Злоупотреба с itrader -коректно ли е?

Пратен е на временна, ако пак се изливат репорти - няма какво да направи администрацията, освен постоянно да му наложи такава. Извинявам се, но едни трябва да седи и да контролира това, а реално няма как да се с случи. :) Дано си вземе поука от временния бан. ;) Не обичам да банвам, другия админ също, но по някога се налага.
Няма да си взема абсолютно никаква поука, и честно казано ми е през онази работа, защото бях баннат заради репутация оставена ми от други хора. Тази практика е некоректна, никой не пожела да стигне до истината.

Срам и позор!
 
@nandibandi, на теб ще отговоря това, аз може да съм "хиперактивно дете с много свободно време", но поне не съм стара свиня без личен живот.

Радвам се, че не си. Радвам се, че и аз също не съм. :)
Ако напънеш единствената гънка, ще видиш, че всъщност те защитавам. Не знам дали и господ може да ти помогне, ама дано поне опита. :)
 
Радвам се, че не си. Радвам се, че и аз също не съм. :)
Ако напънеш единствената гънка, ще видиш, че всъщност те защитавам. Не знам дали и господ може да ти помогне, ама дано поне опита. :)
Ако успееш да вкараш нещо в главата му, ще те черпя нещо. :) Няма оправия и това е. Просто някои са такива. Живи здрави и да ги търпят другаде. ;)
 
Ако успееш да вкараш нещо в главата му, ще те черпя нещо
45-ти калибър ли имаш предвид? :D:D
Не мисля, че е податлив. На моменти е готин, но изведнъж му става нещо и превърта. Лудия с картечницата - масов обстрел.
 
Вие сте богат жена нали? Дайте пари на бедни да, идвам от Африка. Аз съм велик може да върши всякакъв вид работа. Работете здраво бързо.
Това е инфантилно, Маре. Нали не мислиш, че няма да те баннат и с този профил? Смени поведението, не профилите. :)
 
Това е инфантилно, Маре. Нали не мислиш, че няма да те баннат и с този профил? Смени поведението, не профилите. :)
Да, и тук ще го предупредя официално пред останалите. Да няма, че нещо админите го играят лоши. :)
 
Форумът се превърна в ужасна версия на бгмама. Пълно е с пораснали деца и безумни и безполезни мнения. Жалко.
 
Да, Блинки, ама ти се отваря ненужна работа и на теб...
Това е риска не всеки форум. Просто превантивно се взимат мерки. И другото което е, че ставаме все повече с времето. Вече кой активен, кой не - 30К потребители са си сериозна бройка. :)

Радвам се, че има хора като вас, с които наистина да си пишем тук и да споделяме. ;) Иначе ще се превърне в поредната фейсбук група с плява и никаква модерация. И ненужни банове.
 
Това е защото махнаха казармата :D :D
Междудругото тaкова масово раздаване на лайкове и итрадери до този момент не се беше случвало. Т.е. иновативно е :D
 

Горе