Земетресение ?!

От: От: Земетресение ?!

Ние хубаво се позабавлявахме ама не му взехме телефона на радев. Имам предвид номера, не апарата:)

О, аз имам телефона му, така че звъннете на мен - така и аз няма да изтърва купона :wink:

Иначе тази сутрин ли е било? Аз бях в банята, щото се събудих рано... май като съм в банята нищо не усещам :shock: , а 3.5 се усеща иначе
 
От: Земетресение ?!

Я кажи какво си правил в банята, че сега Радев пак мене ще обвини що са му изпадали плочките
 
От: Земетресение ?!

Съседите 2-ри ден си ремонтират тавана, моите плочки ги прежалих.

А и понякога.. някои неща по-добре да си остават тайни и скрити завинаги. Но ако на ади и е любопитно.. :)
 
От: От: Земетресение ?!

Ние хубаво се позабавлявахме ама не му взехме телефона на радев. Имам предвид номера, не апарата:) Следващия път няма да го изпуснеме това...ама как се отконихме от темата само.

Та...:) сутринта е имало пак към 7 и нещо с магнитут 3.5 по скалата на Рихтер. Това съм го проспал. Но на предишното ми беше едно такова лежерно, мислех си че съседа е вкарал две рески на баса.

тука нищо няма - http://www.emsc-csem.org/index.php?page=home
 
От: От: Земетресение ?!

Еййй страшни сте:)
Само добро утро ви казах и айде пак старата песен на нов глас ...
Трогната съм от вниманието ви , но все едно да се опитвате да плашите куче с кокал...

Я кажи какво си правил в банята, че сега Радев пак мене ще обвини що са му изпадали плочките
А и понякога.. някои неща по-добре да си остават тайни и скрити завинаги. Но ако на ади и е любопитно.. :)

а за земетресенията тази сутрин имало е доста , но слаби ..от тези дето не се усещат http://novini.dir.bg/2008/11/17/news3611011.html
някой друг трябва да обвинявате за тях ...
предполагам , че не е бил axcx този път :wink:
 
Последно редактирано:
От: Земетресение ?!

Ади, съвсем нормално е, сутрин тия неща стават най-добре
 
От: Земетресение ?!

AxCx добре че сте вие с radev иначе щях да си умра без да разбера как стават тези неща

radev напълно ми е безразлично какъв ще ти е аватара
чувствителна съм на тема простотия , ане на тази която си мислиш
 
От: Земетресение ?!

че кой говори за друго?!
обсъдихме земетресенията и в буквалния и в преносния смисъл:)
 
От: Земетресение ?!

Гледах и чук как един професор по "Земна Активност" предвижда още 2 около 3.50 - 4.00 по скалата на рихтер. Едното щяло да бъде на 19 ноември, а другото на 27 ноември ( +/- 2 дена). И 30% е бил познаваемостта на професора. Така че имайте го в предвид, не че ще се случи при тези проценти, но все пак.;)

И нещо от мен, не е страшно само това с колко ще ни залюлее, а какво ще бъде и времетраенето. Ако и ние не сме форума с най-обновяващо се инфо пои въпроса, те па на.:)
 

Горе