За предприемачеството...

От: Re: От: За предприемачеството...

Точно този цитат имах предвид ;)
И за какъв блог говориш? :shock:
 
От: От: За предприемачеството...

Колеги, разлистих на диагонал темата, това е много лошо качество на българина да се плюва един друг. Помнете - тук сме да си помагаме, а не да си мерим атрибутите. Укротете се, все пак сме една идея по-умни от масата или само така ми се струва....
Трябва да сме по-умни от масата, нали за това сме тук :)
 
От: От: За предприемачеството...

Колеги, разлистих на диагонал темата, това е много лошо качество на българина да се плюва един друг. Помнете - тук сме да си помагаме, а не да си мерим атрибутите. Укротете се, все пак сме една идея по-умни от масата или само така ми се струва....
Темата си е чист трол-хейт. НЕ се връзвай.
 
От: От: За предприемачеството...

Трябва да сме по-умни от масата, нали за това сме тук :)

655-402-volen-siderov-pod-masata-pred-stolichnata-centrala-na-ataka.jpg


Никой не е по-голям от Масата!
 
От: За предприемачеството...

Гарите ги заключват вечер.

Не ставаше дума за гарата в Казанлък, вероятно. :)
 
От: За предприемачеството...

Ей тия деца бе, като веднъж видят накуп повече от хиляда лева и се почват едни статии за предприемачество, едни мантри, едни чудеса от рода на "кой, аз ли бе?! найш ли къв съм?!"
Петърчо, или който и да си, много си малък още. 24 годинки са нищо, твоя жизнен опит е нюню дет се казва. Дори и да си спечелил некви парици, знай че те няма да се задържат при теб, нито пък са кой знае колко, че да спечелиш някакъв авторитет сред някого. Ожени се или пък омъжи (де да знам може да си от модерните), па да ти се родят две три дечица, па да си гледаш семейството без жена ти да работи, купи си нормална къща, скъпа кола, дай работа на поне двама трима човека, стани поне на 40 като през тези години нито веднъж да не си на заплата и чаааааак тогава може да даваш наклон на кура на когото и да било относно бизнес, предприемачество или квото и да е там. И тоя юнак дето бил спал на гарата, ай сиктир с тия глупости бе много филми гледате!
 
От: За предприемачеството...

Аз щях да кажа друго на смелия автор, след като платиш на всички, ако ти останат поне 3-4к на теб, (ама не един месец, а всеки месец)тогава можеш да се дуеш, щото половината форум сигурно са някакви ИТ-та, дето толкоз правят пиейки кафе по цял ден.
 
От: От: За предприемачеството...

Колеги, разлистих на диагонал темата, това е много лошо качество на българина да се плюва един друг. Помнете - тук сме да си помагаме, а не да си мерим атрибутите. Укротете се, все пак сме една идея по-умни от масата или само така ми се струва....

Че как? Половината коментиращи приравняват автора на темата с автора на статията!
 
От: За предприемачеството...

Рано е за петъчна тема и за това си спретнахте скандал в сряда?
 
От: От: За предприемачеството...

http://lechenie.bg/terms/

Това да не го е писал Сео кунгуфуто?

Уcлoвия зa изпoлзвaнe нa Lechenie.bg™

Ooooo aaaaa ooooo yyyyyy пaпaпaп yeaaaa eвaмo дy cи ю yeвa yeвa eгy мoн ю cи yeвa yeвa e дa yoнa фeйдa тeнянoнюя тюлялялa тюлялялa жyпльoвoн …пpипeвa ляляляляля лялялляля (ля^)

Според мен просто обяснява, че трябва да си умствено болен, четейки това, че да ползваш сайта за лечение. :lol:
 

Горе