Злоупотреба с itrader -коректно ли е?

ReminD

Well-Known Member
https://www.predpriemach.com/feedback/neromare.30596/

На мен ми е дал положителен itrader, заради това мнение.
Не съм връщал itrader-a защото смятам, че е само за направени сделки, и от това, което виждам, всичките му Itrades са въз основа на мнения, а не на извършени сделки. Въпросния потребител на първи септември е дал 7 Itrades, хайде blinky да каже дали е коректно това или не, и то без да има и една сделка.


Хората, които са се възползвали от размяната на Itrader`s са: @kpetrov , @prophet , @Websolut , @colibri . Пичове, това не е окей, ползвайте итрейдъра по предназначение, и ще помоля @Blinky да изтрие itrade-a, който ми е дал въпросния потребител, както и другите, защото това си е чиста злоупотреба, мисля че и четиримата сте наясно за какво се използва трейдъра :)



2c0a5889dd9891ebafb7c0c3cf483173.png
 
Последно редактирано:
Аз лично, когато харесам поста на някой потребител ползвам функцийката " Like" под поста. Мисля, че е достатъчна. Съгласен съм с колега за itrader-те, но пък чак на бунт да се вдигаме няма смисъл. Лично аз чакам момента да разбера каква е врътката на въпросния потребител, че ми е подозрителен от първия ден в който се появи с тази " Активност " :D Мислех, че трупа само мнения, не бях обърнал внимание и за рейтинга :D
 
Аз лично, когато харесам поста на някой потребител ползвам функцийката " Like" под поста. Мисля, че е достатъчна. Съгласен съм с колега за itrader-те, но пък чак на бунт да се вдигаме няма смисъл. Лично аз чакам момента да разбера каква е врътката на въпросния потребител, че ми е подозрителен от първия ден в който се появи с тази " Активност " :D Мислех, че трупа само мнения, не бях обърнал внимание и за рейтинга :D

Защо да е бунт, няма бунт, нека темата да си стои, има и други хора, които разменят itrades за нищо, тъкмо ще репортваме некоректни Itrades. Все пак не знаеш кога някой ще изпищи в темата за черния списък и ще каже : "ама той имаше 10 положителни сделки", които всъщност са от мнения.
Колко му е след това ако има измамен да си помисли, че си в комбина с въпросния задето сте си менкали itraders заради мнения и да не иска да работи с теб... Нищо не се знае, нека репутацията както казваш си е за мнения, пък трейдъра за сделки.
 
Последно редактирано:
Тъкмо ти бях насъбрал заради липсата на червени репи след 1 година, ти пък взе че направи нещо хубаво = ) . Според мен е хубаво да махнеш всички итрейдове, ако погледнеш всеки един от дадените /разменените, дори нямат тема, всмисъл няма как тоя да е направил 7 сделки за 1 ден, при положение че на мен ми е дал в същия ден и то за мнение. Явно тогава е решил да нацвъка положителни репутации защото си е мислил, че ще му лайкваме мненията, не знам и аз не мога да си го обясня.

Иначе евала.
 
След като ме споменаваш @ReminD - е да се оправдая:)

Аз дадох положителен итрейд на @NEROMARE само за да докажа, че системата е куца и той ми го е върнал да върне жеста.
@Blinky може да изтрие и двата.
Публично споменавам това в темата, тоест направих го нарочно за да се вземат мерки, преди трябваше да дадеш линк към сделката, но се оказа, че това също не е удачен вариант.
За мен след като системата е куца и ненадеждна няма смисъл от нея.
 
Последно редактирано:
Куца е, защото и двамата сте си коментирали в пазара от тоя тема за дизайн или нещо такова - не може от където и да е. :) Него го пратих да почива малко, защото всеки ден с нещо от ново от него. Нон стоп е в рипортите. :)
 
@NEROMARE най-добре да се прати на постоянна ваканция, нека бъдем честни.
Пратен е на временна, ако пак се изливат репорти - няма какво да направи администрацията, освен постоянно да му наложи такава. Извинявам се, но едни трябва да седи и да контролира това, а реално няма как да се с случи. :) Дано си вземе поука от временния бан. ;) Не обичам да банвам, другия админ също, но по някога се налага.
 
Аз го забелязах, че в началото ме последва ей така от нищото, като дори съм нямал досег до него, какъвто и да било. Явно е цъкал един по един на тия, които са били онлайн и така. :D
KaU0JnR.png

После - който върне. Не намирам и аз смисъл в целия този труд, който хвърля; времето, което отделя да пише и тн.

ПС: А всъщност, @Blinky, това последване каква роля играе? Добавят се просто някакви хора в списък, като "приятели" или има нещо допълнително, което виждаш, когато си ги "последвал"? Аз не намирам голяма логика в тая функция.
 
Изчистени са тия криви трейдове. Искам да благодаря искрено на @4moki за всичките рипорти. Знам колко време му е отнело.

Следването е просто следване без специални опции, мисля, че имаше от настройките на профила да следиш със съобщения, когато някой който последваш пише. Но не съм го ползвал честно казано. :)
 
Въпростният потребител ми беше дал положителен itrader, аз му го върнах, защото имаше няколко мнения написани от него, които преди не знаех и се радвах да ги науча и за това му го върнах.

Моето мнение е, че наистина има не малко мнения, които са полезни за потребителите. После обаче някак нещата се промениха, започнаха едни обиди и заяждания, които не са нужни тук предполагам.

Няма никакъв проблем да ми се махне този 1 положителен itrader. ( Виждам, че е махнат, благодаря ) Ако на мен това ми беше целта щях да моля всеки, с който работя да ми остави положителен или какъвто той реши. Просто не искам да отнемам на хората време и занимания.

Itrader-ите са абсолютно важни за мен. Все пак добиваме представа за дадения потребител. Най-лошото е, че може да са фалшиви... За това може би, когато решим да оставим на някого feedback е хубаво да споменем услугата, която сме му свършили, или която на нас са свършили за да се вижда реално на каква основа е този feedback.

Респект към @ReminD и всички други, които ги е грижа за форума и се опитват да допринесат за него. Това е едно от местата, в които влизам всеки ден с удоволствие.
 
Да, благодаря ви много. За пореден път доказвате, че наистина ви пука за това място. Все ще се намери някой умник да засира. Дали умишлено или не, но е факт, че просто мине не мине време се появява такъв. Но както и да други места, така и тук се наблюдава тенденцията, че обществото е достатъчно силно и задружно да успяваме да се предпазим, за което искрено ви благодаря и не само аз, и другия админ. :)
 
Аз го усетих тоя още като почна с инвазията. Факт е че прави това твърде целенасочено. Какво ли му е идеята само можем да гадаем....
 
Аз го усетих тоя още като почна с инвазията. Факт е че прави това твърде целенасочено. Какво ли му е идеята само можем да гадаем....
И аз не знам каква беше целта на занятието....уж ще пише адекватни постове, ще помага, ще бъде полезен и в един момент репорт след репорт. Не знам дали това е стилът, с който получава одобрение от другите, но явно тук не е това начина. И като един либерален форум, след идването му отново, ако реши, че иска пак да се впише тук, ще има шанс да се поправи. Вярвам в даването на втори шанс. ;)
 
Човека беше без абсолютно никакъв реален опит, всичките му "полезни" мнения бяха изровени от гугъл. Пита някой нещо, той прави някакво проучване и се прави на умен. Затова и не влизаше в теми, в които ще го усетят. Според мен или е искал да завлече много хора наведнъж, като стъпи на високия си рейтинг или си е обикновен луд. Каквото и да е, такъв човек с нищо не може да е полезен тук.

Така или иначе преследваше нещо, но какво, май няма да разберем :)

И аз не знам каква беше целта на занятието....уж ще пише адекватни постове, ще помага, ще бъде полезен и в един момент репорт след репорт. Не знам дали това е стилът, с който получава одобрение от другите, но явно тук не е това начина. И като един либерален форум, след идването му отново, ако реши, че иска пак да се впише тук, ще има шанс да се поправи. Вярвам в даването на втори шанс. ;)
 
Много сте мнителни и параноични. :)

Марето си е просто хиперактивно дете с твърде много свободно време. И в живота познавам такива плямпала-многознайковци. Не вярвам да е имал скрита цел за флуденето. Прекалено хаотичен е, а и не помни в коя тема какво е лъгал - далеч от велик комбинатор. :)
 
След като ме споменаваш @ReminD - е да се оправдая:)

Аз дадох положителен итрейд на @NEROMARE само за да докажа, че системата е куца и той ми го е върнал да върне жеста.
@Blinky може да изтрие и двата.
Публично споменавам това в темата, тоест направих го нарочно за да се вземат мерки, преди трябваше да дадеш линк към сделката, но се оказа, че това също не е удачен вариант.
За мен след като системата е куца и ненадеждна няма смисъл от нея.
Естествено, мен баннаха заради това, че някой друг ми е оставил рейтинг и аз разбрах, че може да се оставя. Други хора също ми оставиха.

Както и да е. @nandibandi, на теб ще отговоря това, аз може да съм "хиперактивно дете с много свободно време", но поне не съм стара свиня без личен живот.

Поздрави ти пожелавам, и Господ много да ти помага.
 

Горе