За малоумниците, олигофрените и...хората

От: За малоумниците, олигофрените и...хората

кое, дай линк, че пак съм изпуснал драмата
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Боже, Боже:shock:

Не ми се получи да се визуализира тук, но такова нещо не съм очаквал, нали се сещате, че е сериозно, с коментари и лайкове... Май е за кръстене и рев, не за смях работата...
Ето и в прикачи линк: http://prikachi.com/images.php?images/228/8388228d.jpg
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Дай линк към поста да я нахраня, че не ми се търси сега по имена.

Затворена група са, една позната ми прати скрийншота, изрязах снимката, за да не и се виждат данните. Иначе това е групата.
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Според мен просто се ебава :)
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Нито маже да видим дискусията, щом е затворена група, нито да ти вярваме на извадения от дискусията пост
Та за какво беше темата, че си член на фейсбук група "Супер Мама"
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Та за какво беше темата, че си член на фейсбук група "Супер Мама"
Таен член :lol:
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Ама как само те разкри, а? Той малкият всичко чете и разбира, ама кофти, че
не си води записки
:cry:, че аз още чакам да видя старобългарския произход на "евала":shock:



П.П. Пояснение за нередовната публика:

Не сте наясно, думата "евала" е българска, по-точно старобългарска„
...
?!?!?!?!?!?
Еми, чел съм много, ама не съм си правил записки, кое от къде
Ако си любознателен, може да провериш сам твърдението ми
Със здраве
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Ама как само те разкри, а? Той малкият всичко чете и разбира, ама кофти, че :cry:, че аз още чакам да видя старобългарския произход на "евала":shock:

Пак като не е говорил за тракийския произход на "ашколсун", има шанс да се оправи. ;) :lol:
 
От: От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Ама как само те разкри, а? Той малкият всичко чете и разбира, ама кофти, че :cry:, че аз още чакам да видя старобългарския произход на "евала":shock:

Чакай, ще направя дисертация за тази дума
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Пак като не е говорил за тракийския произход на "ашколсун", има шанс да се оправи. ;) :lol:

Не ми вкарвай други твърдения, ами си говори по твойта тема, кажи ни нещо повече за "Супер Мама"
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Панирана опашка от крокодил е задължителна храна за всички момиченца на годинка и два месеца. Не знам какво толкова се учудвате?:lol:

За момченцата сигурно е панирано кравешко виме, за да се оженят за жени с пищен бюст.
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Владко пак истреще с тъпи теми
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Владко пак истреще с тъпи теми

А ти от много акъл се издегустира напълно, и като гледам, не правиш никакви опити за реинтеграция, а продължаваш в същия хейтърско-каруцарски стил. И аз, като повечето колеги, ти се кефих доста време на стила и постовете, но в един момент изтрещя нещо и вече не си нито интересен, нито забавен, нито полезен...
 
От: За малоумниците, олигофрените и...хората

Нищо странно няма, пълно е със суеверни хора. Даже в миналото е било много по-зле, сега нещата малко се пооправят и по-интелигентните хора не се връзват на подобни неща.
 
Няма да се плашите. Малоумници много и ние нищо не можем да направим. Кофти е, че седят по социалните мрежи и бълват съдържание, което ни кара да се депресираме с какви слабоумници ни се налага да живеем. Кофти тръпка е, че такива хора взимат и решения, които в някои случаи влизат и в твоето пространство. :)
 

Горе