За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

За колко време ще сглобите такъв сайт

  • 2 часа

    Votes: 92 46.2%
  • 2 дни

    Votes: 69 34.7%
  • седмица

    Votes: 19 9.5%
  • месец

    Votes: 19 9.5%

  • Общо гласове
    199
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

определено под час.. с css и xhtml-a най-много 4 часа. и все пак детайлите са от значение..
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Става на въпрос за 16 статични страници ако имате всичко дизаин картинки и уникални текстове

грешно гласувах, щот съм блейка - ако имам статии и снимки, и явно съм си направил проучването за кл фрази мисля, че за един ден с мотаенето ще се справя
 
Последно редактирано:
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

за ден максиум , зависи от сайта
 
От: Re: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Бързата работа - срам за майстора :) Два дена е напълно достатъчно да се направи, да се тества във Firefox, IE и Safari, за да се получи накрая нещо от което няма да се срамуваш, че ти си го правил ;)

Ако имаш дизайн и всичко , 2 часа са напълно достатъчни за тестове и всичко друго.
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Зависи какво се иска :) ... може и за 1 час, може 2 може и 2 дена (ако не си давам зор) :)
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Определено сайтчето може да стане за минути (40-50 ако нямаме по сериозни изисквания към него) и за около 2-3 часа ако се доизпипва.
Ако се вземе предвид, че сайтът ще се състои от еднакъв дизайн във всички страници - това означава, че ще изградим един темплейт с нужните линкове в него за 16-те страници и след това ще поставяме само готовия текст (copy/paste) във всяка отделно като ще променим и задължително таговете във всяка от тях.
Срамота е на някой да му отнеме повече време ако се занимава с изграждане на сайтове. Да не говорим, че ако се ползва "Dreamweaver" примерно може да падне и на десетина минути. Но все пак много зависи от самият сайт, който се изгражда ...
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Това е доста относително... както е написано по-горе: детайлите са от значение.
 
От: Re: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

по-малко от час,
ако съм разбрал правилно въпроса - Имаме си всичко, само трябва да го сглобим и да му направим едно меню??
И само с HTML, без PHP и Mysql?

Ти за CSS не си ли чувал? :wink:

Зависи от сложността на дизайна, но около 2 часа. :)
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

По-малко от два часа :twisted:
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

То ако става въпрос 1 страница с по 5 изречения без дизайн за 5-10 минутки става :)
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Аз ще дам. Става дума за:

1. Статичен HTML сайт.
2. 30 страници
3. Слагане на картинки и текст (добре разпределени)
4. Таблични елементи на 2 от станиците - <table>
5. Прехвърляне и на линковете (партньорски, афилиейт и др.)

Това е в общи линии, тамплейта само 2-3 картники в него за управяне. Нищо сложно, но като чуя 2-3 часа, чак ми става страно какви магически кълба използват тези хора. :)
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

На мен по ми направи впечатление сео-то за 2 дена : )
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

2 до 4 часа.
Ако съм разбрал правилно от първия пост - са предоставени: темплейт, картинки и текст. То какво остава - малко усет за естетика и копи/пейст...
 
От: Re: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

Еми, горе/долу около един час. Не повече :).
 
От: За колко време ще сглобите сайт от 16 страници

за около 1 ден

Бързо действаш за достигане на 10 мнения ? Какво ще ни покажеш ? :D PTC сайтове? cashfiesta? survey?
 

Горе