За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

За колко време ще сглобите такъв сайт

  • 2 часа

    Votes: 92 46.2%
  • 2 дни

    Votes: 69 34.7%
  • седмица

    Votes: 19 9.5%
  • месец

    Votes: 19 9.5%

  • Общо гласове
    199
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Аз ще дам. Става дума за:

1. Статичен HTML сайт.
2. 30 страници
3. Слагане на картинки и текст (добре разпределени)
4. Таблични елементи на 2 от станиците - <table>
5. Прехвърляне и на линковете (партньорски, афилиейт и др.)

Това е варианта ако много бързам и няма да ставам от компа, докато не освирепея и проекта не е готов :) Без темплейт, 30 страници.

Чист HTML, без скриптове и екстри - 2 дни (без onpage), само сглобяване на Нотпад.
С някой скрипт за блясък в очите на клиента, през DW - мислех, че по-малко, но като се замислих поне 2 дни. Като ползвам DW се изкушавам да тествам как ще стои нещо (дето не ми е по проекта и се отплесвам). Та... разсейването е поне 1 ден, ама без него не мога. От друга страна, скриптовете понякога адски ми създават проблем, докато ги модна (обикновено ползвам готови - без срам да си призная - имам си колекция ).

Ако имам повече време да дишам, най-вероятно 1 седмица. Като в процеса на разсейване с DW и тестване онлайн съм открила някои интересни неща, които ако клиента хареса му ги правя бонус.

Ако има готов темплейт - 2 дни с форматиране, тестване и всичко. Ако ще се слага съдържание на 30 статични страници, трябва темплейта да е за статичен сайт :) Нали ме разбирате. 100% няма да го правя на Нотпад, ако щеееее... ! Явно мен ме няма и много се нервя, предполагам другите се справят. Със сигурност ще си отворя DW, flash, PS и още квот ползвам за прегряване на процесор :) А с DW модването на темплейт е песен.

Така че, отговора е някъде между НЕЗНАМ и ЗАВИСИ :)
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

зависи но за ден може.
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Зависи от много фактори.. един от тях е качеството.
Може и за 1 ден, но не мисля че ще е толкова добре колкото ако се работи поне 2-3 дена ...
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

за 2-3 дни.. няма да бързам ако искам да е добре изпипано
 
От: Re: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Някъде около 1 час :)
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Много зависи от сайта и от парите :)
 
От: Re: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Ако имам абсолютно всичко, няколко часа. Ако имам дизайн, който трябва да накарам да "работи", както и готово съдържание - хм сигурно 2 дни. Зависи от сложността на дизайна.
 
От: Re: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

еее как ще напишете 16 страници за два часа бе ! Физически е невъзможно(освен ако нее копи пейст) !
 
От: Re: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Става на въпрос за 16 статични страници ако имате всичко дизаин картинки и уникални текстове

еее как ще напишете 16 страници за два часа бе ! Физически е невъзможно(освен ако нее копи пейст) !

Мчити ма Калино моме радо, росна ливадо! Те уникалните текстове ги има ти само трябва да ги фърлиш у сайто
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Гласувах два часа, защото ще е грозна гледка, ей така, няма да го дам за пред публика. За нещо качествено изпипано.. Еми не знам може и седмица
 

Горе