Иван Петров

timedoc

Active Member
Здравейте,

търся снимка на лична карта на човек с име Иван Петров. Личните данни не са ми необходими. Снимка и две имена са достатъчни. Трябва ми за верифициране на блокиран фейсбук профил (моите имена са различни и не съвпадат).

Заплащане за услугата.

СЕО.БГ

Well-Known Member
То реално ако си щракне личната карта и ти прати снимка си ти дава личните си данни. По-лесно ще е да се срещнете с човека, да му дадеш достъп до профила от твое устройство, да си качи сам той снимка на личната карта за да се пусне верификацията и да я изтрие, така няма да имаш достъп повече до личната му карта, защото нищо не се знае, някой може да ти разбие комютъра/лаптопа/смартфона, да открадне телефон и така и друго лице е възможно да се възползва от снимката с лични данни от личната карта на чужд човек.

Другата възможност до колкото помня за верификация е снимка на фактура доказваща адрес име и ЕГН ( ...което пак са лични данни в твое владение. Опасно е не само за човека, но и за теб. Винаги може да има възможност да те обвини в нещо, защото ще има вече доказателства че ти е предоставял лични данни и излишни филми. Та.. Пак по-добре първия вариант и някакъв документ да се подпише за да имате черно на бяло за да не може нито той, нито ти да се притеснявате от отсрещна или 3-то, 4-то лице да направи опит за измама и т.н.

imagination

Active Member
При мен го верифицираха, въпреки, че имената несъвпадаха. За тях е важно зад акаунта да има реален човек.

Federer

Active Member
При мен го верифицираха, въпреки, че имената несъвпадаха. За тях е важно зад акаунта да има реален човек.
Не е точно така. Ако са ти блокирали акаунта и си се писал "Най-големия ти кошмар", а по лична карта си Стоян Стоянов, няма шанс да го отблокират. То така или иначе зад всеки акаунт седи човек, който е създаден от него.

СЕО.БГ

Well-Known Member
Не е точно така. Ако са ти блокирали акаунта и си се писал "Най-големия ти кошмар", а по лична карта си Стоян Стоянов, няма шанс да го отблокират. То така или иначе зад всеки акаунт седи човек, който е създаден от него.
Преди време можеше, сега обаче последния път като верифицирах не стана, така загубих 2 акаунта

petrov321

Well-Known Member
Последно редактирано:

timedoc

Active Member
A не става ли само с "Иван". Защото човека може да си е сменил фамилията като се е оженил :D
Ето друга идея ако не намериш някой иван - https://www.dnes.bg/slideshow.php?mreporter&id=6676&pid=51360
Мерси, ще пробвам. А ФБ дори не обещават, че ще прегледат снимката:

We have fewer people available to review information due to the coronavirus (COVID-19) pandemic. This means we may be unable to review your account.

СЕО.БГ

Well-Known Member
We have fewer people available to review information due to the coronavirus (COVID-19) pandemic. This means we may be unable to review your account.
На скоро един клиент, преди с мен да се свърже, някой му докладвал профила. А той си му е истинския неговия си профил. Каза ми че няколко пъти пращал лични карти и какво ли не в продъжление на 2 месеца и накрая му го изтриха.

petrov321

Well-Known Member
Мерси, ще пробвам. А ФБ дори не обещават, че ще прегледат снимката:

Изчакай известно време защото може да намериш и реален човек с това име

imagination

Active Member
Дември 2021. Името ми беше както тука във форума. Вече ако скаш фалшиф профил да верифицираш - там божа работа.
Съмнявам се някой да си даде личната карта или да верифицира чужд акаунт с неговите данни.

L.Seferinov

Member
Потърси във Фацебука въпросните имена ,Иван Петров и му предложи офертата на лични. Или пък си изпринтирай една бележка за платен телефон и електричество на негово име.

Bo Bi

New Member
Здравейте!
Използвам темата за да попитам нещо.
Вчера ми заключиха акаунта, след потвърждение от моя страна, че не аз съм сменила телефонният номер в профила. Веднага изпратих снимана лична карта и след няколко часа получих линк и парола за отключване. Нито линка проработи, нито паролата. Препрати ме към смяна на парола, смених я и акаунта остана блокиран.
Администратор съм на една страница и по- важна ми е тя. Лошото е, че няма друг админ. Според вас да чакам ли или да правя нов акаунт и нова страница?
Четох, че и новите профили често блокират.

Горе