За предприемачеството...

От: За предприемачеството...

Е така е де, страхливци сме. Броим си стотинките (някои броят рубли, щото в тая валута им плащат за пропаганда във форума на Банко). Единствените двама смечалци сте вие с Фози :lol:
 
От: За предприемачеството...

Според статията в България има много предприемачи - кръчмите на еврофутбол са постоянно пълни :D
 
От: За предприемачеството...

"Спах на гарата" е много по-различно от "Имам семейство с две деца" и сметките ми чукат в края на всеки месец, а и всеки ден са ми нужни поне 30-40 лв. за задоволяване на нуждите им.
 
От: За предприемачеството...

Аз съм автора :)
Като ви гледам явно веруюто на форума е станало "Зад всеки предприемач стои една дебитна карта за заплатата"...Абе Банко - те не останали смели хора тук бе, само страх от провал ги дебне и си стискат стотинките...аз спях на гарата бе пичуЕ и ще завърша с една реплика на баща ми, когато бях на 7 години към мен "Който иска - намира начин, който не иска - търси оправдание"...може би така трябваше да завърша статията ;) Казах и друго няма...

Направил си хубава, агресивна реклама на предлаганите от теб/вас услуги. И к'во? Компот ли да ти отворим по този повод. Много насериозно се взимате копирайтърите :) ГОлемА предприемчивост, голямо нещо. Аз пък съм спал на пейка в парка. И? ГОлемец ли съм? :lol: Ще ме скъсате....
 
От: За предприемачеството...

Аз пък съм спал на пейка в парка. И? ГОлемец ли съм? :

гОлемец си и много смел при това. Как така рискуваш в парка.. може да ти налетят наркомани и пияници. Аз затова харесвам повече гарите. Нося си и един надуваем дюшек :oops:
 
Пишете си, но специално nortrant моля да замълчи, че не ми се слуша скърцане на мишки :lol: Човека с гаражите на 5 континента, хахаххахахах
 
От: За предприемачеството...

Пишем, ама авторът е много агресивен, вероятно използва грес, за да смазва работния плот на клиентите :lol: :eek:
 
От: Re: За предприемачеството...

Пишете си, но специално nortrant моля да замълчи, че не ми се слуша скърцане на мишки :lol: Човека с гаражите на 5 континента, хахаххахахах

Аз нищо лошо не казвам, всеки си има приоритети в живота. Хубаво ми беше преди много години, когато нямах семейство, рискове съм поемал огромни, след това просто нямаше как да се случи, не мисля само за себе си.
 
Re: От: Re: За предприемачеството...

Аз нищо лошо не казвам, всеки си има приоритети в живота. Хубаво ми беше преди много години, когато нямах семейство, рискове съм поемал огромни, след това просто нямаше как да се случи, не мисля само за себе си.

То ти си почти единствения с адекватни коментари. :)
 
От: Re: За предприемачеството...

Аз нищо лошо не казвам, всеки си има приоритети в живота. Хубаво ми беше преди много години, когато нямах семейство, рискове съм поемал огромни, след това просто нямаше как да се случи, не мисля само за себе си.
Страхливец, мишок, СЛУГА НА ЧУЖД КАПИТАЛ :lol:
 
На Земята има 7 континента (един от който необитаем :drama: ). Българска фирма тръгнала от малък магазин в момента има присъствие на 5 от 7 (6) континента.
Едни се изхвърлят без покритие. А останалите от форума не може да се сетят коя е тази фирма... да кажеш, че е малка - ок, но не е - само на 5 контиента е (п.п. да няма грешка? ако беше казал "5 държави" щях да се направя, че съм ти повярвал).

То ти си почти единствения с адекватни коментари. :)

стига си чакал що-годе удобни коментари само за да покажеш пред всички останали, че има хора които те подкрепят. Отстрани изглежда жалко.
 
На Земята има 7 континента (един от който необитаем :drama: ). Българска фирма тръгнала от малък магазин в момента има присъствие на 5 от 7 континента.
Едни се изхвърлят без покритие. А останалите от форума не може да се сетят коя е тази фирма... да кажеш, че е малка - ок, но не е - само на 5 контиента е (п.п. да няма грешка? ако беше казал "5 държави" щях да се направя, че съм ти повярвал).



стига си чакал що-годе удобни коментари само за да покажеш пред всички останали, че има хора които те подкрепят. Отстрани изглежда жалко.

а сега са в над 5 държави и това за ЕДНА година.

Жалко прост си, моето момче :)
 
От: За предприемачеството...

Аха, рисковете на четенето по диагонал. Добре това, отсега нататък както казах по-горе ще се правя, че ти вярвам :beer:
 
Re: От: Re: За предприемачеството...

Въх разкри ма :) хаха

Е, че то когато някой губи спор започва да обижда, това не го ли знаеш? хахахах

Ей го фена от лека ирония, влезе на псувни.

Оня морския, пък и той къде реши да си мериш пишката, където не му е работа.

Жалко, че и килъра почна да обижда... не знаех, че може да падне толкова ниско.

Аха, рисковете на четенето по диагонал. Добре това, отсега нататък както казах по-горе ще се правя, че ти вярвам :beer:

Тенк ю.
 
От: Re: От: Re: За предприемачеството...

Е, че то когато някой губи спор започва да обижда, това не го ли знаеш? хахахах

Ей го фена от лека ирония, влезе на псувни.

Жалко, че и килъра почна да обижда... не знаех, че може да падне толкова ниско.

Някой май не разбира смисъла на думата "сарказъм"... Я, копирайтърът да ти разясни :lol:
 
Re: От: Re: За предприемачеството...

Страхливец, мишок, СЛУГА НА ЧУЖД КАПИТАЛ :lol:

Тук къде е сарказмът, бе повелителю на $$? :)

Давай, я ми влез остро, че от кога искам да те подхвана за блога ти.
 
От: За предприемачеството...

Май обърка цитатите. Да не си на черешата :p Внимавай, успехът е наркотик :drama:
 
От: За предприемачеството...

Колеги, разлистих на диагонал темата, това е много лошо качество на българина да се плюва един друг. Помнете - тук сме да си помагаме, а не да си мерим атрибутите. Укротете се, все пак сме една идея по-умни от масата или само така ми се струва....
 

Горе