За предприемачеството...

От: За предприемачеството...

Малко преувеличено, "Напусни работа сега, веднага" , ми пича ако не става нищо друго освен работник, ще умре от глад и ако си мисли само, че е предприемач изгоря :)
 
От: За предприемачеството...

БляБля и дрън-дрън с топките
Первошколни атести за препреймачи
 
Re: От: За предприемачеството...

Малко преувеличено, "Напусни работа сега, веднага" , ми пича ако не става нищо друго освен работник, ще умре от глад и ако си мисли само, че е предприемач изгоря :)

То си е казано:

"В никакъв случай не искам да обидя хората, които работят за някой друг, дори напротив – те са изключителна важна част от обществото и икономическия модел. Те са хората, които строят кулите и макар идеята и рискът да не са техни – те са ключова част от успеха на проекта. Тези хора са така устроени и не мисля, че имам право да ги съдя, а и без тях светът не би бил същото място."

БляБля и дрън-дрън с топките
Первошколни атести за препреймачи

Лягай, че утре си на работа дюд :)
 
Re: От: Re: От: Re: От: За предприемачеството...

Ама губиш ме като кадър,,, не помисли ли:rolleyes:

Че то само на стажантската опашка са 20 човека. Ти "минижуп" ли караш, че да прескачаш опашката :)
 
От: За предприемачеството...

Излез от матрицата е най-важното за предприемача
И двайсе човека да имаш на опашката, ме боли гъза, шото не са на мойто ниво, ама секи си знае
 
Re: От: За предприемачеството...

Излез от матрицата е най-важното за предприемача
И двайсе човека да имаш на опашката, ме боли гъза, шото не са на мойто ниво, ама секи си знае

Признавам, подходих скептично към теб, не се познаваме, но да опитаме... та, можеш ли да ни открехнеш за твоите професионални успехи? Вероятно си милионерче-фирмаджия-тарикат-схемаджия-вожд-каратист-нинджа! Или греша??? Би ли споделил с нас, обикновените хора, своя богат, изпълнен с предизвикателства и потопен в Герила маркетинга (щот' да купуваш от Olx и да продаваш в Bazar, май в тая категория влиза, или как там му викахте дроБшиБинг) екзистенциален опит в областта на онлайн маркетинга, предприемачеството, тийм лидерството, мениджърството, менторството и т.н. А може би си Сър Ричард Брансън с фалшив ник? Познах тА копеле. Георги Попвасилев положително би се намесил тук с "Ясна му е играта на този... тип!".

А може би твоята бизнес философия е подобна на тази на други членове на настоящия форум - крупно (2, аре от мен да мине - 3) отдаване на глобална верига гаражи под наем на три континента, докато се люпят семки пред блока, консултирайки Бат' Пенчо в кварталната бакалия на ултра мега яките маркетинг тактики прилагани от Сони, Епъл и Майкрософт?

Пофали са :)
 
От: Re: От: За предприемачеството...

Признавам, подходих скептично към теб, не се познаваме, но да опитаме... та, можеш ли да ни открехнеш за твоите професионални успехи? Вероятно си милионерче-фирмаджия-тарикат-схемаджия-вожд-каратист-нинджа! Или греша??? Би ли споделил с нас, обикновените хора, своя богат, изпълнен с предизвикателства и потопен в Герила маркетинга (щот' да купуваш от Olx и да продаваш в Bazar, май в тая категория влиза, или как там му викахте дроБшиБинг) екзистенциален опит в областта на онлайн маркетинга, предприемачеството, тийм лидерството, мениджърството, менторството и т.н. А може би си Сър Ричард Брансън с фалшив ник? Познах тА копеле. Георги Попвасилев положително би се намесил тук с "Ясна му е играта на този... тип!".

А може би твоята бизнес философия е подобна на тази на други членове на настоящия форум - крупно (2, аре от мен да мине - 3) отдаване на глобална верига гаражи под наем на три континента, докато се люпят семки пред блока, консултирайки Бат' Пенчо в кварталната бакалия на ултра мега яките маркетинг тактики прилагани от Сони, Епъл и Майкрософт?

Пофали са :)

Ем не са фаля, който работи с мени ме знае, нема нуждаса доказвам, ама ти май имаш нужда,,,
 
Re: От: Re: От: За предприемачеството...

Ем не са фаля, който работи с мени ме знае, нема нуждаса доказвам, ама ти май имаш нужда,,,

Много си смотан. Мислех, че ще стане интересно, ти ми уби густото... дейба.

И нека, който не иска да е като fen, да прочете първия пост ;)
 
От: Re: От: Re: От: За предприемачеството...

Много си смотан. Мислех, че ще стане интересно, ти ми уби густото... дейба.

И нека, който не иска да е като fen, да прочете първия пост ;)

Ей грездей, ти имаш нужда от фалбата на мама, не аз
Аз съм самостоятелен от 17 годин, а ти си мамино синче и затуй ги пишеш такива
Прос си като блондинка, ама с големо самочуствие,,, ама си блондинка
Общите ти приказки на никой нема да помогнат, ама се правиш на велик
Трапацуняк!
 
Re: От: Re: От: Re: От: За предприемачеството...

Ей грездей, ти имаш нужда от фалбата на мама, не аз
Аз съм самостоятелен от 17 годин, а ти си мамино синче и затуй ги пишеш такива
Прос си като блондинка, ама с големо самочуствие,,, ама си блондинка
Общите ти приказки на никой нема да помогнат, ама се правиш на велик
Трапацуняк!

Ааааа кой работи с тебе, бе приятелю на конния спорт? Мама и тате знаят ли, че "работиш"? И не спиш до късно, за да ни осветяваш с твоята мъдрост в този форум? А кога ще спиш за училище?

Знаеш ли... ти явно си меринджеят, по-скоро възприел ролята на ОТК-гуру на маркетинг стратегиите на Бай Пенчо, горд собственик на Пенчо Енд Сонс И Сие Корпорейтед Лимитед Холдинг Кепитал Ориджин Сълюшънс, вдъхновявайки нощта, чакайки да догледаш поредната серия от блудкавия сериал, в който изтече и последната сълза на безнадеждно влюбената героиня, млатеща в отчаян порив на егоизъм клитора си с гигантско дилдо...

Няма ли вече да си лягаш? А сега те оставям да се отдадеш и на ръкоблудството, че Джена Джеймсън няма да се наебе сама, я! :)

П.С.: Очаквах повече, слабооооооо! Един по желание да мине към него, че се задъхва завалата, пък аз тая вечер съм on killing spree :lol:
 
От: За предприемачеството...

Липсват няколко основни неща в статията ти:

- Рискът трябва да е премерен, освен ако не искаш да се провалиш непременно.

- Рискува човек, който има пари. Т.е. ако имам 1 милион лева, мога да рискувам 100 000, без това да ми повлияе кой знае колко.

- Не пречи да си веган предприемач в началото, щото развиващият се бизнес обикновено не генерира печалби. Е, ако го прави, супер, ама...рядко става така. Особено, ако почваш нещо ново, експериментираш, опитваш и прочее.

Толкоз от мен.

п.п. И защо да ви се обадя, не разбрах?
 
Re: От: За предприемачеството...

Липсват няколко основни неща в статията ти:

- Рискът трябва да е премерен, освен ако не искаш да се провалиш непременно.

- Рискува човек, който има пари. Т.е. ако имам 1 милион лева, мога да рискувам 100 000, без това да ми повлияе кой знае колко.

- Не пречи да си веган предприемач в началото, щото развиващият се бизнес обикновено не генерира печалби. Е, ако го прави, супер, ама...рядко става така. Особено, ако почваш нещо ново, експериментираш, опитваш и прочее.

Толкоз от мен.

п.п. И защо да ви се обадя, не разбрах?

Пич, теб просто те е страх. Наистина кофти коментар. Не, имай си мнението, нямам нищо против него, просто няма какво да ти отговоря. Чети си Буров и бачкай здраво. Като дойдат достатъчно от заплати - давай, прави бизнес.

Винаги може да не рискуваш. И винаги може да си останеш малък. Огледай се по улциите, мислиш ли, че това са рискуващи хора? И те си казват, "ако имах един милион, щях да инвестирам 100 хиляди"... и знаеш ли какво, те винаги си остават малки. Някъде там, заклещени между поредното "ако".

П.С.: Статията не съм писал аз.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: За предприемачеството...

Ааааа кой работи с тебе, бе приятелю на конния спорт? Мама и тате знаят ли, че "работиш"? И не спиш до късно, за да ни осветяваш с твоята мъдрост в този форум? А кога ще спиш за училище?

Знаеш ли... ти явно си меринджеят, по-скоро възприел ролята на ОТК-гуру на маркетинг стратегиите на Бай Пенчо, горд собственик на Пенчо Енд Сонс И Сие Корпорейтед Лимитед Холдинг Кепитал Ориджин Сълюшънс, вдъхновявайки нощта, чакайки да догледаш поредната серия от блудкавия сериал, в който изтече и последната сълза на безнадеждно влюбената героиня, млатеща в отчаян порив на егоизъм клитора си с гигантско дилдо...

Няма ли вече да си лягаш? А сега те оставям да се отдадеш и на ръкоблудството, че Джена Джеймсън няма да се наебе сама, я! :)

П.С.: Очаквах повече, слабооооооо! Един по желание да мине към него, че се задъхва завалата, пък аз тая вечер съм on killing spree :lol:
Ти си сигур слабоумен, щом се зафащаш с мени, ама сам си си виновен
Такива надути пуяци ги ям като топъл хляб
Нали ти казах да се фалиш, айде почвай, щото немам време да се занимавам с теби
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: За предприемачеството...

Ти си сигур слабоумен, щом се зафащаш с мени, ама сам си си виновен
Такива надути пуяци ги ям като топъл хляб
Нали ти казах да се фалиш, айде почвай, щото немам време да се занимавам с теби

Изяж ме, де, айде бе! Баси, писна ми, преди 2 часа и кусур съм пуснал темата, ти само ме предъвкваш.
 

Горе