Предлагам: За онлайн магазини на "OpenCart"

От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Под работещ имах предвид гугълски работещ...

За първи път чувам този термин. Би ли обяснил какво означава един магазин да е "гугълски работещ"?
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

И на мен ми е интересно какво точно означава това ...
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

И на мене ми е интересно и затова питам, ако не сте рназбрали, не търся проста инсталация
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

rezilsky спамиш ми темата, моля нахвърляй си въпросите и изискванията на едно тхт и ми пусни лично съобщение

или на емайла ми или на скайп

Обещавам да ти отговоря възможно най бързо

И на мене ми е интересно и затова питам, ако не сте рназбрали, не търся проста инсталация
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

По-важното е в случая ти дали си наясно какво искаш, щото "Гугълски работещ" не знам някой да прави тук ...
Е, има някои майстори, дето могат да ти го направят и Туитърски, и Фейсбукски, и Гугълски ...
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Няма да спамя темата тогава, имах предвид работещ магазин с подръжка и seo
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Стан, златен си! Много съм доволна, няколко дни се опитвам да си реша проблема с наличностите, накрая питах тук и вече всичко е наред, блатодарение на Стан.
Горещо прероръчвам!
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

И аз да се включа с голямо БЛАГОДАРЯ! Много съм доволна от сериозното отношение и бързата работа на Стан! Както и за съветите и насоките! :) Силно го препоръчвам! :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Какво да кажа за СТАН! Супер отношение, качествена работа и лесна комуникация! Пропоръчвам го на всеки, който има нужда от помощ за опънкарт!

Благодаря ти СТАН!

Д.Х.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Коректно отношение, работа в малките часове на деня.
Преценете сами кой е вашия човек, особенно ако сайта Ви е работещ и в момента ...
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

Здравейте съфорумници , с голямо удоволствие пиша този коментар !
Преди няколко дни потърсих помощ от СТАН във връзка със старият ми вече OpenCart 1.4.9.1 , тъй като не можех сам а исках да го ъпгрейдна до версия 1.5.6.4 , и свързах с него на лично съобщение . След 10-15 мин ми отговори и започна ъпгрейда на платформата .
Страшно много съм доволен от работата му !!! И искам да изкажа искрена Благодарност за това което направи .
Всичко което исках е направено перфектно .
Благодаря ти страшно много !!!
Горещо ВИ го препоръчвам , за каквито и да е въпроси и проблеми свързани с OpenCart платформата ( и не само ) .

Истински магьосник с главно "М" .
 
От: За онлайн магазини на "OpenCart"

За Open Cart СТАН е човека!Страхотен професионалист, изключително отзивчив. Направи магазина за много кратко време. Отдели ми много време за обучение, отзовава се винаги и влага много лично отношение. Има много богат опит и съответно дава супер ценни насоки и съвети. Препоръчвам го категорично!
 
  • Like
Реакции: CTAH
СТАН е много добър професионалист наскоро ми направи нов магазин работи бързо и качествено
 
:mad:
 
Последно редактирано:
От доста време работя с СТАН, УНИКАЛЕН професионалист, в всяко едно отношение ! Малко са хората, който ще, ти покажат верния път и дори ще се поинтересуват дали си тръгнал по-него. Едно огромно БЛАГОДАРЯ !
 
  • Like
Реакции: CTAH
Аз съм клиент на СТАН, ще кажа няколко неща: СУПЕР ПРОФЕСИОНАЛИСТ в OpenCart и всичко свързано с онлайн магазините. Невероятен човек и приятел, благодаря му от сърце за цялата подкрепа и съдействие, която оказва на моя сайт непрестанно. По между другото, сайта ми прави над 65000 уникални посещения на месец. Всичко благодарение на СТАН. СТАН е Човека! ;)
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе