Иван Петров

ROIdoctor

Active Member
Здравейте,

търся снимка на лична карта на човек с име Иван Петров. Личните данни не са ми необходими. Снимка и две имена са достатъчни. Трябва ми за верифициране на блокиран фейсбук профил (моите имена са различни и не съвпадат).

Заплащане за услугата.
 
То реално ако си щракне личната карта и ти прати снимка си ти дава личните си данни. По-лесно ще е да се срещнете с човека, да му дадеш достъп до профила от твое устройство, да си качи сам той снимка на личната карта за да се пусне верификацията и да я изтрие, така няма да имаш достъп повече до личната му карта, защото нищо не се знае, някой може да ти разбие комютъра/лаптопа/смартфона, да открадне телефон и така и друго лице е възможно да се възползва от снимката с лични данни от личната карта на чужд човек.

Другата възможност до колкото помня за верификация е снимка на фактура доказваща адрес име и ЕГН ( ...което пак са лични данни в твое владение. Опасно е не само за човека, но и за теб. Винаги може да има възможност да те обвини в нещо, защото ще има вече доказателства че ти е предоставял лични данни и излишни филми. Та.. Пак по-добре първия вариант и някакъв документ да се подпише за да имате черно на бяло за да не може нито той, нито ти да се притеснявате от отсрещна или 3-то, 4-то лице да направи опит за измама и т.н.
 
При мен го верифицираха, въпреки, че имената несъвпадаха. За тях е важно зад акаунта да има реален човек.
 
При мен го верифицираха, въпреки, че имената несъвпадаха. За тях е важно зад акаунта да има реален човек.
Не е точно така. Ако са ти блокирали акаунта и си се писал "Най-големия ти кошмар", а по лична карта си Стоян Стоянов, няма шанс да го отблокират. То така или иначе зад всеки акаунт седи човек, който е създаден от него.
 
Не е точно така. Ако са ти блокирали акаунта и си се писал "Най-големия ти кошмар", а по лична карта си Стоян Стоянов, няма шанс да го отблокират. То така или иначе зад всеки акаунт седи човек, който е създаден от него.
Преди време можеше, сега обаче последния път като верифицирах не стана, така загубих 2 акаунта
 
Последно редактирано:
A не става ли само с "Иван". Защото човека може да си е сменил фамилията като се е оженил :D
Ето друга идея ако не намериш някой иван - https://www.dnes.bg/slideshow.php?mreporter&id=6676&pid=51360
Мерси, ще пробвам. А ФБ дори не обещават, че ще прегледат снимката:

We have fewer people available to review information due to the coronavirus (COVID-19) pandemic. This means we may be unable to review your account.
 
We have fewer people available to review information due to the coronavirus (COVID-19) pandemic. This means we may be unable to review your account.
На скоро един клиент, преди с мен да се свърже, някой му докладвал профила. А той си му е истинския неговия си профил. Каза ми че няколко пъти пращал лични карти и какво ли не в продъжление на 2 месеца и накрая му го изтриха.
 
Мерси, ще пробвам. А ФБ дори не обещават, че ще прегледат снимката:

We have fewer people available to review information due to the coronavirus (COVID-19) pandemic. This means we may be unable to review your account.
Изчакай известно време защото може да намериш и реален човек с това име
 
Не е точно така. Ако са ти блокирали акаунта и си се писал "Най-големия ти кошмар", а по лична карта си Стоян Стоянов, няма шанс да го отблокират. То така или иначе зад всеки акаунт седи човек, който е създаден от него.
Дември 2021. Името ми беше както тука във форума. Вече ако скаш фалшиф профил да верифицираш - там божа работа.
Съмнявам се някой да си даде личната карта или да верифицира чужд акаунт с неговите данни.
 
Потърси във Фацебука въпросните имена ,Иван Петров и му предложи офертата на лични. Или пък си изпринтирай една бележка за платен телефон и електричество на негово име.
 
Здравейте!
Използвам темата за да попитам нещо.
Вчера ми заключиха акаунта, след потвърждение от моя страна, че не аз съм сменила телефонният номер в профила. Веднага изпратих снимана лична карта и след няколко часа получих линк и парола за отключване. Нито линка проработи, нито паролата. Препрати ме към смяна на парола, смених я и акаунта остана блокиран.
Администратор съм на една страница и по- важна ми е тя. Лошото е, че няма друг админ. Според вас да чакам ли или да правя нов акаунт и нова страница?
Четох, че и новите профили често блокират.
 

Горе