За мишките и апартаментИти...

Аз съм същия, квото сваря всичкото го пия.
В смисъл, ако ме проверят не мога да докажа и половината си доходи.
А ти можеш ли?
 
То това е голямата драма на България! Винаги съм се чудел какво мислене трябва да имаш, за да предпочетеш апартаментите, схемите, властта и кражбите, пред това да запишеш името си със златни букви в историята на една нация. Може да звучи високопарно и идеалистично, но така си мисля аз. Тея цървули имаха всички шансове да обърнат нещата и да заложат основите на нещо страхотно, но вместо това предпочетоха апартаменти, власт и его. Да си ги носят в гроба им казвам и аз! Никой няма да страда за тях, напротив... Дребни, малки човечета, с дребни малки потребности... Не случайно съм кръстил темата по този начин!
Бате, защото някои се раждат да бъдат свръхора, с вътрешна красота, а други просто Господ е облякъл хлебарки в човешка кожа. Това, ако търсиш обяснение. Както живееш, така и ще си отидеш. Това е и никой с нищо не може да го промени. Ако ще 7ми мандат да вземат. Не знам къде ще ги носят тия пари и материални благини. :) Някои от тях ще минат с номера "да подсигурим поколението". Извинявам се, но и апартамент за няколко милиона да му дадеш, като е разположен по средата на най-голямата тиня в света, все тази. :) А и много "читаво" поколение ще е създал някой, ако цял живот е градил, за да може после само да се яде и пие и нищо друго. :)

И да не забравите да теглите по един лайк: facebook.com/tsetso.gerb/ Хахахаха. :)
 
Сега всеки може да види каква машина за манипулации имат тея. С един сигнал и цялата машина почва да облъчва от всички канали. Голяма сила са, спор няма.

Бате, то имало и още групи: facebook.com/TsvetanTsvetanov.is.INNOCENT/ - не се избивайте народе. :)
 
Никой ли от вас не е купувал нещо под пазарната му цена.

Колко пъти продавам на кмет на София и никой не ме закача. Или пращам по Еконт с 0 лв наложен платеж - уж грешка било хихик.

Човека ти влиза в магазина - ти му влизаш в кръговете. Въпрос на бизнес...

Последния известен беше колегата на шеф Манчев.

Плати с карта - не прие подарък. Не даде селфи :) гъз.
Що трябва да има наложен платеж при пратка от ЕКОНТ? ЕКОНТ е куриерска фирма, не е задължително доставката да е свързана с продажба!
 
Вижте сега каква е работата! Цвъкито иска да си купи апартамент, който струва милион и половина лева, ама дори да се насере, няма как да докаже после произхода на тези пари! Затова си го купува за толкова, за колкото може да докаже произхода (дори и да се окаже, че не е имал никакви разходи и дори не е ял през последните 15 години)! Това важи и за останалите крадливи гербераски подлоги. За крадците от БСП не ми говорете, щото те не са на власт и не участват в тоя филм който коментираме в момента!
 
Сега всеки може да види каква машина за манипулации имат тея. С един сигнал и цялата машина почва да облъчва от всички канали. Голяма сила са, спор няма.
Е, ти пък. Някакви постни страници с лайкджакинг метод. :) Баси манипулацията на мъртви души. Повечето там сигурно не знаят как са я лайкнали, а другите са за сериозна лоботомия. :)

Не може да се отрече, че са флоуенсъри: TsvetanTsvetanov.is.INNOCENT :)
 
Аз не говоря за страниците. Телевизии, сайтове, каквото се сетиш, навсякъде има някой дето обяснява как другите са крали повече, как другите имали апартаменти в Манхатън, Иван Костов намесиха също, не знам по коя линия. Нинова това, Станишев онова, просто си личи че е организирано. Просто цвъкито им е много важен, другите вече ги жертваха. Особено оня караканджул, него първи го натириха. :)

Е, ти пък. Някакви постни страници с лайкджакинг метод. :) Баси манипулацията на мъртви души. Повечето там сигурно не знаят как са я лайкнали, а другите са за сериозна лоботомия. :)

Не може да се отрече, че са флоуенсъри: TsvetanTsvetanov.is.INNOCENT :)
 
Е, той бате Бойко навремето призова и да си гледаме картофи сами, може би трябва да си ги посея някъде в хола у нас :D
 
Те едните почнаха, другите довършават и то с не малко темпо. :)
Е, той бате Бойко навремето призова и да си гледаме картофи сами, може би трябва да си ги посея някъде в хола у нас :D
Не, в хора, пред входа до паркиралия върху тревните площи голф, примерно. :)
 
Е, той бате Бойко навремето призова и да си гледаме картофи сами, може би трябва да си ги посея някъде в хола у нас :D

Бъзикате се, но колкото и да е тъпо на тиквоча изказването, в него има доза истина. Аз лично се сещам за много хора завършили икономика и бизнес администрация, които подскачат от работа на работа и "не могат да си намерят призванието". Типичен пример за гъзария и как отрасли като земеделието са ни "под нивото". Срамна работа няма.

Колко народ си разпродадоха кой каквото има, къщи, земи в провинцията и отидоха да работят на бюро в гоуемио град. Не става всеки за програмист, адвокат и прочие. Все някой трябва да произвежда и да си цапа ръцете :) Като берем краставици в Англия що не е срамно. Да може да се върнем тук с някоя нова дрешка и да се правим на тузари 2 месеца и после в кауфланд на касата, ама иначе копането с мотиката ни е под нивото.
 
Цв .Цв. им е много важен на гроб и няма да го махнат просто така. Малко ли скандали и дела се вихриха около него и пак нагло продължава да си прави каквото си иска. Според мен има много инфо и разработки за други депутати, та затова си траят. Да не забравяме скандалите със СРС-ата :)
 
Бъзикате се, но колкото и да е тъпо на тиквоча изказването, в него има доза истина. Аз лично се сещам за много хора завършили икономика и бизнес администрация, които подскачат от работа на работа и "не могат да си намерят призванието". Типичен пример за гъзария и как отрасли като земеделието са ни "под нивото". Срамна работа няма.

Колко народ си разпродадоха кой каквото има, къщи, земи в провинцията и отидоха да работят на бюро в гоуемио град. Не става всеки за програмист, адвокат и прочие. Все някой трябва да произвежда и да си цапа ръцете :) Като берем краставици в Англия що не е срамно. Да може да се върнем тук с някоя нова дрешка и да се правим на тузари 2 месеца и после в кауфланд на касата, ама иначе копането с мотиката ни е под нивото.

С кеф ще го правя без да ме е срам, ама държавата да копира политиката на Англия или Германия за този отрасъл, защото докато ми казват, че нямало пари в бюджета да си ..... майката. Не може да се хвалиш, че БВП растяло, това си направил, онова си сътворил, а да нямаш няколко смешни милиона, нямали, нямали и накрая се окаже, че имат, защото видиш ли хората си търсели правата. Абсолютни лицемери и малоумници. Докато структурата на икономиката е такава, че единствените свежи пари да идват от данъци и преводи на българи от чужбина, българите ще си продават земята, къщите и всичко, което може да бъде продадено, за да оцелеят и не ги виня, виновни са тези велики мислители, които са сътворили този модел на икономика, която затри всякакъв поминък и възможност за развитие на хората. И когато вместо да се развиваш, ти се върнеш назад във времето, ходи после се захващай с каквото искаш, когато има стандартни наложени от ЕС, които ще ти се струват невъзможни, а те са просто от 21 век, не от 19-ти, където сега се намираме..
 
Да ви кажа колеги, че това, както и всичко досега няма да попречи на мръсните гербаджии да си продължат с властването.

Пак ще си играем на избори и пак те ще са на власт, защото така го направихме ние, позволихме им да налазят навсякъде във всяко едно кътче. Те управляват на национално и местно ниво.

Да не говорим, че ако не си част от партията им или поне не им снасяш и не се съобразяваш с тях забрави за някакъв малък бизнес да развиваш и т.н., мачкат те нещастниците мръсни, особено в по-малките населени места. Но какви малки места, аз за Варна съм личен пример как се мъчат да ми извиват ръцете местната власт в лицето на герб. Съдилища, дела, разправии и накрая нищо, защото накъдето да посегнеш тях ги пазят, имат хора навсякъде - МАФИЯ.
 
Що трябва да има наложен платеж при пратка от ЕКОНТ? ЕКОНТ е куриерска фирма, не е задължително доставката да е свързана с продажба!

Дано ти платят предварително :)
 
За картофите и овцете боко е прав. Много се изнежи с тоя интернет по-младото поколение. От деца още пред компа, без трудови навици, изпедерастени, с наднормено тегло, нямат много алтернативи, освен да работят в някой офис или нещо търговийката да се завърти. Класическият метод е да избяга в чужбина за някое евро повече. А наследствените фамилни къщи, градени с поколения са изоставени на произвола на природните стихии и мургавите братовчеди. Просто на много хора не им е мястото в София и големите градове. Вместо да се бута в задръстванията да отиде на работа за 1000лв може да изкара 10 пъти повече от земеделие или някой занаят в родното си място, защото камъкът си тежи на мястото.
 
А държавата има ли някаква политика за развиване на селското стопанство? Не задавам риторичен въпрос, а питам съвсем сериозно, понеже не съм наясно. Аз поне не съм чул да се води някаква активна стратегия в тази насока, както не се прави нищо за упадъчни райони като Северозапада...
 
Винаги съм се чудел какво мислене трябва да имаш, за да предпочетеш апартаментите, схемите, властта и кражбите, пред това да запишеш името си със златни букви в историята на една нация.
Явно никога не си имал велико самоосъзнаване. Не си "оставал на улицата," така да се каже. Когато човек премине през големи проблеми, осъзнава, че светът не е това, което си е мислил че е. Виждаш кой ти е приятел и кой не. Честно казано всичко е измишльотина и повечето професии и бизнеси са вид scam. Целият свят и политиката е scam, ако се замислиш. И от тази гледна точка, дреме ми на буквите ти. Ще си предпочета първото.
 

Горе