Зов за помощ! Спешно!

djidja83

Active Member
Здравейте колеги и приятели,
В навечерието на един от най-светлите християнски празници Рождество Христово, се обръщам към вас с молба за помощ.
Много близък и скъп за мен човек претърпя ужасна катастрофа и спешно се нуждае от операция, която струва скъпо. Не желая безвъзмездна помощ - предлагам за продажба някои неща, за да мога да му помогна поне с малко.
Няма да слагам цени на нищо - очаквам вашите оферти като се надявам те да са разумни. Запазвам си правото да не отговарям на несериозни оферти.
Надявам се на вашето разбиране, за което предварително Ви благодаря!
Ето и нещата които продавам:


Моля ви приятели, никога не съм се нуждаела от помощ повече от сега!

Благодаря ви от сърце!
 
Последно редактирано:
Здравей и дано се оправи скоро твоя човек. Има ли СМС номер за дарения, нещо? Дай повече инфо как може да се помогне, не само с продажба. ;)
Здравей Blinky,
Благодаря!

Няма SMS номер - не е открита кампания за набиране на средства. Това е моя лична инициатива, с която се опитвам да помогна, за това съм пуснала темата.

Мога да дам мои сметки, paypal, epay, но както съм написала в първия пост не искам да търся безвъзмездна помощ.

Благодаря за проявения интерес!
 
Според мен не е лошо да напишеш един отворен текст до всички потребители в форума с някаква банкова сметка или различни видове опции за транзакции. Ще има много хора , които ще ти помогнем. Просто темата с малко повече подробности ако може , за да може да се направи и една препратка към фейсбук пирамидите. Всяка една такава злополука е сериозна работа , също така щом се опира до операция и трябват пари. Много добра самоинициатива , но с тези продажби ... много ще се проточат нещата , а предполагам , че човека няма това време. Хайде да помогнем :)

Здравей Blinky,
Благодаря!

Няма SMS номер - не е открита кампания за набиране на средства. Това е моя лична инициатива, с която се опитвам да помогна, за това съм пуснала темата.

Мога да дам мои сметки, paypal, epay, но както съм написала в първия пост не искам да търся безвъзмездна помощ.

Благодаря за проявения интерес!
 
Според мен не е лошо да напишеш един отворен текст до всички потребители в форума с някаква банкова сметка или различни видове опции за транзакции. Ще има много хора , които ще ти помогнем. Просто темата с малко повече подробности ако може , за да може да се направи и една препратка към фейсбук пирамидите. Всяка една такава злополука е сериозна работа , също така щом се опира до операция и трябват пари. Много добра самоинициатива , но с тези продажби ... много ще се проточат нещата , а предполагам , че човека няма това време. Хайде да помогнем :)

Много благодаря за проявения интерес.

По принцип нужната сумата не е чак толкова голяма - 2 000 лв. е (обикновено средства се набират, когато се необходими 5 и 6 цифрени суми), но той работи за минимална работна заплата и живее само с майка си, която е пенсионерка. Няма от къде да извадят такава сума, а наистина не разполагат и с време. Аз съм му превела моята заплата за месец декември, но и това не спасява положението.

Не искам да пускам тема за благотворително набиране на средства, тъй като не всички мислят като Вас - ще има и такива, които ще помислят, че злоупотребявам, след като няма стартирана официална кампания за набиране на средства. Зная също така обаче, че има и добри великодушни хора като Вас, които ще искат да помогнат.

Сега се чудя - да пусна тема и да понеса критиката на някои, или да оставя нещата така и да разчитам на добрите и великодушни хора като Вас да се свържат с мен, за да дам повече информация.

Благодаря Ви и се радвам, че все още има добри хора като Вас!
 
В такива моменти критиката е от хора , които реално нямат нищо човешко в тях. Моля те , пусни темата , а лично аз ще се свържа с теб още след малко.

Много благодаря за проявения интерес.

По принцип нужната сумата не е чак толкова голяма - 2 000 лв. е (обикновено средства се набират, когато се необходими 5 и 6 цифрени суми), но той работи за минимална работна заплата и живее само с майка си, която е пенсионерка. Няма от къде да извадят такава сума, а наистина не разполагат и с време. Аз съм му превела моята заплата за месец декември, но и това не спасява положението.

Не искам да пускам тема за благотворително набиране на средства, тъй като не всички мислят като Вас - ще има и такива, които ще помислят, че злоупотребявам, след като няма стартирана официална кампания за набиране на средства. Зная също така обаче, че има и добри великодушни хора като Вас, които ще искат да помогнат.

Сега се чудя - да пусна тема и да понеса критиката на някои, или да оставя нещата така и да разчитам на добрите и великодушни хора като Вас да се свържат с мен, за да дам повече информация.

Благодаря Ви и се радвам, че все още има добри хора като Вас!
 
Не вярвам някой да те критикува затова,че искаш да помогнеш. Аз мога да ти помогна по малко нестандартен начин. Можем да организираме онлайн аукциони за различни неща и парите да отиват за твоя човек. Миналата година предложих този вариант на Българската Коледа, но заради много измамници хората отказаха. Ако искаш пиши ми на ЛС да го обсъдим. Това може да е вариант и за бъдещи подобни инициативи.

Много благодаря за проявения интерес.

По принцип нужната сумата не е чак толкова голяма - 2 000 лв. е (обикновено средства се набират, когато се необходими 5 и 6 цифрени суми), но той работи за минимална работна заплата и живее само с майка си, която е пенсионерка. Няма от къде да извадят такава сума, а наистина не разполагат и с време. Аз съм му превела моята заплата за месец декември, но и това не спасява положението.

Не искам да пускам тема за благотворително набиране на средства, тъй като не всички мислят като Вас - ще има и такива, които ще помислят, че злоупотребявам, след като няма стартирана официална кампания за набиране на средства. Зная също така обаче, че има и добри великодушни хора като Вас, които ще искат да помогнат.

Сега се чудя - да пусна тема и да понеса критиката на някои, или да оставя нещата така и да разчитам на добрите и великодушни хора като Вас да се свържат с мен, за да дам повече информация.

Благодаря Ви и се радвам, че все още има добри хора като Вас!
 

Горе