Земетресение ?!

От: Земетресение ?!

Вярно ли е че преди малко се е усетило заметресение в София?!
Силно ли беше ?

Ами аз съм от Пловдив , но една приятелка ми каза ,че там било ужас... Много се била изплашила и силно се усетило : Pp
 
От: Земетресение ?!

@ voic4e
жълти и червени точици виждам по-вече на снимката която си дал , това значи плиткофокусни земетресения с дълбочина до 60 км - те са с преобладаващ локален характер :wink:
Я виж кво става горе на север в Румъния до Брашов :)
 
Последно редактирано:
От: Земетресение ?!

Една приятелка каза, че това е картинката с големите трусове. Имало една друга с малки, но толкова много, които не се усещат и повърхостта била осеяна с тях. Казва, че те се случват псотоянно.
 
От: Земетресение ?!

Изкарахме форума на 4-то място в Гугъл за видове земетресения. :wink:
 
Последно редактирано:
От: Земетресение ?!

Ами ако си го ударя 2 пъти хоризонтално и 2 пъти вертикално какви видове земетресения ще бъдат отчетени и форума на кое място ще падне ?
 
От: Земетресение ?!

Ако питаш мен ще са нетрадиционно особенни видове земетресения.
 
От: Земетресение ?!

Повече няма да си правя такива шеги, пък друг път ще ви разкажа историята за наклонената кула в Пиза
 
От: Земетресение ?!

хахахахахаахаххах хахаахаххах хахахахааха
по добре недей, че ади е чувствителна на тия теми
още помним предложението с новия аватар на Радев
 
От: Земетресение ?!

ужасни сте:) предавам се
не е честно двама дрещу един
 
От: Земетресение ?!

ХАХА ХАА ХАХА

Абе Радев идвай си в Ямбол там ще се заровиш и ади повече няма да влезе в форума. Miss you хаха

АхСх я разкажи за наклонената кула с кое си я бутнал хаха
 
От: Земетресение ?!

Радев, май гимнастиките на АхСх са разлюляли квартала а? :lol: Хахаххахааах, АхСх я верно разкажи на наклонената кула :lol:
 
От: Земетресение ?!

радев и ахсх стават като за маса след втората чашка :lol:
 
От: Земетресение ?!

че той радев на мене и на преди първата и след втората чашка ми беше еднакво забавен...
 
От: Земетресение ?!

че той радев на мене и на преди първата и след втората чашка ми беше еднакво забавен...
Ние хубаво се позабавлявахме ама не му взехме телефона на радев. Имам предвид номера, не апарата:) Следващия път няма да го изпуснеме това...ама как се отконихме от темата само.

Та...:) сутринта е имало пак към 7 и нещо с магнитут 3.5 по скалата на Рихтер. Това съм го проспал. Но на предишното ми беше едно такова лежерно, мислех си че съседа е вкарал две рески на баса.
 
От: Земетресение ?!

хаха бате да не стане като си дойда и да не напраиме един шугър поне... от 21 декември до 17 януари тряя се измисли нещо!
 
От: Земетресение ?!

Добро утро на всички!
С пожелание да не се сбъдват апокалиптичните прогнози за трусове 7 - ма по Рехтер!
 
Последно редактирано:

Горе