Съгласен съм с тезата, че като не гласуваш, гласа ти се размива. И използва. Ами като гласуваш и после избрания се превърти в независим, и почне да гласува за друга партия, какво се получава с гласа ти?
Докато не се въведе мажоритарно гласуване, или се появи личност, която наистина съумява да работи за всички нас, не виждам смисъл да си оставям зарзавата и да губя половин ден, за да пусна бюлетината си, която просто ще потъне в небитието. Това не е глас! Ако гласа ми ще значи нещо - ще гласувам. Но след като не значи нищо - защо да гласувам? Аз съм практичен човек и ми харесва да правя неща, които имат смисъл. И се виждат резултати от това, което съм направил.

Хайде, че ми се стопли ракията и се опитват да ми изядат зелената салата. :beer: Дето сам съм си я набрал. :twisted:
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Съгласна съм с Вискяра! Макар че, не хванах много от Тошото време, истината е че имаше някакви правила и тези правила се спазваха от по-голямата част от хората. Друг е въпросът колко правилни са били тези правила.
Сега няма нищо. :(
 
Да, правилата бяха железни. Грешка няма. Това е в основата май на комунизма. Не разбирам, но като гледам Китай, май си е така. Сега не само няма нищо, но има за някои едно, за други - друго. Законите не се отнасят за всички и реално това до една или друга степен леко ги обезсмисля. :)
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Анкетата е непълна, Няма за кой да гласувам истински от горе изброените, що ? Просто щото до сега не съм видял защита ан БГ интерси, а все кражби продавания и безчинстване над народа. В момента сме на избора млакото или голямото зло.

Тази партия, която се качи и каже ще реформираме Съдебната система, ще се борим за разбиране на монополизма/картела, модернезиране на целия държавен апарат и изтриване на бюрказцията, тези които плътно ще отсотоят всички БГ интерси и разбира се ще работят за модернезиране на икономиката, подбряване в цялото качество на живот и не напоследно място вдигне страната на такова икономическо ниво, което ще свали валутния ни борд ей тогава ще агитирам всички за тази партия. В момента малцина от изборените партии дори и популиситчески не отоговарят на изискванята
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Къде е Пиночет ?

Пиши го да видиш кой ще поведе анкетата

PS

Всички тези лайна дето си ги изредил една безродна руска пачавра ги е изсрала - БКП
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Аз ще си направя партия и ще гласувам за себе си!
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Я!

БСП 0 0%
"България на Гражданите" (Евентуална партия на Меглена Кунева) 4 19.05%
Явно червените гласове ще ходят за Пръмовата снахичка. Друго си е като си зарежеш лимузината и почнеш да се возиш на трамвай... :lol: Резервния вариант на БСП сработва.
"България на Гражданите" - И що на гражданята? Сляните що че прайме? :twisted:
 
Май и до година ще са си ГЕРБ. Дано поне се види нещо положително. Не знам хората ги предпочитат, но имам чувството, че голям % от тях не намират по-читава алтернатива и искат да са си тези.

Може ли тези, които гласуват за това да кажат какво ги е подтикнало, защото има теми, в които се възмущават на това правителство, а в същото време в анкетата водят и то много убедително спрямо другите партии и формации.

Разбирам и факта, че тук БСП нямат много симпатизанти поради факта, че сме предимно по-млади и дясно ориентирани. Поне по-големият % от нас, според статистиката от анкетата за годините на потребителите тук.
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Зелените най-вероятно... от всички останали ми се повръща... до един :oops:
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Ха Пръмова - червената снаха. Явно България си заслужава съдбата. Госпожа YES ще е новата (поредна) "спасителка" на България
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

На мен пък ми прави впечатление, че този форум от интернет маркетинг и предприемачество започва да се превръща в политико-социален.
Почна да ми омръзва в тоя форум да чета за проблеми свързани с герб, бсп и други политически лайна, както и за кучета и тн.
Дайте да сложим един раздел и за пиене и мезета и тотално да го обърнем на кръчма!
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

как някой ще гласува за герб бе... тия са най-големите бездарници и крадци.
аз ще гласувам за бсп, това се знае. поради какви причини гласувам за бсп няма да казвам, но има защо.
 
Не е някой, а едно 35% от хората тук. И на тези, които са дали, че няма да гласуват, ще им се разпределят гласовете и ще се получи добре. Съгласен съм, че тези са най-зле. Сори, но другите поне имаха нещо в главите. Като гледам как се изказват сегашните се плаша много.

Които за които иска има право да гласува, но реално нека не гласува на принципа "то няма друг", а по да използват други причини. Тези, които няма да гласуват, разбирам ги. :)

Едно време бях много активен, сега вече започна яко да ми дреме, защото не виждам вече смисъл. Смятай....щом успяха да обезверят човек като мен, до къде стигнахме с политиката. :) :) :)
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

как някой ще гласува за герб бе... тия са най-големите бездарници и крадци.
аз ще гласувам за бсп, това се знае. поради какви причини гласувам за бсп няма да казвам, но има защо.

Не се срамувай, изплачи си болката довела те до това безродно и антибългарско решение.

Най-вероятно майка рускиня или баща сърбин.....
 
От: От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Не се срамувай, изплачи си болката довела те до това безродно и антибългарско решение.

Най-вероятно майка рускиня или баща сърбин.....

Не, друга е причината, да кажем финансова. Аз за разлика от другите, които се пишат активисти и еди си какви за някоя партия, която не им е дала нищо освен лъжи, съм взимал реални пари от бсп, даже по документи, и съм горд с това :D Точни са, не е като някой да ми е някой там, за какво и как - партийна тайна :)
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

Къв е им е ценоразписа на БСП-то :D
 
От: За кого бихте гласували на следващите Парламентарни избори?

А аз от БКП апартамент взех. С преходен хол! Тристаен. 8)

И от Иванкостовисти 20 лв! Само дето се прекарах да стана рано...
 

Горе