За Uber

От: От: От: За Uber

То и да си наебеш жената сам без лиценз ще е за съд, деба и либерастията жалка вече! Да ти изброя ли колко Конституционни права са ни погазени, и над половината пари отиват за издръжка на паразитната измет, през данъци?
Деба и лицензи и чудо вече. Нищо не гарантират тия лицензи!
На такава въпиюща некадърност се нагледах по сервизи, че откак си правя колата сам - спрях да имам проблеми!

другарю, това е анти-либерастия!
 
От: От: От: За Uber

другарю, това е анти-либерастия!
Мани сложни думички. Аман от купища бележки, дето не знаеш за какво плащаш. Лека кола без усложнения иска 22 неща за да караш, аптечката отделно. Чиновниците се въдят в геометрична прогресия, и искат да папат за нищо. Затова са лицензите и затова изгониха оператор за споделени пътувания. Все едно да ме спрат, щото возя колега на връщане от работа.
 
От: За Uber

http://www.anwalt.de/rechtstipps/ka...black-in-der-hauptstadt_076714.html?pid=10503

Хмм, на какво попаднах днес..Юбер нежелани и в Берлин, Германия.
Понеже темата ми е интересна и съм любопитна за аргументите на германския съд, като преведа статията, ще я споделя с вас и на български.
 
От: За Uber

Изпуснал съм какво се случва с юбер. Работят ли още в София? Ако някой е работил/работи за тях да каже как е дереджето с парите. ;)
 
Re: От: За Uber

Изпуснал съм какво се случва с юбер. Работят ли още в София? Ако някой е работил/работи за тях да каже как е дереджето с парите. ;)
Да, и на мен ми е интересно какво се случва там. :) Ако някой има инфо. Знам, че са си още тук. Но какво правят, какво целят и чакат, не знам още. :)
 
От: За Uber

те си имат доста силен екип програмисти тук.

за шофьорите обаче нямам идея какво става... за сега явно не работят... след онази работа с тиквите не съм чул нищо повече
 
От: За Uber

Добре че го "махна" този зъл капиталистически Юбер, където изяжда бизнеса на честните бакшиши.

В града с най-ниските горива, бакшишите не изнемогват:

Такситата във Варна отново поскъпнаха

Да живее държавно гарантирания монопол и картел - на нас не ни трябва конкуренция :cry:
 
Тъкмо си оправих телефона да побира още аппове и тия сдухаха услугата. Как ме е яд само.

Бакшишите сигурно са много доволни. Да са живи и здрави и дано пуснат скоро 3тия лъч на метрото и да го направят денонощно, силно ще се моля за това. :)
 
От: За Uber

В БГ половината бакшиши са бивши пандизчии и са свикнали да въртят алъж вериша, ако бяха професори може би услугата щеще да е на по-високо ниво :mrgreen:, жалко за Юбера така и не можах да го изпробвам, трябва да има алтернативи според мен, метрото, ако стане денонощно е една такава възможност, но само за София.
 
От: За Uber

Супер е като услуга, но това не може да е основание да прескачаш нормативната уредба. Да си оправят бакиите и да се връщат.
 
Re: От: За Uber

Супер е като услуга, но това не може да е основание да прескачаш нормативната уредба. Да си оправят бакиите и да се връщат.

Да, нямам търпение да се върнат, но нещо съм скептичен. :(
 
От: За Uber

нека изчакаме да им минат делата в Европа и после ще разберем. и мен ме е яд че ги спряха, но аз таксита не ползвам. дринк енд драйв-а 10лв и грижи няма :)
 
Re: От: За Uber

нека изчакаме да им минат делата в Европа и после ще разберем. и мен ме е яд че ги спряха, но аз таксита не ползвам. дринк енд драйв-а 10лв и грижи няма :)

А нещо като период за възстановяване има ли обявен или някакви слухове поне? Просто седим и чакаме ли? А добре почнаха...особено тук....чак по едно време в джобса им видях че търсят хора за три позиции, едната беше Мениджър. явно регионален. :)
 
От: За Uber

Имаше насрочено дело на 26-ти януари, където ВАС трябваше да разгледа жалбата срещу решението на КЗК. Делото беше отложено за ноември. В България си виновен до доказване на противното.
 
Re: От: За Uber

Имаше насрочено дело на 26-ти януари, където ВАС трябваше да разгледа жалбата срещу решението на КЗК. Делото беше отложено за ноември. В България си виновен до доказване на противното.
Да, с тази система тук все повече не съм оптимист. Не е истина. Просто го пратиха в нашата система, за да се затлачи или просто да си го прецакат по техните корупционни схеми. Жалко, беше полезно, беше удобно, беше културно.

И аз си ползвам дринк енд драйв и въобще гледам да не се занимавам с бакшове. Не, че нещо, ама не са много читави. Аз лично в Юбер не съм попадал на кретен. ;)
 
От: За Uber

Нали като овце се вързахте на подписката която убер бяха пуснали - и ква файда? как може да подкрепяш нещо незаконно? направи го законно и предложи по-добра услуга - пак ще те предпочетат :)
 
От: За Uber

Нали като овце се вързахте на подписката която убер бяха пуснали - и ква файда? как може да подкрепяш нещо незаконно? направи го законно и предложи по-добра услуга - пак ще те предпочетат :)
Кое е законно и кое не решава правосъдната система, а не КЗК. Въпросът е, че все още няма решение на ВАС. Правосъдната система абдикира от задълженията си.
 

Горе